Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prljavo(g) za predsjednika?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2010. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast na tekstu!

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je ovo teški čobanluk, velika predstava za raju i mazanje očiju. ma da je bilo tko od njih izabran neće nam biti bolje. crkvi je vrijeme da izvuče nos iz guzice države i prestanu davati blagoslov svećenicima da seru na misi o politici i stvarima koje se njih ne tiču. ako će raditi predstave imaju koliko 'oće tematike iz biblije.

zaper@ stiže donacija kikirikija Wink

Darth Vader za predsjednika

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majalenamisic
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: HRVATSKA
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2010. 10:15 
Naslov:  xz
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › sve je ovo teški čobanluk, velika predstava za raju i mazanje očiju. ma da je bilo tko od njih izabran neće nam biti bolje. crkvi je vrijeme da izvuče nos iz guzice države i prestanu davati blagoslov svećenicima da seru na misi o politici i stvarima koje se njih ne tiču. ako će raditi predstave imaju koliko 'oće tematike iz biblije.

zaper@ stiže donacija kikirikija Wink

Darth Vader za predsjednika
potpisujem svaku rijec ...JEDINI ZAJEDNICKI SLOGAN BANDICA I JOSIPOVICA je>>>IZABERITE MENE <NE ZNAM KAKO CE BITI VAMA ALI MENI CE SIGURNO BITI BOLJE<<<<<

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Njega nije donijela Crkva, nego vlada.Crkva je samo dala mišljenje kako svaka obitelj treba imati jedan dan koji mogu provesti zajedno bez obzira na posao i sl.


mišljenje? daj ne budi smiješan. prethodni zakon o radu nije bio loš osim provedbe. dopuštale su se povrede radničkih prava, a dio poslodavaca koji su kršili nesmiljeno radnička prava na sudu su dobijali smiješne. kazne su bile minimalne čak i kod recidivista te je time pravosuđe samo poticalo kršenja radničkih prava. tada je Crkva šutjela i nije davala svoja mišljenja osim jednog manjeg dijela njenih pastira. uostalom, da nisu uvažili tzv. mišljenje vladajućih Crkva im ne bi dala potporu. to se svugdje naziva iznuda ili ucjena.


mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Di ćeš humanije od toga da nemoraju crnčit 7 dana u tjednu!
Spominješ kontradikcije.


i posljednje izmjene zakona idu na ruku poslodavcima te su sklone različitim vrstama interpretiranja i zaobilaženja radničkih prava. Crkve nema nigdje i ne daje svoje mišljenje o tome.

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemogu se složit, pogotovo ako uz to ide tretman vrijeđanja i omalovažavanja, a ne rasprave kako bi trebalo biti obzirom na godine koje su ti navedene u profilu.


za kojih 14 godina doći ćeš u moje godine. tada alergiju na ljudsku glupost ne mogu izliječiti nikakvi antibiotici, a utapljanje u alkoholu i lakim drogama nije nikakvo rješenje.

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lijep pozdrav, dalje te ne namjeravam komentirati.


LP i tebi na planetu Jelene Veljače. dok budeš mlatimudio na tom planetu u slobodno vrijeme pročitaj knjigu Martina Maiera: Oscar Romero - učitelj duhovnosti u izdanju Kršćanske sadašnjosti. vidjet ćeš kako prolaze vojnici Isusa Krista koji ne odstupaju od njegovog učenja i kako ih se blati. sam Oscar Romero još nije beatificiran jer se Vatikan drži mišljenja State Departmenta koji ga je proglasio "crvenim nadbiskupom". za žitelje San Salvadora on je ipak svetac. volio bih kada bi Katolička crkva imala većinu pastira poput Oscara Romera.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›

LP i tebi na planetu Jelene Veljače. dok budeš mlatimudio na tom planetu u slobodno vrijeme pročitaj knjigu Martina Maiera: Oscar Romero - učitelj duhovnosti u izdanju Kršćanske sadašnjosti. vidjet ćeš kako prolaze vojnici Isusa Krista koji ne odstupaju od njegovog učenja i kako ih se blati. sam Oscar Romero još nije beatificiran jer se Vatikan drži mišljenja State Departmenta koji ga je proglasio "crvenim nadbiskupom". za žitelje San Salvadora on je ipak svetac. volio bih kada bi Katolička crkva imala većinu pastira poput Oscara Romera.


eisss od kada ja ovim glumpavim rvatskim katolicima bubam da postoji i još i neka druga katolička crkva,al neće ti oni to shvatiti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 12:06 
Naslov:  Re: Prljavo(g) za predsjednika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam dobro shvatio ova kolumna je trebala biti objavljena u "Glasu Slavonije", no HDSBB ju nije odobrio. Izgleda da su jedino Ivica Šola i Zlatko Kramarić kolumnisti koji nemaju problema s cenzurom u "Glasu Slavonije".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
mišljenje? daj ne budi smiješan. prethodni zakon o radu nije bio loš osim provedbe. dopuštale su se povrede radničkih prava, a dio poslodavaca koji su kršili nesmiljeno radnička prava na sudu su dobijali smiješne. kazne su bile minimalne čak i kod recidivista te je time pravosuđe samo poticalo kršenja radničkih prava. tada je Crkva šutjela i nije davala svoja mišljenja osim jednog manjeg dijela njenih pastira. uostalom, da nisu uvažili tzv. mišljenje vladajućih Crkva im ne bi dala potporu. to se svugdje naziva iznuda ili ucjena.

Ipak se moram javiti,
Sa jedne strane očekuješ NEMIJEŠANJEM Crkve u politiku, sa druge strane očekuješ MIJEŠANJE, DONOŠENJE ODLUKA I SL.
Što ti zapravo očekuješ.... Wink
Što želiš? Wink

Neshvatljiv si mi totalno?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemogu se složit, pogotovo ako uz to ide tretman vrijeđanja i omalovažavanja, a ne rasprave kako bi trebalo biti obzirom na godine koje su ti navedene u profilu.


za kojih 14 godina doći ćeš u moje godine. tada alergiju na ljudsku glupost ne mogu izliječiti nikakvi antibiotici, a utapljanje u alkoholu i lakim drogama nije nikakvo rješenje.

Junaci se po muci poznaju... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sa jedne strane očekuješ NEMIJEŠANJEM Crkve u politiku, sa druge strane očekuješ MIJEŠANJE, DONOŠENJE ODLUKA I SL.
Što ti zapravo očekuješ.... Wink
Što želiš? Wink
Neshvatljiv si mi totalno?! Wink


po nekakvoj definiciji Crkva je moralni autoritet i svojim bi stavom trebala utjecati na javnost, a ta ista javnost na zakonodavca. ovako, Crkva zna samo soliti pamet i deklarativno se zauzimati za prava čovjeka. ako ti ovo nije jasno, ja ti više ne mogu pomoći.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je kako Glas Slavonije nije želio objaviti ovaj tekst, pa evo malo podsjećamo uredništvo Glasa na tekst iz 2002. godine pod naslovom "Spasavanje Bandica - javno ponizavanje hrvatskog naroda". Ujedno se i pitamo, otkud tako nagla promjena stava uredništva prema Bandiću?

stranica 1: http://i47.tinypic.com/mmxbq.jpg

stranica 2: http://i45.tinypic.com/9bkbr6.jpg

stranica 3: http://i49.tinypic.com/23lm5ut.jpg

stranica 4: http://i45.tinypic.com/v3znkw.jpg


I onda se još likuje nad gašenjem Slavonskog doma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sa jedne strane očekuješ NEMIJEŠANJEM Crkve u politiku, sa druge strane očekuješ MIJEŠANJE, DONOŠENJE ODLUKA I SL.
Što ti zapravo očekuješ.... Wink
Što želiš? Wink
Neshvatljiv si mi totalno?! Wink


po nekakvoj definiciji Crkva je moralni autoritet i svojim bi stavom trebala utjecati na javnost, a ta ista javnost na zakonodavca. ovako, Crkva zna samo soliti pamet i deklarativno se zauzimati za prava čovjeka. ako ti ovo nije jasno, ja ti više ne mogu pomoći.
To je tako, zašto bi sada ona morala poduprijeti Josipovića kako sam shvatio da želiš reči, ni ovog drugog nije poduprijela, obojica su bili na razgovoru kod kardinala, u ove letke neuključujem Crkvu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo je kako Glas Slavonije nije želio objaviti ovaj tekst, pa evo malo podsjećamo uredništvo Glasa na tekst iz 2002. godine pod naslovom "Spasavanje Bandica - javno ponizavanje hrvatskog naroda". Ujedno se i pitamo, otkud tako nagla promjena stava uredništva prema Bandiću?

stranica 1: http://i47.tinypic.com/mmxbq.jpg

stranica 2: http://i45.tinypic.com/9bkbr6.jpg

stranica 3: http://i49.tinypic.com/23lm5ut.jpg

stranica 4: http://i45.tinypic.com/v3znkw.jpg


I onda se još likuje nad gašenjem Slavonskog doma...


pa mislim da je svima jasno da je glas glavasev i da on i njegova potrckala podupiru Bandica.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 2:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › pa mislim da je svima jasno da je glas glavasev i da on i njegova potrckala podupiru Bandica.

Ma... nekima još uvijek nije jasno ni čija je STV, a kamoli Glas Slavonije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 3:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › To je tako, zašto bi sada ona morala poduprijeti Josipovića kako sam shvatio da želiš reči, ni ovog drugog nije poduprijela, obojica su bili na razgovoru kod kardinala, u ove letke neuključujem Crkvu...


http://predsjednicki-izbori.com/tag/crkva/

čitaj i pati. što se letka tiče, poziva na nesnošljivost pa shodno civilizacijskim tekovinama se treba od toga ograditi.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Milan Bandic - Heroj naseg doba



_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: