Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unuka se šverca bakinom butrom, penzići napadaju i psuju kontrolore

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PRVO:
tibit2009 je napisao/la: › Ko je otkačen nemora se dodatno otkačinjati
fantastično!

DRUGO:
tibit2009 je napisao/la: › nisam imao do sada neukusnih susreta s njima
o ukusima se ne raspravlja ili neukusima...

TREĆE:
tibit2009 je napisao/la: › niko tako nebi trebao poželet nikome jer nije okusio kruh sa sedak kora
želem ti da ti se kora lebova u dušniku zaglavi

ČETVRTO:
tibit2009 je napisao/la: › Oni nek rade što im posao a moje je da platim ako koristin neke usluge
tako je, pravi katolik rvat

PETO:
tibit2009 je napisao/la: › Kazna treba biti cijena godišnje karte na liniji prekršaja
ili skuplja, na skupljoj liniji

ŠESTO prvi put:
tibit2009 je napisao/la: › Kondori su po mojoj procijeni naravno u pravu i nisam imao
muško si jel?

ŠESTO drugi put
tibit2009 je napisao/la: › Što se tiče ponašanja kontrolora, još nisam naišla
ili žensko, možda shemale???

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2010. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmm sve mi se nekak čini da je to vesnica
a minken? kako tamo izgleda javni prijevoz? ima li kondora? narodnjaki? jeger? ajmo vesnice op op

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amelie_poulain
Offline
Ukupno postova: 220
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
ŠESTO drugi put
tibit2009 je napisao/la: › Što se tiče ponašanja kontrolora, još nisam naišla
ili žensko, možda shemale???


Pogledaj post iznad, bijah neuspješno citirana.

_________________
Born on a different cloud.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Da. Kad sam jednom prilikom bila u busu na stanici kod STUC-a prema gradu, ušli kondori u bus u kojem sam bila, a bus ostao stajati na stanici. Mi putnici čekamo i vidimo da odjednom juri policijski auto i rotirka upaljena, ono...k'o u nekom filmu. Ja mislila...sigurno se dogodila neka nesreća ili tako nešto, kad ono...vidim...cipelići brzo stali kraj busa, i došli glumit kao neke kauboje...ulaze oni u bus i vode lika iz busa...ma sramota!

Za tako što idu jurit, zbog jedne pišljive karte, a kriminalci nam hodaju po ulicama grada i bodu ljude noževima...gdje je onda policija? Ispija Cedevitu u nekom obližnjem kafiću...

Bogme nisam znao da te može zatvorit u tramvaju/busu i ne puštat van. Pa to je kao otmica Question

edit: evo ovdje http://www.forum.hr/showthread.php?t=40858 su neka od iskustava ZET-ovih korisnika, i doduše, staro je 6 godina. Tamo ljudi kažu da te nema pravo zadržati protiv tvoje volje Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap, pa to ti naša stara poznanica magy osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xman
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2010. 11:37 
Naslov:  Re: Unuka se šverca bakinom butrom, penzići napadaju i psuju kontrolore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ni kontrolori nisu najljubazniji, tj. ovisi od osobe do osobe, ona mala plava debela je tako neljubazna i bezobrazna , i onda se cudi kada dobije batina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 12:17 
Naslov:  Re: Unuka se šverca bakinom butrom, penzići napadaju i psuju kontrolore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xman je napisao/la (Pogledaj post): › a ni kontrolori nisu najljubazniji, tj. ovisi od osobe do osobe, ona mala plava debela je tako neljubazna i bezobrazna , i onda se cudi kada dobije batina.


Ja bi rekao da joj je to "profesionalna deformacija", s obzirom sa kakvom stokom-pojedincima mora se susretati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2010. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma najgori vozaci u tramvaju smu mi brko i onaj stari sjedi ,koji nikog nece pustiti bez karte ionda jos stoje n stnici


Zadnja promjena: tom-2; 23.01.2010. 12:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2010. 12:39 
Naslov:  Re: Unuka se šverca bakinom butrom, penzići napadaju i psuju kontrolore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kad putnik neće kupiti kartu, kada ne da dokumente na uvid i neugodan je, pozovemo policiju koja dođe za pet do deset minuta, ali onda drugi putnici galame budući da i oni čekaju. Dva puta mjesečno zovem pomoć

Ček malo ovaj dio mi nije jasan: ako njoj netko odbije pokazati dokumente, tramvaj se zaustavlja, ne pušta se nikog vanka i čeka se 5-10min da dođe policija??


imao sam jedno takvo iskustvo...usao sam u tramvaj na stanici dravski most..vozio je onaj stari brko koji nikog ne pusta bez karte u tramvaj. u tvrdi je u tramvaj usla jedna skupina deckiju od 15-ak godina i naravno on je stao i nije htio krenuti dok ne izadu ovi bez karte...kad su izasli ovi bez karte nastavio je normalno dok nismo dosli to trga ante starcevica. posto su ti klinci stajali na vratima njemu se ucinilo da su usli na zadnja vrata i opet je poceo s*ati i naravno nije htio voziti...ljudi su se u tramvaju zivicirali,klinci se svadali i govorili da krene ali nije htio...jedan od klinaca je dosao s njim pricati i kad se okrenuo reko je da ovaj smrdi ko tvor od rakijetine...nakon par minuta stajanja ustao sam se i otiso do vozaca i zamolio ga da krene jer ima puno ljudi koji zele ici kuci ali nije ni skonto da sam mu ista pricao..i ja sam osjetio rakiju...jaka neka Smile tek kada je iza nas dosao drugi tramvaj onda je krenuo i stao ispred patike...zatorena vrata. kad evo interventne izlaze oni iz svog kombija (njih 6) i ulaze u tramvaj...kaze im vozac kao ovi klinci se voze bez karte i jos mi govore da sam pijan (a vozac je ustao iz kucice i vidi se da ne moze stajati, i sad jedan stariji policajac uvatio se a remen ko kauboj,ko neki serif i kaze ko se vozi bez karte...svi klinci sute..i javi se ovaj jedan mali i ovaj ga uvati i izvede ga van ko najveceg kriminalca...pazite dijete!!! dijete koje nije imalo kartu se tretira ko kriminalac...i tek tada je slavni gospodin brko nastavio putovanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje je ta nasa policija kada se bode nozevima po gradu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majica
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još mi je najbolje kad uđu u tramvaj kad su najveće gužve..svaki dan idem u školu i onda ujutro u pol 7 idu provjeravati karte a ljudi doslovce stoje jedni na drugima-.-" Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kad putnik neće kupiti kartu, kada ne da dokumente na uvid i neugodan je, pozovemo policiju koja dođe za pet do deset minuta, ali onda drugi putnici galame budući da i oni čekaju. Dva puta mjesečno zovem pomoć

Ček malo ovaj dio mi nije jasan: ako njoj netko odbije pokazati dokumente, tramvaj se zaustavlja, ne pušta se nikog vanka i čeka se 5-10min da dođe policija??


imao sam jedno takvo iskustvo...usao sam u tramvaj na stanici dravski most..vozio je onaj stari brko koji nikog ne pusta bez karte u tramvaj. u tvrdi je u tramvaj usla jedna skupina deckiju od 15-ak godina i naravno on je stao i nije htio krenuti dok ne izadu ovi bez karte...kad su izasli ovi bez karte nastavio je normalno dok nismo dosli to trga ante starcevica. posto su ti klinci stajali na vratima njemu se ucinilo da su usli na zadnja vrata i opet je poceo s*ati i naravno nije htio voziti...ljudi su se u tramvaju zivicirali,klinci se svadali i govorili da krene ali nije htio...jedan od klinaca je dosao s njim pricati i kad se okrenuo reko je da ovaj smrdi ko tvor od rakijetine...nakon par minuta stajanja ustao sam se i otiso do vozaca i zamolio ga da krene jer ima puno ljudi koji zele ici kuci ali nije ni skonto da sam mu ista pricao..i ja sam osjetio rakiju...jaka neka Smile tek kada je iza nas dosao drugi tramvaj onda je krenuo i stao ispred patike...zatorena vrata. kad evo interventne izlaze oni iz svog kombija (njih 6) i ulaze u tramvaj...kaze im vozac kao ovi klinci se voze bez karte i jos mi govore da sam pijan (a vozac je ustao iz kucice i vidi se da ne moze stajati, i sad jedan stariji policajac uvatio se a remen ko kauboj,ko neki serif i kaze ko se vozi bez karte...svi klinci sute..i javi se ovaj jedan mali i ovaj ga uvati i izvede ga van ko najveceg kriminalca...pazite dijete!!! dijete koje nije imalo kartu se tretira ko kriminalac...i tek tada je slavni gospodin brko nastavio putovanje


Svima za informaciju taj "Brko" je totalni antialkoholičar (uopće ne konzumira alkoholna pića ) i to sigurno zadnjih dvadeset godina koliko ga ja poznajem. A koliko ja znam vožnja bez karte je kažnjiva prekršajnim zakonom, te je mladi buntovnik doista "kriminalac" . Danas ne plaća kartu i svađa se sa vozaćem, a sutra tko zna što. Svako nepoštivanje zakona i pravila igre, treba sankcionirati u samom startu jer kad takvi klinci "dobiju krila" postaju problem društva . Ja svojoj djeci kupujem mjesećnu i ne vidim zašto bi mene ili nekog drugog tko poštuje "pravila igre" netko doveo u neravnopravan položaj omogučivši nekom mladom buntovniku da ne plaća kartu .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 14:16 
Naslov:  Re: Unuka se šverca bakinom butrom, penzići napadaju i psuju kontrolore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono...koji je vama k***c ovdje? Cini se da voznja bez karte je sasvim nesto normalno i ok?! Pa sto onda ne odete do Bille, malo napunite kolica i prosecete prored blagajne i papa van? Zasto cekate za ulaz u kino da kupite kartu? Sto jednostavno ne uđete unutra i odgledate film?

I treba da stane i ne vozi dalje. Treba uvesti kazne za sverc tolike da im mater i ocevi dizu kredit da ih plate. Pa cemo vidjeti hoce li se ""faca"" ponovo voziti bez. Te dali ce jebat mater debeloj babetini koja radi svoj posao.
Cudi me kako novi busevi jos nisu posarani? Mozda kamere ipak imaju efekta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje je ta nasa policija kada se bode nozevima po gradu?

To sam i ja napisala na 1. stranici...Ispijaju Cedevitu u obližnjem kafiću...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svima za informaciju taj "Brko" je totalni antialkoholičar (uopće ne konzumira alkoholna pića ) i to sigurno zadnjih dvadeset godina koliko ga ja poznajem. A koliko ja znam vožnja bez karte je kažnjiva prekršajnim zakonom, te je mladi buntovnik doista "kriminalac" . Danas ne plaća kartu i svađa se sa vozaćem, a sutra tko zna što. Svako nepoštivanje zakona i pravila igre, treba sankcionirati u samom startu jer kad takvi klinci "dobiju krila" postaju problem društva . Ja svojoj djeci kupujem mjesećnu i ne vidim zašto bi mene ili nekog drugog tko poštuje "pravila igre" netko doveo u neravnopravan položaj omogučivši nekom mladom buntovniku da ne plaća kartu .

Svima za informaciju, taj Brko je naveliko i naširoko poznat kao najgori, najarogantniji, najbezobrazniji (...) vozač. I svima za informaciju, i ja sam ga nanjušio da smrdi po alkoholu.

Usput rečeno, naravno da ne odobravam švercanje i non stop kupujem mjesečnu, ali me čisto s pravnog aspekta zanima da li vozač ili kondukter ima ovlasti da ti uskrati slobodu??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: