Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretrpani razredi, previše predmeta i gradiva - najveći problem gimnazija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2010. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
ali čovjek definitivno najviše naući iz lekcija koje mu nisu ni trebale !
Ima nešto iz ovih tvojih lekcija, dobra Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2010. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

J a sam za ravnopravnost,svima jednako. A to da treba u gimnaziju ako zelis na fakultet su gluposti,jer ti kad kreces u srednju ne znas gdje ces zavrsiti poslje i ne mozes biti 100% siguran da ces na faks, jer je zivot ipak zivot i baca te gdje stigne... Trebao bi upisati srednju skolu koju u tom periodu zelis, mozda kasnije okolnosti budu takve da se ipak odlucis za faks i zato treba svima biti jednako..kao u Americi, ako se vec toliko furamo na nju. Svim skolama drzavna matura i po tim bodovima neka pojedinac bira sto ce dalje i sto uostalom moze..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Doc_Holliday
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2010. 23:44 
Naslov:  Re: Pretrpani razredi, previše predmeta i gradiva - najveći problem gimnazija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sijećam se razgovora s prijateljem (emša) iz srednjoškolskih dana o predmetima, gradivu i nastavi općenito. kako se razgovor bližio kraju postalo je jasno da smo oboje upisali pravu školu. meni je bilo drago što nemam strukovne predmete, a njemu što nema "gimnazijske".
treba li rasteretiti gimnazijalce?
nipošto. rasterećejnem ćemo dobiti gimnazijalce koji su glupi ko ameri. nebi hvala.
po meni jedini problem je što su razredi preveliki. ograničavanjem grupa na 20 bi dovelo do bolje radne atmosfere.
za strukovne škole neznam. nisam bio, nisam vidio.

toliko od mene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: