Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
iz Zg-a
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čovječe...što sve ljudi pišu...tko uopće kaže da se meni ne da radit??? Kakve sam gluposti sve ovdje pročitala, ne mogu vjerovati! Kao prvo: STUDIRAM! Kao drugo, i da radim, da mi je plaća oko 2500 kn, svejedno bi mi bilo dosta za izdvojit 300 kn, iako je to Nova godina, jedan dan u godini, bla, bla...ali kad nemaš od nigdje izvuć...što da radiš??
A svi povisuju cijene kao da ćeš biti u nekom fensi plejsu, a ne da ćeš biti u prostoru u kojem budeš svaki vikend...

Normalno da mi smeta kako su cijene svake godine veće, a pošto je recesija, mogli bi ih i smanjiti...pogotovo zato što to ne bude nešto extra kvalitetna hrana, a kamo li cuga...pihhh...

Ako nekom nije problem dati, slobodno, bit će mi drago da bar nekom nije problem...
I btw, svima onima koji rade pa im nije problem oko para...ako želiš studirati i biti uspješan student, bolje je sjesti za knjigu, dat sve od sebe i učiti najviše koliko možeš, kako bi i uspio...a ne radit i kao učit, i na kraju nemaš ništa...novac se istopi, ode u vjetar, a dragocjeno vrijeme koje si mogao tada iskoristiti za učenje, nenadoknadivo je! I onda poslije ne vrijedi žaliti...

Ja sam i radila neke posliće, većinom preko ljeta (kad mi ne traje fax), ali oko Božića, kad baš treba para, budu kojekakve gluposti, tipa prodaja čestitki od vrata do vrata po najvećoj zimkulji, tako da koliko god ti htio raditi i naći dobar posao, nekad jednostavno: NE IDE!!

Jedino što mi se sviđa od svih tih partyja je OXYGENE! Bit će super mjuza, veselo, zabavno, i cijena je daleko prihvatljivija od ostalih mjesta!

A da i mogu otići u Tufnu u koju inače izlazim, ne bih - jer mi jednostavno ne izgleda da je to to. Po prirodi sam vrlo vesela, tako da je za mene pravi izbor Oxygene, a ako budem mogla otići, onda je moj izbor tamo! Wink
[/quote]
Gle, studiram i ja(istina vanredno, al imam obaveza), isto smo i godiste, al opet sam uspio skupit odredenu svotu novca, jer sam sa strane nes crncio i ustedio, nisam iso svaki dan na cugu il svaki vikend vanka.I znam ja da ti zelis radit,: Al od kud pocet, eto ti Pr. odi si pogledat dal GONG treba neke ljude za izbor(znam da traze volontere al im uvijek treba i koji radnik), a za tako sto netrebas neko znanje,pogledaj u studenskom centru, il odi u gradsko pog. vidjet dal trebaju ljude za brojat glasove il nes slicno, pa prije ce tebe zaposlit neg neku starkelju, em sto si studos i em sto si zensko. A tih 200-300kn ti dode ko budali samar. Ja znam da mi u Zg-u imamo nesto veci izbor, al vjerujem da se moze i kod vas naci.
Jbg znam da smo pobijegli s teme, al eto nek se svi dobro provedemo i budemo uz svoje bliznje(prijatelje).

_________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu, a moze ga napravit svaka budala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2009. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@iz Zg-a...ne idem na cuge, kavice...ne volim to i mislim da je to bezvezno trošenje novaca i vremena. Ok ako odeš s ljudima s kojima si dobar i ako to nije sad svaki dan...ali radije potrošim na pametnije stvari...

Van odem s dečkom, ali možda 1-2 put mjesečno...recesija uhvatila sve Smile Kad se bude imalo ići će se više...
A za izbore, hehe Wink to su vjerojatno već pograbili teeški HaeSPeovci i drugi stranaši, tak da...gledala sam i raznošenje letaka...ali to je crkavica maltene i ne isplati se jer ti to u biti ode na gorivo do tog mjesta i eto...

A recimo zaposliti se u u Optimi, T-comu...jako je teško dobiti posao, a radi se po 7-8 sati dnevno...tako da istodobno studij i taj posao...ne bi baš išlo...ali kad položim još ovih par predmeta, bacam se u potragu za poslom, jer ne bih sada htjela riskirati studij...želim raditi, ali isto tako želim i uspješno završiti fax Smile

Pozz Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xfluxx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 2:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Inače se nastojim suzdržat od kometniranja tuđih komentara al sad jednostavno ne želim.

Ne mogu vjerovat da je svima al baš svima problem izdvojit 300 kn za doček nove godine. A najviše me iritira što bi svi na neka tkz. "in" mjesta al ne žele dat 300 kn, još i kenjaju po organizaciji na koju će na kraju i otić.

Ljudi ako ne želite dat 300 kn, pa zasučite rukave i organizirajte vi neki spektakularno kvalitetan doček za 100 kn i svi ćete bit sretni.

Btw proše godine sam bio u sali Clasic, koja se vidim ovdje ne spominje, i ne da je bilo super nego je bilo atomski. Kad već to svi spominju bilo je cuge do jutra, čim sam digo ruku došo je konobar, nije bilo pretrpano, jelo odlično, atmosfera za 10 sve vrhunski! Al zaboravih reć da je i to 300 kn! Al ja i puna sala drugih smo spremni za to platit tih 300 kn. Ne sumnjam da ce ove godine biti drugačije.
istina..izadjes ovak bzvz vikendom i potrosis tu istu lovu

pa nemoj biti tamo za docek ,gdje si svaki vikend

_________________
Ne mogu Vam dati recept za uspjeh,ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh
NASTOJTE SVAKOM UGODITI !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TheColossus
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A nema sad veze s tim oćeš li bit negdje gdje si svaki vikend. Ja izlazim recimo svake subote u Tufnu pa svejedno planiram ić tamo za novu jer kontam da tamo ne može bit loše. A sad cijena...hmmm...svuda se većinom kreće 200-300 kn tak da sam na to naviko već svake godine Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mar1na
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2009. 22:44 
Naslov:  Re: Doček Nove godine 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me dali ove godine "Lumiere" organizira doček...ako da,možete li mi reći kolika je cijena ...hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko nema love i želi se zabaviti bez cajki nek dođe na Mačkamamu jedini doček gdje je sve potpuno BESPLATNO....Osječko pivo, kuhano vino, kobasice....rock'nroll....uz OK CLUB i Radio Mačkamamu....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ljudi ovo je jedna velika katasrofa, al nas deru pa mogli bi nam i nešto pokloniti za Novu 2010. godinu npr. manje cijenerecimo prosječna klopa izađe po nabavnoj oko (recimo neka šnicla+pomfrit) 30-ak kuna- oni neka stave 50 kn a ne 300% više zatim cuga (pivo) 6-10 kn-oni neka stave 8-12kn. Ja ću pojesti šniclu to je nekih 50kn i popiti10-15 pivi=150 kn sveukupno iznosi oko 200 i manje. Ajmo dalje na cugu ču čekati po pol sata što znači da ovih 10-15 piva se definitivno smanjuje i na meni zarade čisto love oko 100 i više kuna. definitivno je to totalna krađa a da rabat koji dobiju na količinu neću niti spominjati. Po meni bi bilo ok svi da daju 150 kn jer većina cura neće popiti tu svotu

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mar1na je napisao/la: ›
zanima me dali ove godine "Lumiere" organizira doček...ako da,možete li mi reći kolika je cijena ...hvala!

Lumiere: Doček nove godine 2010.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin55
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta vi svi ljudi mislite i računate tu nekakve gluposti, kao popit cu toliko, pojest cu toliko, i mislite da vas pljackaju??!!Nemozete shvatit da netko treba i organizirati taj doček,platiti glazbu,konobare,kuhare,salu,struju,vodu,SVE!!!Niste razmisljali da tu ima obaveza oko toga vise od mjesec dana??!!!Vazno da ste napravili racunicu i mislite da vas netko krade i vazno da vam je palo na pamet da svi dobivaju rabate na piće!!!!!pa ovo je sramota!!!Niste si zamislili da bi nesto malo i organizatori trebali zaraditi? pa nece valjda praviti to sve da bi "budalama" napravili veselje!!!
stvarno vas nerazumijem!!! za 250 kn neograničeno piće i vecera??!!!jel to puno??!!!!
pa koliko potrošite subotom vani???!!!50kn???!!
ako tako razmisljate onda sjedite kod kuće,ispecite si kokice i uzivajte uz filmove!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin55 je napisao/la (Pogledaj post): › Sta vi svi ljudi mislite i računate tu nekakve gluposti, kao popit cu toliko, pojest cu toliko, i mislite da vas pljackaju??!!Nemozete shvatit da netko treba i organizirati taj doček,platiti glazbu,konobare,kuhare,salu,struju,vodu,SVE!!!Niste razmisljali da tu ima obaveza oko toga vise od mjesec dana??!!!Vazno da ste napravili racunicu i mislite da vas netko krade i vazno da vam je palo na pamet da svi dobivaju rabate na piće!!!!!pa ovo je sramota!!!Niste si zamislili da bi nesto malo i organizatori trebali zaraditi? pa nece valjda praviti to sve da bi "budalama" napravili veselje!!!
stvarno vas nerazumijem!!! za 250 kn neograničeno piće i vecera??!!!jel to puno??!!!!
pa koliko potrošite subotom vani???!!!50kn???!!
ako tako razmisljate onda sjedite kod kuće,ispecite si kokice i uzivajte uz filmove!!!


lijepo to zvuči, samo kad se ta ista hrana ne bi pojela do recimo 9 navečer, kao što to bude u 99% slučajeva...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la: ›
marin55 je napisao/la (Pogledaj post): › Sta vi svi ljudi mislite i računate tu nekakve gluposti, kao popit cu toliko, pojest cu toliko, i mislite da vas pljackaju??!!Nemozete shvatit da netko treba i organizirati taj doček,platiti glazbu,konobare,kuhare,salu,struju,vodu,SVE!!!Niste razmisljali da tu ima obaveza oko toga vise od mjesec dana??!!!Vazno da ste napravili racunicu i mislite da vas netko krade i vazno da vam je palo na pamet da svi dobivaju rabate na piće!!!!!pa ovo je sramota!!!Niste si zamislili da bi nesto malo i organizatori trebali zaraditi? pa nece valjda praviti to sve da bi "budalama" napravili veselje!!!
stvarno vas nerazumijem!!! za 250 kn neograničeno piće i vecera??!!!jel to puno??!!!!
pa koliko potrošite subotom vani???!!!50kn???!!
ako tako razmisljate onda sjedite kod kuće,ispecite si kokice i uzivajte uz filmove!!!


lijepo to zvuči, samo kad se ta ista hrana ne bi pojela do recimo 9 navečer, kao što to bude u 99% slučajeva...

da, kad bi sve funkcioniralo, 250 kn za neograničeno piće i večeru ne bi bilo puno. no, kad organizatori požele zaraditi 3-4 prosječne mjesečne plaće za jednu večer (odnosno, recimo mjesec dana organizacije), pa štede na klopi, cugi, konobarima, prodaju previše karata i na kraju ako želiš išta piti više od pola večeri provedeš čekajući na cugu, klope nestane prije nego stigneš do stola, a od gužve se ne možeš okrenuti. odlično bačenih 250 kn, tada stvarno poželiš da si ostao kod kuće, ispeckao kokice i uživao uz filmove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin55 je napisao/la (Pogledaj post): › Sta vi svi ljudi mislite i računate tu nekakve gluposti, kao popit cu toliko, pojest cu toliko, i mislite da vas pljackaju??!!Nemozete shvatit da netko treba i organizirati taj doček,platiti glazbu,konobare,kuhare,salu,struju,vodu,SVE!!!Niste razmisljali da tu ima obaveza oko toga vise od mjesec dana??!!!Vazno da ste napravili racunicu i mislite da vas netko krade i vazno da vam je palo na pamet da svi dobivaju rabate na piće!!!!!pa ovo je sramota!!!Niste si zamislili da bi nesto malo i organizatori trebali zaraditi? pa nece valjda praviti to sve da bi "budalama" napravili veselje!!!
stvarno vas nerazumijem!!! za 250 kn neograničeno piće i vecera??!!!jel to puno??!!!!
pa koliko potrošite subotom vani???!!!50kn???!!
ako tako razmisljate onda sjedite kod kuće,ispecite si kokice i uzivajte uz filmove!!!


e ovako i inače bude zabava puno i sviraju uistinu kojekakvi bendovi od onih poznatih do nepoznatih i uglavnom je ulaz besplatan a organizaror se pokrije sa cugom i još zaradi plaću za konobara ili više njih. Onaj ko je ikada bio konobar zna o čemu pričam i onaj koji je priređivao istu takvu zabavu. Stoga bilo bi lijepo prije nego li napišeš ovako nešto da se informiraš ili čak progooglaš malo.
P.S. u dosta kafića nema žive glazbe već jedan komp pojačalo i hrpa zvučnika, a cijena ista

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam ja vidio većina je spustila cijenu u odnosu na prijašnju godinu.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin55
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2009. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja stvarno neznam, gdje ste to i u kojoj sali platili ulaznicu i ostali bez sjedečeg mjesta i večere?? a o piću da negovorim. Mislim mozda je to i moguce, to stvarno onda nije fer prema gostima, ali nemozemo bas i po svemu pljuvati. evo ja predlažem da dođete u novouređenu salu "Brnić", u mjestu Livana (između Osijeka i Čepina) i da se uvjerite u to da kada piše večera i piće neograničeno, da to stvarno tako i je! Ljudi koji organiziraju su ozbiljni i biti će i starijih ljudi, a između ostalog to je na neki način i reklama za samu salu, znaci, mora se pokazat kao dobra, ako planira imati i dalje posla sa svatovima i sve drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
irena1987
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2009. 20:52 
Naslov:  Re: Doček Nove godine 2010. - mjesta i programi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super da, a kaj u Osijeku nigdje nema a da je sve uključeno u cijenu, i da se puštaju Narodnjaci Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: