Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prljavo(g) za predsjednika?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 10:27 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Primio sam mail:

From: MB MB <[email protected]>
Citat: › JOSIPOVICEVI STAVOVI izreceni u emisiji "U mrezi prvoga" (HR!)

1. Pobacaj - DA! "Zena ima pravo odlucivati o radjanju."
2. Zamrzavanje embrija - DA! "Nema nikoga tko smije zabraniti novi smijesak malog djeteta."
3. Eutanazija - DA! "To je vjerojatno buducnost i to razvoj u nekim zemljama govori."
4. Dekriminalizacija 'lakih' droga - DA!

POSTUJES LI ZIVOT, NE BIRAJ JOSIPOVICA!
DAJMO GLAS BANDICU!

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2010. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@steam, citajuci ta pitanja i odgovore iz spama, prvo sam pomislio da se radi o Josipovicevoj reklami. ;-) Autogol katolicke mladezi...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2010. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma ja još uvijek čekam dan kada će vijesti STV-a početi sa: Dobar dan gospodine Glavaš, njegova potrčkala i ostalo građanstvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 11:48 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Primio sam mail:

From: MB MB <[email protected]>
Citat: › JOSIPOVICEVI STAVOVI izreceni u emisiji "U mrezi prvoga" (HR!)

1. Pobacaj - DA! "Zena ima pravo odlucivati o radjanju."
2. Zamrzavanje embrija - DA! "Nema nikoga tko smije zabraniti novi smijesak malog djeteta."
3. Eutanazija - DA! "To je vjerojatno buducnost i to razvoj u nekim zemljama govori."
4. Dekriminalizacija 'lakih' droga - DA!

POSTUJES LI ZIVOT, NE BIRAJ JOSIPOVICA!
DAJMO GLAS BANDICU!

Pa ovo nisam vidio, ali ako je to točno, tada nije ni čudo ako su se odredili za Bandića.
Pošto su stajališta Crkve naspram gospodina Josipovića dijametralno suprotna.
I to je onda to. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 11:58 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ovo nisam vidio, ali ako je to točno, tada nije ni čudo ako su se odredili za Bandića.
Pošto su stajališta Crkve naspram gospodina Josipovića dijametralno suprotna.
I to je onda to. Smile


Crkva je dakle:
1. za neželjenu djecu
2. protiv željene djece
3. za mučenje bolesnih
4. za dugotrajno zatvaranje onih koju povuku jedan dim

Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2010. 12:59 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Primio sam mail:

From: MB MB <[email protected]>
Citat: › JOSIPOVICEVI STAVOVI izreceni u emisiji "U mrezi prvoga" (HR!)

1. Pobacaj - DA! "Zena ima pravo odlucivati o radjanju."
2. Zamrzavanje embrija - DA! "Nema nikoga tko smije zabraniti novi smijesak malog djeteta."
3. Eutanazija - DA! "To je vjerojatno buducnost i to razvoj u nekim zemljama govori."
4. Dekriminalizacija 'lakih' droga - DA!

POSTUJES LI ZIVOT, NE BIRAJ JOSIPOVICA!
DAJMO GLAS BANDICU!



hahaha ... kakav autogol !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): › Primio sam mail:

From: MB MB &lt;[email protected]&gt;
Citat: › JOSIPOVICEVI STAVOVI izreceni u emisiji "U mrezi prvoga" (HR!)

1. Pobacaj - DA! "Zena ima pravo odlucivati o radjanju."
2. Zamrzavanje embrija - DA! "Nema nikoga tko smije zabraniti novi smijesak malog djeteta."
3. Eutanazija - DA! "To je vjerojatno buducnost i to razvoj u nekim zemljama govori."
4. Dekriminalizacija 'lakih' droga - DA!

POSTUJES LI ZIVOT, NE BIRAJ JOSIPOVICA!
DAJMO GLAS BANDICU!

Pa ovo nisam vidio, ali ako je to točno, tada nije ni čudo ako su se odredili za Bandića.
Pošto su stajališta Crkve naspram gospodina Josipovića dijametralno suprotna.
I to je onda to. Smile

Ako je ovo ovako, onda: što je Bandić 20 godina radio u SDP-u??? Obična je prikrivena i nepoštena komunjara koja novcem kupuje oproste.
Ovo nisu niti moja stajališta, ali pitanje je izbora: pošteni agnostik bez lupeških repova za sobom ili lažljivac-vjernik s figetinom u džepu, koji se razvodi zbog otkupa stana, kojeg je školovao Titov fond i crveni SDP politički instalirao, a sad laje protiv. Tko bi inače bio Milan Bandić? Ne bi ni došao u Zagreb nikad da ga nije školovala KPJ, dok su istovremeno neki drugi ljudi trbuhom za kruhom hodali po bijelom svijetu jer im nije bilo mjesta zbog ovakvih. Običan stranački aparatčik kojem je žlica upala u med. A ako je 20 godina rovao protiv onih koji su ga uzdigli, pa im sad okrenuo leđa - što tek obični građani mogu očekivati - kakve obrate?!
Rekoh već da mi je žao što netko drugi ne završi u 2.krugu - kampanja bi izgledala inteligentnije. Ovako imamo u finalu 2 crvena: jednog poštenog i jednog prevaranta, pa sad... U ovom krugu ja definitivno nisam srcem, a razumno je dati šansu boljem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2010. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam@ crkvena država???? mislim da je crkva spremna promijeniti mišljenje uz još malo više para iz državnog proračuna

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, baš tako..kao i svi drugi ni crkva nije imuna na pare...čim netko zagovara nekoga tako glasno sigurno ima vlastite interese u tome..a to nije moj problem i ne može utjecati na moje mišljenje jer ja imam svoje kriterije prema kojima ću odabrati svog čovjeka...iako u ovom slučaju ni jedan ni drugi kandidat se ne mogu pohvaliti svojim kvalitetama i umjesto da se u nadmetanjima natječu koji je napravio više koristi, sve se svelo na kajlanje i izvlačenje "prljavog veša"..bez veze..i jedan i drugi su prljavi igrači tak da samo mogu odabrati čije mane tj. spletkaroške i sl.sposobnosti više mogu koristiti, možda, nekad, ak zatreba...
i da o poštenju i jednog i dr.nema smisla govoriti..nema poštenog u politici..
to je valjd jasno..
pozz svima :-

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 14:54 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Crkva je dakle:
1. za neželjenu djecu
2. protiv željene djece
3. za mučenje bolesnih
4. za dugotrajno zatvaranje onih koju povuku jedan dim

Smile

Vješto pokušavaš iskriviti zaključke, al sve pet. Smile
1) Nije za neželjenu djecu, nego je za da život. Te nije za jebanje sa predoumišljajem, odnosno - Nije pobornik toga da netko uživa u blagodatima seksa kao i svega ostaloga, a da pritome nema i neželi snositi posljedice za nešto što se iz toga može izroditi.

2) Ovo drugo je podosta diskutabilno, tu sam i ja na lila pa nebi htio komentirati.

3) Nije za mučenje bolesnih, nego za očuvanje života kakvog takvog, imali smo također primjer gdje su se ljudi budili iz kome nakon desetaka godina,
Ovo će možda zvučati glupo, ali nismo mi ti koji odlučujemo tko treba i kada umrijeti, jer bi po takvom nahođenju mogao doći do toga da uzmem pištolj i otpucam nekom kriminalcu pet metaka u glavu i kažem to je ok, jer ovaj ne da je mučio i reketario bolesne, nego je pak i zdrave zajebavao!

4) Nije za dugotrajno zatvaranje drugih zbog dima, ali je protiv dim.
Kada netko vuče dim, a zna da je to zabranjeno zakonom, kao i kada netko vuče liniju, ili kad krade, i zna da je to zabranjeno zakonom, tada on mora snositi odgovornost za to.
Kako god okreneš to je isto, od ovoga ćeš imati osječaj ugode zbog djelovanja na neuroreceptore, a zbog krađe ćeš imati osječaj ugode jer si spomoć nje kupio porsche s kojim si upeca "curu svog života" i još se usput kerio po Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
1) Nije za neželjenu djecu, nego je za da život. Te nije za jebanje sa predoumišljajem,

ivice, kikirikići za ovu zadnju jezičnu konstrukciju! Slažem se, ševa definitivno mora biti odgovorna jer posljedice mogu biti ozbiljne i ne smiju se prikrivati ubojstvom, tj. zašto bi dvoje neodgovornih tupavaca koji unatoč činjenici što žive u 21.stoljeću nisu poduzeli sve kako ne bi došlo do ishoda koji ne žele - imali pravo odlučivati tko će živjeti a tko ne?!

mali_ivica je napisao/la: ›
2) Ovo drugo je podosta diskutabilno, tu sam i ja na lila pa nebi htio komentirati.

Ovdje se slažem djelomično, jer ja nisam jedino za nekontrolirano osjemenjivanje, bez ikakvog pisanog traga o biološkim roditeljima - čisto zbog osobe koja je ovako začeta i koja ima pravo na istinu o svojim biološkim precima, ako ni zbog čega drugoga - a ono zato što nosi barem 50% njihovih gena (a tko ne bi htio saznati jednog dana tko su mu roditelji?!)

mali_ivica je napisao/la: ›
3) Nije za mučenje bolesnih, nego za očuvanje života kakvog takvog, imali smo također primjer gdje su se ljudi budili iz kome nakon desetaka godina,
Ovo će možda zvučati glupo, ali nismo mi ti koji odlučujemo tko treba i kada umrijeti, jer bi po takvom nahođenju mogao doći do toga da uzmem pištolj i otpucam nekom kriminalcu pet metaka u glavu i kažem to je ok, jer ovaj ne da je mučio i reketario bolesne, nego je pak i zdrave zajebavao!

Ovo također stoji, mada vjerujem kako u teškoj muci ovo izgleda kao jedini izlaz. Možda bih i ja poželjela kraj muka ako bi bile neizdržive - tko to može znati, ali razumijem stav Crkve koja ne može ovo podržati. Život je život - i tko ima pravo na njega, pa ma kako beznadan i i jadan bio?!

mali_ivica je napisao/la: ›
4) Nije za dugotrajno zatvaranje drugih zbog dima, ali je protiv dim.


Nije jedan dim kraj svijeta, ali tako počinju sranja. A na svaki put kreće se 1 malim korakom... Dakle, taj mali korak se ne smije zanemarivati.
I još nešto: ova rasprava otišla je malo predaleko, Bandić se sigurno ne zamara ovim pitanjima... Uostalom, s njim se uvijek da dogovoriti oko ovakvih pitanja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2010. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Nije pobornik toga da netko uživa u blagodatima seksa kao i svega ostaloga, a da pritome nema i neželi snositi posljedice za nešto što se iz toga može izroditi.


Ne znam kako se tu uklapa i protivljenje onoj slavnoj gumici, kondomu. Nije za uživanje u blagodatima seksa zbog mogućih posljedica, a nije ni za sprečavanje posljedica. Dakle, Crkva nije za uživanje u blagodatima seksa, uopće. Svaki je spremić svet, davno su pjevali Monty Pythoni.

Barem je jasno odakle takvo razmišljanje. Netko kome je zabranjeno uživati u blagodatima seksa, naravno da to ne želi drugima. To je stara narodna, nek komšiji crkne krava, samo u malo drugačijem obliku. Množite se, množite, rekao je navodno Isus Krist, samo u to vrijeme nije znao za Kinu. Nije bilo baš ni globalnog zatopljenja, uzrokovanog nekontroliranim množenjem ljudi, hoću reći, krajnje je vrijeme da Crkva uhvati korak s vremenom.

steam je napisao/la: ›
Crkva je dakle:
2. protiv željene djece


Pa jasno je da je bolje slučajno natući 500 djece, i onda s njima pravac u Caritas. Tako neki u Crkvi dobiju smisao. Bolje to nego da djecu dobiju oni koji to žele, i kojim imaju mogućnosti to dijete odgajati. Još bi imao opravdanja za ovakav stav, ako bi nam Crkva dozvolila da ponešto djece, od njih 500, ubacimo u, recimo, Biskupsku palaču kod Rokove crkve, na koji se utukao neograničen broj milijuna. Tamo bi djeca imala odlične uvjete za život, ali bi možda zasmetala pomoćnom biskupu Đuri za vrijeme gozbe pri bogatom stolu.

Da, biološki preci. Logika je slijedeća - bolje zabraniti dijete, nego ga onemogućiti da sazna za biološkog oca. Jer važan je spremić, gen, a ne godine odgoja. Nedaj Bože da dođe do greške s epruvetom, pa nam stvore crnčugu Hrvata. Treba paziti na hrvatske gene.

mali_ivica je napisao/la: ›
imali smo također primjer gdje su se ljudi budili iz kome nakon desetaka godina,
Ovo će možda zvučati glupo, ali nismo mi ti koji odlučujemo tko treba i kada umrijeti, jer bi po takvom nahođenju mogao doći do toga da uzmem pištolj i otpucam nekom kriminalcu pet metaka u glavu i kažem to je ok, jer ovaj ne da je mučio i reketario bolesne, nego je pak i zdrave zajebavao!


Imaš pravo. Zaista zvuči glupo.

Koma, kriminalac, reketarenje, eutanazija, to su pojmovi koje može povezati samo još nerazočarani sjemeništarac.

Dakle, neka ljudi leže i pate se od životinjskih bolova, i to isključivo održavani na životu uz pomoć aparata. Shvaćam problem - ako Bog odlučuje o životu, ne bi li ti ljudi trebali živjeti i bez aparata? Opet, ako isključimo aparate, umrijet će zbog eutanazije, a Bog odlučuje o životu. Zamršeno.

mali_ivica je napisao/la: ›
4) Nije za dugotrajno zatvaranje drugih zbog dima, ali je protiv dim.


Nisi shvatio. Ako si protiv dekriminalizacije posjedovanja trave, onda si za dugotrajno zatvaranje. Ja sam isto protiv dima, i to onog duhanskog također, i ne bi volio da zbog toga netko ide na robiju, pogotovo otkad znam da je znanstveno dokazano da je duhan štetniji od trave. Hm, znanstveno - Crkva, vidim li samo ja problem već u startu?

Imbecil poput onog koji je počeo zatvarati mladež na više godina robije zbog trave (u konkretnom hrvatskom slučaju to je nažalost Jadranka Kosor) - također ne vjeruje u znanost. Znanost nam kaže da je kontraproduktivno mlade zatvarati zbog trave, da je trava manje štetna od alkohola i duhana, da se time samo potiče porast ozbiljnijeg kriminala, itd. Što to vrijedi kad je Jadranki bivša časna sestra Bernardica Juretić, časna dok se nije poželjela kurca, saopćila da svaki Hrvat ovisnik o heroinu prvo proba travu, pa onda heroin. Nije joj saopćila da se prvo rodi, spajanjem spremića i jajne stanice, i to ne u epruveti, i to je sva sreća - da joj je nešto takvo rekla, Jadranka bi uvela robiju za jebanje - tzv. nulta tolerancija za drogu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ne znam kako se tu uklapa i protivljenje onoj slavnoj gumici, kondomu. Nije za uživanje u blagodatima seksa zbog mogućih posljedica, a nije ni za sprečavanje posljedica.

A zašto priječiti posljedice? Nisu one negativne, barem meni. Uostalom kakvo ti je to uživanje kada ideš trpat gumu u silnom strahu da se tvom egocentričnom ja nebi nešto nažao dogodilo?! Very Happy
W.M. Felt je napisao/la: ›
Imaš pravo. Zaista zvuči glupo.

Koma, kriminalac, reketarenje, eutanazija, to su pojmovi koje može povezati samo još nerazočarani sjemeništarac.

Nisam sjemeništarac, ali ako imam pravo oduzet nekomu život, samo zato što ta njegova bolest šteti isključivo njemu, kako onda nebi imao pravo oduzeti život nekomu čija "bolest" šteti i ljudima oko njega?!
W.M. Felt je napisao/la: ›
Nisi shvatio. Ako si protiv dekriminalizacije posjedovanja trave, onda si za dugotrajno zatvaranje. Ja sam isto protiv dima, i to onog duhanskog također, i ne bi volio da zbog toga netko ide na robiju.
Zašto ne ako je nešto zabranjeno zakonom zašto to onda uopće koristiti??? Samo kretanje korištenja je svijesno, kao što i snošenje odgovornosti treba biti svijesno. A šta ćeš mu naplatit sto kuna kaznu? A za dvije godine opet onda tražit da se i novčana kazna ukine pod spikom "zašto bi netko plaćao sto kuna zbog dima?"
Daj nebudi smiješan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... Znači: pobačaj kao metoda kontracepcije+zabrana podataka o roditeljima djeci iz epruvete+ubijanje iz samilosti+nesmetana uživancija u dimu trave
Ovako bi trebao izgledati odgovorni pojedinac 21.stoljeća pa nadalje, valjda...
A ja negdje čula da sloboda pojedinca seže do granica sloboda i prava drugih bića... Čak i kad je riječ o duhanskom i "travnatom" dimu, a kamoli o težim stvarima...
Ali - nema veze, sad znam: za sve je kriva Jadranka Kosor! I Bernardica Juretić!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2010. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi prvo i osnovno svaki od kandidata treba oštro se boriti protiv političke manipulacije maloljetnicima, što se nije dogodilo ni od jednog ni od drugoga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: