Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Elektromodul: Dnevne karte su u skladu s Ustavom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
zlatko031 je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je trenutno jedini način kako zajebati ove iz elektromodula skidanje registarskih pločica sa vozila. iako nije baš praktično, ali ne postoji nikakva sankcija za skidanje pločica. policija ne može ništa jer vozilo nije krivo parkirano, komunalni redar ostavi upozorenje i kaznit će prekršitelja ako vozilo stoji duže od dan dva, a ovi iz elektromodula ne mogu staviti kaznu jer nemaju registraciju na koju će je nasloviti. jedini problem je što nije praktično skidati registraciju, jer uvijek usereš ruke..


Elektromodul nema, ali policija ima Very Happy - kazna za neisparvno postavljenu, prljavu (ne dovoljno čitku) ili nepostojanje registarske pločice na autu je 500 kuna Very Happy - hebiga al radije onda dati 50 za dnevnu kartu nego riskirati da dečki u plavom naiđu Very Happy - iako sasvim ok ideja Very Happy


Predlažem vjenac bijelog luka, glogov kolac i križ. To bi možda moglo otjerati "krvopije"! Posebno kolac . . .

Laughing

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još da su nas na vrijeme, barem nekako obavijestili da će produljiti vrijeme naplate subotom - naravno, čekala me dnevna karta od 59kn ispod brisača... jer prije se plaćalo do 14h, a sad hop odjednom pa do 20h - super!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlatko031
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2010. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
zlatko031 je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je trenutno jedini način kako zajebati ove iz elektromodula skidanje registarskih pločica sa vozila. iako nije baš praktično, ali ne postoji nikakva sankcija za skidanje pločica. policija ne može ništa jer vozilo nije krivo parkirano, komunalni redar ostavi upozorenje i kaznit će prekršitelja ako vozilo stoji duže od dan dva, a ovi iz elektromodula ne mogu staviti kaznu jer nemaju registraciju na koju će je nasloviti. jedini problem je što nije praktično skidati registraciju, jer uvijek usereš ruke..


Elektromodul nema, ali policija ima Very Happy - kazna za neisparvno postavljenu, prljavu (ne dovoljno čitku) ili nepostojanje registarske pločice na autu je 500 kuna Very Happy - hebiga al radije onda dati 50 za dnevnu kartu nego riskirati da dečki u plavom naiđu Very Happy - iako sasvim ok ideja Very Happy


policija će ti napisati kaznu ako te zatekne u prometu, a ti si parkiran tako da policija nije nadležna za taj prekršaj. PONAVLJAM: samo ako voziš bez registarske pločice, policija će te kazniti. usostalom kako će policajac utvrditi o kojem se vozilu radi i tko upravlja vozilom!? misliš da će čamit sat dva i čekati da se pojaviš!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2010. 15:56 
Naslov:  Re: Elektromodul: Dnevne karte su u skladu s Ustavom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima kako to da je cijena dvene karte veca od cijene parkiranja za 24 sata - koliko sam skuzio za 20 kn!?

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2010. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dnevne karte možda jesu u skladu s Ustavom, ali sa zdravim razumom baš i nisu Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je zanimljivo kako se većina vas ovdje pokušava izmotati, naći rupu u zakonu, prodat dušu vragu ( Smile ), ne bi li izbjegla plaćanje parkinga, a s druge strane kad se netko šverca u tramvaju, onda ga odmah proglašavate kriminalcem koji se danas šverca, a već sutra može potegnit nož na nekoga...

Kažem, zanimljivo mi je to...
Ta dvostruka mjerila i ajmo reći licemjernost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: