Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radnici nude uzimanje ZOO hotela u zakup!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2010. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ulizica je napisao/la: ›
ZAKON SI to napisao i u pravu si Wink
Šefići, hahaha...Možeš si misliti...svi bi šefovali, a nitko ne bi ništa radio! Živio ZOO HOTEL!!


Hehe, pa kad je. od lege bratić mi je tamo konobario, pa sam se naslušao svakakvih gadosti. Ali, tako nam je kako smo si izabrali..."inati se Slavonijo" Ne treba nikad kriviti vlast i politiku. Ljudi su tako izabrali i tako nam je sad Razz

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2010. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ANTON 11. Taj Šplajt mora da je nekima veliki trn u oku? Kolko znam on je jedino poznat što je na otvorenju hotela viknuo Živio bajtin hotel. A što se tiče njegovog pravnog znanja ne bih ga baš volio imati za neprijatelja. On će se sigurno prije ili kasnije vratiti u Unikom, a svi oni koji su mu sapunali nekih od njih neće dočekati njegov dolazak. Doležal je već na birou, Festetić je na vrijeme otišao, sindikalac je pobjego u neku sumnjivu prijevremenu mirovinu, čujem da je i Borovec manji od makovog zrna. Nemoj zaboraviti da je taj Šplajt maknuo jednu predsjednicu suda i da će garant iza brave poslat neke iz Crvenog križa. Ne bi ja baš podcjenio Šplajta, kolko ga ja znam, je malo je čudan lik al mislim da j s njim je bolje bit OK nego ući u vatru. Ako kreneš na njega onda ti je bolje da ti je uskok za vratom nego on. Ne pušta. A što se tiče otkaza žao mi je ljudi al brate naprimali pravaši brdo toga. Što je previše, previše je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A znaš što je meni čudno? Nisi Šplajt to si već izjavio Very Happy - ali... Šplajt ode na skijanje isti dan kada i ti kažeš da odeš na skijanje Very Happy - Šplajt se vrati isti dan sa skijanja kada i ti Very Happy - pa sad ili ste si jaaaaako dobri i volite toplinu tijela oog drugog ili si ti Šplajt Very Happy - pa sad... Eto ako je već tolika makina kako mu (si) daješ eto nek mene napadne Very Happy.. Ako ima zašto Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2010. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec, vidim da i ti vodiš brigu o Šplajtu ko i mnogi drugi. Samo kratko, ja sam na skijanju bio 7 dana u Italiji nije važno gdje i za to vrijeme nisam bio ni na kakvom forumu. A Šplajt je kolko znam bio na skijanju samo 3 ili 4 dana sa svojim odvjetnikom u Austriji i to u Flachau. Kaže da je morao skratit skijanje jel se moro javit u Unikom. Nemam pojma jel se javljao na koji forum. Ništa više! Hvala. Pa me ti sad krsti kako god hoćeš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vumarija
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2010. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sada se tom tkz gosp Zoranu Barbaricu nudi mijesto direktora hotela Dunav u Vukovaru sto vise brljas i krades to bolje mozes napredovati !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: