Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Avatar' pogledalo 8.000 Osječana!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima iz kojega se razloga zli zemljani nisu rijesili veceg dijela svog nuklearnog naoruzanja,zbombali planet iz orbite i onda sfarmali proklete minerale?
All Ur minerals R belong to us,bitchas! w00t.! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2010. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i kakav bi to film bio Smile šta bi plava pokahontas onda trkeljala cijeli film osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
štrumfovi za odrasle...Smile



hahaha, po onome što sam čuo, a čuo sam od superlativa do pljuvanja, mislim da će ovo biti i moj opis filma.

realno gledajući, ne pamtim kad sam zadnji put pogledao SF, ili nešto slično SF-u, a da nije imalo poveznicu sa Bladerunnerom, Alienom, Odisejom 2001, Terminatorom i Planetom majmuna( 1968 )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › da je za LAw ABIDING CITIZEN onda se nen bi čudio s obzirom da je to u posljednje vrijeme jedan od rijetkih odličnih filmova.


Ti se šališ, jelte, reci da se šališ. Tako dobar film su doslovno zasrali sa tipičnim holywodskim završetkom, samo da su na tome malo poradili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i kakav bi to film bio Smile šta bi plava pokahontas onda trkeljala cijeli film osijek031.com smile


Ne bi bilo pokahontasice, već bi gledali dnevne rutine, nedoumice i romanse rudara na Pandori, koji ipak nose neku vrst kolektivne krivnje zbog istrebljenja miroljubivih navija (ili kako se već piše)... Bila bi to SF psihološka drama, materijal za Tarkovskog, remek-djelo! Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2010. 11:49 
Naslov:  Re: 'Avatar' pogledalo 8.000 Osječana!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dumbaos je napisao/la (Pogledaj post): ›

E upravo to.
Zbog toga mi stvarno nije jasno kako se jedan velikan kao Cameron u 10-ak godina koliko je radio film, nije mogao sjetiti, tj. smisliti neki bolji scenarij.
Pa takvu radnju za jedno popodne osmislim. Ma šta popodne, sat vremena. I ne, ne precjenjujem se Very Happy
U jednoj od kritika filma sam pročitao jednu rečenicu koja po meni najbolje opisuje ovaj film, ide nekako ovako: "nekad su se filmovi radili da bi nam zabavljali mozak, sad se rade isključivo da bi nam zabavljali oči."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Film je postigao svoju svrhu, zabavio, zadivio, odvojio nas od stvarnosti na 2 i pol sata, odveo nas u savršen svijet- kad već ne živimo u takvom, i eto to je to.
A sad što je priča slična nekim drugima- pa šta onda i drugi su filmovi poprilično sličnog sadržaja npr akcijski filmovi- trka autima-motorima, pucačina, lijepa ženska, mišičav glavni junak, bore se protiv kriminalaca.....to povežu u neku priču i eto ti filma.

Da avatar nije toliko zaradio mislim da se ljudi ne bi toliko obazirali na njega.

Meni je film super! Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
A sad što je priča slična nekim drugima- pa šta onda i drugi su filmovi poprilično sličnog sadržaja npr akcijski filmovi- trka autima-motorima, pucačina, lijepa ženska, mišičav glavni junak, bore se protiv kriminalaca.....to povežu u neku priču i eto ti filma.


Al' ovdje nema lijepih žena - samo anoreksične trometarske vanzemaljke; ni glavni junak nije mišićav, a nema ni auto.
Oni likovi u mechovima su mi najkul dio filma. Dok ih anoreksični vanzemaljci ne shebu strijelama, jelte... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2010. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
A sad što je priča slična nekim drugima- pa šta onda i drugi su filmovi poprilično sličnog sadržaja npr akcijski filmovi- trka autima-motorima, pucačina, lijepa ženska, mišičav glavni junak, bore se protiv kriminalaca.....to povežu u neku priču i eto ti filma.


Al' ovdje nema lijepih žena - samo anoreksične trometarske vanzemaljke; ni glavni junak nije mišićav, a nema ni auto.
Oni likovi u mechovima su mi najkul dio filma. Dok ih anoreksični vanzemaljci ne shebu strijelama, jelte... Very Happy


Da dragi, zato sam i rekla u akcijskim filmovima a avatar je SF dakle sve je dozvoljeno! Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2010. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la: ›
A sad što je priča slična nekim drugima- pa šta onda i drugi su filmovi poprilično sličnog sadržaja npr akcijski filmovi- trka autima-motorima, pucačina, lijepa ženska, mišičav glavni junak, bore se protiv kriminalaca.....to povežu u neku priču i eto ti filma.


Al' ovdje nema lijepih žena - samo anoreksične trometarske vanzemaljke; ni glavni junak nije mišićav, a nema ni auto.
Oni likovi u mechovima su mi najkul dio filma. Dok ih anoreksični vanzemaljci ne shebu strijelama, jelte... Very Happy
a bogami ni noge Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2010. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

film je suuuupeeer!!!!

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deusex je napisao/la: ›
de ajde svako ima svoj ukus i molim lijepo da ne pljuje se po filmu,jer je stvarno film jedan od rijetkih u posljednih godinu dana za koje mogu rijeci da sam osto paf i otvorenih usta gledo ga..Oo..koliko je uloženo truda i novaca iskreno sam zadovoljan tematikom,sadržajem i veličinom filma.Kada sam ga gledo jednostavno sam imo dojam koda sam ga gledo 1h,ustvari je bilo 2,5h tako da..Molim lijepo samo dobri komentari na račun filma,jer ako ste razočarani ponavljam svako ima svoj ukus!!!! pozdrav



Ti pišeš kao da si Švabo????

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2010. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marketinška ekipa koja je odradila promociju filma zaslužuje oscara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Marketinška ekipa koja je odradila promociju filma zaslužuje oscara.
hehe slažem se..
film je okej ali nije baš toliko spektakularan i za pamćenje..rekla bih da je čak "ženskast"..ak me kužite...i možd da je kič kraći, ne bi škodilo..samo se nadam da neće biti milijun i jedan razvodnjeni nastavak, kako to inače biva..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2010. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A pogledala sam ga i ja. I tak.. Nije nešto. Jedino što pokazuje kako ljudi znaju biti glupi, ali to već svi znamo, pa tako da je sve već viđeno.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: