Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog dvotračne ceste i tramvajske pruge sječa platana u Višnjevcu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2010. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

parwish je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
parwish je napisao/la: ›
oni bi gradili prugu do josipovca? zašto? da novi busevi budu u garaži ili da cijelo šire područje osijeka vidi one divne stare crvene samozapaljive tramvaje... strašno... sada tramvaj ide svakih 6-8 min a onda će ići svakih 15...

Jesi ti prirodno *. Ili si samo iz neke stranke koja nije na vlasti pa pljuješ. Otkad je razvijanje mreže gradskog prijevoza loša stvar. Zašto ne bi Osijek kao i Zagreb razvio jednu takvu.


da ja sam prirodno glup, a to što je gpp u milijunskim dugovima nema veze?! S čim će obnovii tramvaje? Jedino da vrate konjske... A što s busevima? Tko će kupit buseve stare par mjeseci po prihvatljivoj cijeni? Ne kolega, ja nisam niti u jednoj stranci. A uspoređivati Osijek i Zagreb možeš samo ti... Koliko oni imaju novaca a koliko Osijek? Živiš u centraliziranij državi, pogledaj malo oko sebe...


tramvajska pruga do josipovca je jedna od pametnijih stvari koju bi ova vlast mogla napraviti...ne vidim svrhu tih autobusa kad ih većina ljudi ne koriste, već šetaju po nekoliko kilometara do tramvaja. pruga je bila zamišljena još prije 20 god. i mislim da ju je pametnije bilo napraviti nego onu prema jugu, tamo stvarno ne znaš tko pije,a tko plaća...a kolega očito ne razumije razliku između isplativih i propalih investicija...ne treba stati sa nečim što ima perspektivu, radi prijašnjih promašaja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ova Danijela bas slatka. Ko bomboncic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: