Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radnici nude uzimanje ZOO hotela u zakup!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tvornice radnicima !!!!!!
Živilo samoupravljanje !!

_________________
U2 JE ZAKON
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2010. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mitar031 je napisao/la: ›
Sramota za ovaj grad i Ekonomski faks


btw, koliko se kreće cijena doktorata na ekonomskom?
priča se da je diploma 20ak 'iljada ojra, znači doktorat bi trebao biti oko 30? 35?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne, ne vjerujem da je u ovoj krizi dvaes milja diploma. Možda ono da nikad ni ne dođeš na faks, al ovako ne vjerujem. Doktorat je kolko ja znam oko 100 milja, al kuna. To moraš svakako platit, e sad oćeš učit da ne moraš podmazivati ili nećeš učiti pa ćeš podmazivat, onda ne znam na kolko to na kraju dogura. To ti je ko auto osnovni model, ili oćeš dodatnu opremu. Jebiga, sve ima cijenu... Mislim da je stariji Bajto prava osoba koliko što košta na Ekonomiji, on ti je tamo ko kod kuće. A možda čak i više vremena provede na faksu nego kod kuće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2010. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mitar031 je napisao/la: ›
Sramota za ovaj grad i Ekonomski faks


btw, koliko se kreće cijena doktorata na ekonomskom?
priča se da je diploma 20ak 'iljada ojra, znači doktorat bi trebao biti oko 30? 35?



ojra ?? ma daj ... pa sa tom lovom kupis cijeli rektorat i dobijes set nozeva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2010. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mitar031 je napisao/la: ›
Ma ne, ne vjerujem da je u ovoj krizi dvaes milja diploma. Možda ono da nikad ni ne dođeš na faks, al ovako ne vjerujem. Doktorat je kolko ja znam oko 100 milja, al kuna.

De čovječe pa jesu oni normalni? Otkud ljudima tol'ke pare osim ako nisu tatina kćerkica ili sinčić?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ulizica
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2010. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OPET SE SVE DOGAĐA KAO IZ SAMOG POČETKA!
Umrla sam kad sam vidjela sad tu "famoznu petorku".*, nesposobni ljudi, *,ulizice...ma nemam riječi kojima bih ih opisala! suzana i barbarić, hahahhahah...
Pa svi već znamo tko je doprinio propasti tom hotelu, i nije im bilo dosta pa sad hoće još?!!? Dokle ovo ide?!Njih dvoje kao glavni,a ovo ostalih troje su obični njihovi potrčci. i premal je najam za takav hotel. to glavaš nikako ne bi trebao prihvatiti!Mene da se pita sad tko je direktor hotela, a koliko sam shvatila je neka elez tatjana i voditelj servisa dušan rašić ( pa bii trebao onda im zadati posljednji udarac i svih petoro poslati na biro!uostalom kako netko može uopče predložiti takvu stvar kad je na bolovanju otkako je"navodno" dobio otkaz? ( konkretno mislim na barbariča ).on i dalje prima plaću kako sam čula i isto tako bravi nam gubitke.očito je njihov moto "ZAVADI PA VLADAJ"!!!!!!!! I sad opet da ti ljudi tamo vladaju, očito jer im matković čuva leđa i još ih garant tapše po ramenima i govori "samo tako, kradite i dalje, uz vas sam"!!!* jedni!kontaju napraviti udruženje i ostaviti ljude u hotelu da rade i to samo one koji se njima sviđaju, a ostatak poslati na biro!ne valja vam igra ljudi moji!dok je došla nova vlast pljuvali ste po njima i bili manji od makova zrna. iz razloga jer više nije bilo po vašem, a sad opet želite se ubaciti u igru kako bi draga suzica mogla ilegalno ispravljati nedostatke u inventuri, jer očito barbarić je nesposoban za takve stvari, pa onda ona radi za njega!i sami ste gospodo komentirali kako neće njihova slava trajati vjećno, a ŠTA MISLITE DA VAŠa HOĆE????hahahhaha
ako se i ostvari to da ta "famozna petorka" uzme u najam čisto me zanima na šta će to izgledati nakon nekog vremena?!mENE samo zanima šta rašić čeka sad s tim ljudima?!' nek ih se rješava dok može, a kasnije neka rade što žele!TREBA tu uskok poslati da malo pročešlja cijeli sistem unikoma i da se vidi tko tu koga?!
I najjače što sam čula da je motiv "famozne petorke" kako bi sačuvali radnike?!?hahahh, možeš si misliti, pa će i dalje gaziti i pljuvati po ljudima?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ulizica
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2010. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Ta ekipa koja ga želi preuzet je i pravila najveće gubitke dok su radili kao razni šefići u tom hotelu. A i sad ima previše zaposlenih. Vodeća garnitura je nesposobna i kad bi je promjenili hotel bi možda i prosperirao. Ovako... Još jedna Hrvatska tajkunizacija osijek031.com smile


ZAKON SI to napisao i u pravu si Wink
Šefići, hahaha...Možeš si misliti...svi bi šefovali, a nitko ne bi ništa radio! Živio ZOO HOTEL!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2010. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mitar031 je napisao/la: ›
Sramota za ovaj grad i Ekonomski faks


btw, koliko se kreće cijena doktorata na ekonomskom?
priča se da je diploma 20ak 'iljada ojra, znači doktorat bi trebao biti oko 30? 35?


gle, ne znam, tak sam čuo.. prošle je godine (2008), jedna "poznata" osoba trebala brzinsku diplomu i navodno platila negdje toliko otprilike..
doktorat je regularni 60 tisuća, e sad... koliko ex-gradonačelnik i ekipa plaćaju, ne znam..

ojra ?? ma daj ... pa sa tom lovom kupis cijeli rektorat i dobijes set nozeva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2010. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mitar031 je napisao/la: ›
Sramota za ovaj grad i Ekonomski faks


btw, koliko se kreće cijena doktorata na ekonomskom?
priča se da je diploma 20ak 'iljada ojra, znači doktorat bi trebao biti oko 30? 35?


ojra ?? ma daj ... pa sa tom lovom kupis cijeli rektorat i dobijes set nozeva


gle, ne znam, tak sam čuo.. prošle je godine (2008), jedna "poznata" osoba trebala brzinsku diplomu i navodno platila negdje toliko otprilike..
doktorat je regularni 60 tisuća, e sad... koliko ex-gradonačelnik i ekipa plaćaju, ne znam..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pia Osijek
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad bi se pročešljala papirologija oko izgradnje i ugradnje vidjelo bi se koliko je tu još ljudi zaradilo a koji nisu ni spomenuti!
Počevši od toga kako su rađeni natječaji, pa da ne nabrajam.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda Barberića peče savjest za sve ono što je s Kedijem iz ZOO hotela odvuko u svoj privatni catering Oscar, pa sad to želi vratiti ZOO hotelu? Kažem, možda. A možda bi iz poglavarstva povukao i ženu da bude direktorica hotela?ggggggggggggggggg
Čujem da se sad kad je vatra u ZOO hotelu iznosi prljavi veš pa se priča kako je jedna zgodna novinarka dok je Doležal bio direktor redovito svaki tjedan dolazila s mamom na ručak u ZOO hotel, a plaćanje na grbu. Al je zato ljepo pisala o Doležalu i dok je radila za Dom a i kasnije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2010. 5:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pia Osijek je napisao/la: ›
Kad bi se pročešljala papirologija oko izgradnje i ugradnje vidjelo bi se koliko je tu još ljudi zaradilo a koji nisu ni spomenuti!
Počevši od toga kako su rađeni natječaji, pa da ne nabrajam.....


Pia jel misliš na onu plavu gospođu iz Unikoma koja je već duže vrijeme na bolovanju dok joj Bajto preko SDP traži poso?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ANTON11
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2010. 8:45 
Naslov:  Re: Radnici nude uzimanje ZOO hotela u zakup!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji jedna osoba koja je vjerojatno još u igri s ekipom koja želi preuzeti ZOO hotel a ime mu je Vladimir Šplajt. Pa i on je bio Bajtin i Matkovićev kadar u Unikom s njima je ljetovao i zimovao. A danas se bavi pisanjem kaznenih prijava protiv svih a imam i informaciju da piše i protiv sebe. A ako on nije u igri s njima onda sigurno ne štima nešto. Veliki su pritisci da se on vrati u UNikom jer nam je potreban jedan takav lik koji ništa ne zna a najmanje o pravu i pravnim stvarima. A ekipa koja se spominje (na čelu s Bajtom i Matkovićem) ga možda i neće jer im nije potreban lik koji stvarno ništa ne zna raditi osim pisati prijave. Zato čekamo njegov povratak u Unikom da nam još jednom pokaže sve svoje pravno znanje ali onda ga neće moći štititi Matković, Bajto i Škorić jer ipak g.Glavaš zna s kakvim likom ima posla ali vjerojatno se i on tu vrti po ovim portalima i komentarima (ipak taj lik je ne zaposlen).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.01.2010. 10:12 
Naslov:  Re: Radnici nude uzimanje ZOO hotela u zakup!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ANTON11 je napisao/la (Pogledaj post): › Postoji jedna osoba koja je vjerojatno još u igri s ekipom koja želi preuzeti ZOO hotel a ime mu je Vladimir Šplajt. Pa i on je bio Bajtin i Matkovićev kadar u Unikom s njima je ljetovao i zimovao. A danas se bavi pisanjem kaznenih prijava protiv svih a imam i informaciju da piše i protiv sebe. A ako on nije u igri s njima onda sigurno ne štima nešto. Veliki su pritisci da se on vrati u UNikom jer nam je potreban jedan takav lik koji ništa ne zna a najmanje o pravu i pravnim stvarima. A ekipa koja se spominje (na čelu s Bajtom i Matkovićem) ga možda i neće jer im nije potreban lik koji stvarno ništa ne zna raditi osim pisati prijave. Zato čekamo njegov povratak u Unikom da nam još jednom pokaže sve svoje pravno znanje ali onda ga neće moći štititi Matković, Bajto i Škorić jer ipak g.Glavaš zna s kakvim likom ima posla ali vjerojatno se i on tu vrti po ovim portalima i komentarima (ipak taj lik je ne zaposlen).


Sorry ali moram ti reći da lažeš Very Happy - ako nema posao to samo znači da je u evidenciji najveće hrvatske tvrtke - Hrvatskog Zavoda za Zapošljavanje Very Happy Very Happy - a kako Bubalo sprema, i radnici Zoo hotela će mu se ubrzo priključiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
passati5
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2010. 17:38 
Naslov: Great ! Re: Radnici nude uzimanje ZOO hotela u zakup!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s "bisniss" strane gledano unikomu ostaje +14000kn. solidno s obzirom na "krizu".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: