Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Noćni klubovi: Ne bude li reda, Grad će skratiti radno vrijeme!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2010. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nevjerujem šta baljezgate, treba stavit zabranu mlađima, pa ja bi vama takvim pametnim zabranio. nije pitanje mlađi/stariji nego tip ljudi koji zalazi u pojedini klub. u oxygeneu smo sad stavili zabrabu za mlađe od 16, ali ne zbog sranja.. prošli tjedan je bila u o2 racija i policajac sam dođe i kaže, ajd upalite svjetla da odradimo svoj posao i da brže prođe, vi ste nam NAJMIRNIJI klub u Osijeku, neće biti problema.
a kolko bude klinaca tamo, doduse prije ponoci se maloljetni raziđui budu većinom stariji od 18.. ne toči se alkohol mlađima, zašto nebi neka curica od 15 godina došla u 10 sati na sat ipo vremena se isplesat i otić kuć, jel bolje da ista ta klinka sjedi kod kuće uz fejsbuk ili da se ode isplesat i izludovat sa prijateljima.

kako to da su nabrojali tufnu i Q, ja sumnjam da su tamo maloljetnici.. nema to veze sa godinama.. u teatru ili oxygeneu kad su koncerti lokalnih bendova, bude hrpa klinaca koji su prijatelji od bendovai koji se napiju prije nego što dođu i ne bude nikad sranja, ili bude jednom od doslovno 20 događaja. zanemarivo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › postoji vec desetak zakona i propisa koji uredjuju spomenutu tematiku ... a niti jedan se ne postuje.

uvodjenje 11. nece promjeniti situaciju.

predlazem da grad uvede policijski sat, mlade da posaljemo u radne logore kako bi se naucili disciplini i radu i da im izbijemo iz glave te misli o druzenju, opijanju, zaabavi i ostalim oblicima dangubljenja.

kada smo mi bili mladi, nicega toga nije bilo ... vrijeme smo provodili na svetim misama i samostanima u kontempliranju o bitku zivota.


bravo kralju! =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ja nevjerujem šta baljezgate, treba stavit zabranu mlađima, pa ja bi vama takvim pametnim zabranio. nije pitanje mlađi/stariji nego tip ljudi koji zalazi u pojedini klub. u oxygeneu smo sad stavili zabrabu za mlađe od 16, ali ne zbog sranja.. prošli tjedan je bila u o2 racija i policajac sam dođe i kaže, ajd upalite svjetla da odradimo svoj posao i da brže prođe, vi ste nam NAJMIRNIJI klub u Osijeku, neće biti problema.
a kolko bude klinaca tamo, doduse prije ponoci se maloljetni raziđui budu većinom stariji od 18.. ne toči se alkohol mlađima, zašto nebi neka curica od 15 godina došla u 10 sati na sat ipo vremena se isplesat i otić kuć, jel bolje da ista ta klinka sjedi kod kuće uz fejsbuk ili da se ode isplesat i izludovat sa prijateljima.

kako to da su nabrojali tufnu i Q, ja sumnjam da su tamo maloljetnici.. nema to veze sa godinama.. u teatru ili oxygeneu kad su koncerti lokalnih bendova, bude hrpa klinaca koji su prijatelji od bendovai koji se napiju prije nego što dođu i ne bude nikad sranja, ili bude jednom od doslovno 20 događaja. zanemarivo..
De molim te kad si ti bio zadnji puta vani ? Samo da znas koliko ima klinaca mladjih od 18 poslje 23h u tvrdji! Bojim se reci da ih ima vise nego starjih!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ja nevjerujem šta baljezgate, treba stavit zabranu mlađima, pa ja bi vama takvim pametnim zabranio. nije pitanje mlađi/stariji nego tip ljudi koji zalazi u pojedini klub. u oxygeneu smo sad stavili zabrabu za mlađe od 16, ali ne zbog sranja.. prošli tjedan je bila u o2 racija i policajac sam dođe i kaže, ajd upalite svjetla da odradimo svoj posao i da brže prođe, vi ste nam NAJMIRNIJI klub u Osijeku, neće biti problema.
a kolko bude klinaca tamo, doduse prije ponoci se maloljetni raziđui budu većinom stariji od 18.. ne toči se alkohol mlađima, zašto nebi neka curica od 15 godina došla u 10 sati na sat ipo vremena se isplesat i otić kuć, jel bolje da ista ta klinka sjedi kod kuće uz fejsbuk ili da se ode isplesat i izludovat sa prijateljima.

kako to da su nabrojali tufnu i Q, ja sumnjam da su tamo maloljetnici.. nema to veze sa godinama.. u teatru ili oxygeneu kad su koncerti lokalnih bendova, bude hrpa klinaca koji su prijatelji od bendovai koji se napiju prije nego što dođu i ne bude nikad sranja, ili bude jednom od doslovno 20 događaja. zanemarivo..
De molim te kad si ti bio zadnji puta vani ? Samo da znas koliko ima klinaca mladjih od 18 poslje 23h u tvrdji! Bojim se reci da ih ima vise nego starjih!!


i jel SVI ti klinci prave sranja? jel tuku nevine punoljetnike?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa od toga. Pa gdje će onda mladež HDSSB-a provoditi svoje noćne izlaske? Još jedno u nizu obečanja Bubija kao i inogradska kao i parkirališta kao i tucanik u rupi, kao i čupanje pruge na divaltovoj... piši kući propalo

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ja nevjerujem šta baljezgate, treba stavit zabranu mlađima, pa ja bi vama takvim pametnim zabranio. nije pitanje mlađi/stariji nego tip ljudi koji zalazi u pojedini klub. u oxygeneu smo sad stavili zabrabu za mlađe od 16, ali ne zbog sranja.. prošli tjedan je bila u o2 racija i policajac sam dođe i kaže, ajd upalite svjetla da odradimo svoj posao i da brže prođe, vi ste nam NAJMIRNIJI klub u Osijeku, neće biti problema.
a kolko bude klinaca tamo, doduse prije ponoci se maloljetni raziđui budu većinom stariji od 18.. ne toči se alkohol mlađima, zašto nebi neka curica od 15 godina došla u 10 sati na sat ipo vremena se isplesat i otić kuć, jel bolje da ista ta klinka sjedi kod kuće uz fejsbuk ili da se ode isplesat i izludovat sa prijateljima.

kako to da su nabrojali tufnu i Q, ja sumnjam da su tamo maloljetnici.. nema to veze sa godinama.. u teatru ili oxygeneu kad su koncerti lokalnih bendova, bude hrpa klinaca koji su prijatelji od bendovai koji se napiju prije nego što dođu i ne bude nikad sranja, ili bude jednom od doslovno 20 događaja. zanemarivo..
De molim te kad si ti bio zadnji puta vani ? Samo da znas koliko ima klinaca mladjih od 18 poslje 23h u tvrdji! Bojim se reci da ih ima vise nego starjih!!


jel se ti to šališ za ovo kad sam bio zadnji put vani?

a što se tiče toga dali ih ima vani.. ja koliko sam upućen, poslije 16 godine smiješ biti vani poslije 11. dalje neću komentirati jer vidim da nije da baš shvaćaš najbolje kontekst toga što sam napisao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam za vas ali nitko me nikada nije pitao za godine bilo da kupujem alkohol ili cigare...jel itko zapravo to provjerava?
ma ove zabrane za mlađe od npr.18 u nekim klubovima bi bile okej čisto iz razloga da znam da ako izađem na to mjesto, da neće biti dječji vrtić....
a sad da ti mlađi rade najveće probleme i tuče i šta ti ja znam ne..to se ne bih složila...
ne može im se to pripisati...uglavnom su to neki studoši, pristigli u os iz razno-raznih mjesta pa su sad u "tuđem gradu" gdje ih nitko ne pozna pa koriste to za "ispucat" se, na razne načine..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma treba bez obzira na sve zatvoriti sve klubove i birtije na neko vrijeme. Malo se odmaknuti od opcenitog seljastva i pohlepe.

Prisliti drkadjije da od tih jazbina konacno naprave objekte vrijedne posjete i cijene pica koje su, ruku na srce, urnebesno smijesno velike.

Svaki kurac sa 15 kvadrata u Tvrdji ima ekskluzivnu iber kul mega popularnu birtiju koju na internetima naziva klubom. Jeah!!!

Postaviti dobne granice, 18 ili 21 i to za oba spola. Najljepsa su mi preseravanja sa dobnim granicama, pa udjes u klub, a ono 200 tridesetogodisnjaka i 50 maloljetnica. Prekrasno.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mattea
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" ...niz problema oko Mini Teatra.... "
Da mi je samo znati kakvih problema oko Mini Teatra???
Napokon da u našem gradu postoji mjesto gdje možeš otići i osjećati se kao kod kuće... gdje nije bitno hočeš li popiti nešta ili samo sjediti i slušati , gdje te nitko popreko neće gledati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mattea
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Unazad godinu dana svaki vikend sam u klubu Mini Teatar , nikada se nikakav incident nije dogodio..., organizirano je preko tristo koncerata.... definitivno najbolje i najsigurnije mjesto u gradu... SVAKA IM ČAST I SAMO NASTAVITE TAKO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2010. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › De molim te kad si ti bio zadnji puta vani ? Samo da znas koliko ima klinaca mladjih od 18 poslje 23h u tvrdji! Bojim se reci da ih ima vise nego starjih!!


da i ??

gle, ja uopce neznam kako sam dizivio ove godine koje sada imam.

u moje vrijeme, nije bilo zakona koji je ogranicavao izlazak maloljetnicima, mogao sam kupovati cigarete, mogao sam kupovati alkohol ... dok sam bio beba, nije cak bilo ni sjedalica za auto ... a pojasevi su se tek poceli uvoditi. Primjecivali smo automobile i ako nisu imali upaljena svjetla, nisam morao imati kacigu na glavi kad sam se vozio biciklom, pio sam vodu iz crijeva, a ne iz bocica sterilizirane vode ... i ziv sam.

uglavnom ... protiv sam svih tih imbecilnih zakona koji se donose kako bi 'zastitili' djecu ... jer time samo ucimo istu tu djecu kako da izbjegavaju i krse zakone.

danas krse zakon o ogranicavanju izlazaka i to smatraju trivijalnim, sutra ce krsiti druge zakone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › De molim te kad si ti bio zadnji puta vani ? Samo da znas koliko ima klinaca mladjih od 18 poslje 23h u tvrdji! Bojim se reci da ih ima vise nego starjih!!


danas krse zakon o ogranicavanju izlazaka i to smatraju trivijalnim, sutra ce krsiti druge zakone.


upravo to..

sad me podsjetilo ovo na prohibiciju u americi 20-ih godina i zakone koji su stvorili caponea, bugsya i ekipicu. Very Happy

najbolje je pobit sve mlade i ostavit samo ove sa 25+ da žive i izlaze i pozatvarat sve klubove u gradu i ostavit 2 za te pametne i rješen problem.. ja se isto zapitam kako sam preživio do sada. baš.

xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: