Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Život između života

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
heaven_can_wait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2009. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Monk, svi smo mi jednako vrijedni bez obzira na rasu, klasu, svijest ili spol. Osobno više cijenim ljude iz niže klase koji pošteno žive i rade.
Ako smo, kao što kažeš, svi jednako vrijedni bez obzira na rasu, klasu i ostalo navedeno onda podjele na 'višu' i 'nižu' klasu ne bi trebalo biti, a kao što vidim iz druge rečenice, očito ne misliš tako, znači da ljudi iz 'visoke' klase nisu sposobni pošteno živjeti i raditi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi dobro rekla, klase ne bi trebale postojat ali postoje zbog općih predrasuda i ne može ih se negirat. ajd ti reci da u istu klasu pripadaju neki bauštelac,spremačica zajedno sa profesorima, direktorima i doktorima znanosti osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poga je napisao/la: ›
kako je moguće doći do saznanja o tome što se događa između života?
Piše li u knjigama o tome?
A tko ih piše ako nam je, zbog potrebe RASTA i NAPREDOVANJA, obrisano sjećanje na bivše živote? Dakle, sjećanjem na te živote (ili razdoblja između), smanjujemo si šansu da ispunimo ono što smo si sami zadali...ili...?
Ovo je moje uvodno pitanje Wink

dobro pitanje i nakon čitanja prve knjige ti mogu već i ja odgovorit, ak šta pofali nek rakijaš doda...
te knjige koje mi je on dao je napisao jedan psiholog koji je u početku karijere samo rekreativno proučavao svijest čovjeka nakon smrti, nakon 30 godina iskustva u radu s ljudima koje je pod hipnozom odvodio u prošle živote je odlučio napisat knjige u kojima su zapisi s tih seansi. taj lik je sam rekao da je tek u zadnjih deset godina rada uspio usavršit tu tehniku micanja blokade sjećanja starih života i onog između njih te je sve svoje "subjekte" morao usmjeravat(ne u smilsu manipulacije nego pitanjima poput, hajmo se maknit odatle i idemo dalje, opišite što vidite) jer se često događalo da pod hipnozom nešto omete "putnika", sjećanje na stare smrti ili susret sa starim prijateljima nakon smrti.
e sad ovo zadnje pitanje, pa vjerojatno su ti ljudi koji su došli do sjećanja starih života kao duše odabrali taj život baš zbog tog jer su znali da će živjet život s time, i to je dobro iskustvo i napredovanje zar ne Wink
kada duše biraju život dobiju uvid u SVE što će se dogodit ali moraju živjet da bi stekli iskustvo iz prvog lica...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Točno tako. Ako imaš sjećanje na neki događaj, prići ćeš mu iz sasvim druge perspektive. Ukoliko se ne sjećaš ništa od toga, prilaziš kao nova i čista osoba sa velikom mogućnosti da dobiješ nova i na samo tebi svojstven način posebnu vrstu iskustva. Još jedan razlog NE SJEĆANJA! Mogu sa sigurnošću reći da preko 99% ljudske populacije u barem nečemu je zavisna na bilo što. U vezi s time je i osveta. Zamisli samo da neko od tvojih susjeda se sjeti da je netko nečiji ubio nekog njegovog ili njenog prije nekih pedesetak godina. To bi automatski značilo osvetu, pa čak i krvnu. Na ovaj način kako se takvih stvari ne sjećamo, možemo živjeti pokraj svog ubojice iz prijašnjeg života, ali dogovorno tako da ćemo ili to vratiti na neki određeni način ili da ćemo naučiti nekoga sažaljevati i pomoći toj osobi što se puno više vrednuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2009. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedna stvar. Ukoliko je netko zainteresiran za tu hrpu saznanja, slobodno neka mi se javi. šaljem mailom. Monk, već rolaš. Malo još gasa i spreman si za let.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
koje je pod hipnozom odvodio u prošle živote

piše li što o tome da je kasnije išao provjeravati navodne izjave tih ljudi tko su bili i što su radili te da li postoje pisani tragovi o njima?jednom sam negdje čitao da hipnotizirani ljudi često svoje prijašnje živote izvlače iz nekih filmova ili knjiga pa ih proturaju kao svoje.
@Rakijas - što si ti bio u prošlim životima?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: