Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Doček Nove godine u Osijeku - 2010. - mjesta i programi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kroko
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2009. 2:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao što su nabili cijene...još prošle godine su svi poskupili 50kn i više u odnosu na godinu prije...a ove imaju novu foru...platiš upad 30kn pa na cugu potrošiš 300kn,a od klope ništa!!!
Najbolje se s ekipom narakijati kod kuće i otici spavat Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mikro je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je sa glavnim trgom Ante Starčevića


Rekli sinoć na dnevniku da će bit Kićo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nevjerujem da če ljudi ovako šta platiti, a kao nema se, recesija i to...... užas!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iz Zg-a
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2009. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna itko, kad idu u prodaju karte za Q?

_________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu, a moze ga napravit svaka budala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TheColossus
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta je sa Tufnom???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TheColossus je napisao/la: ›
A šta je sa Tufnom???

Vjerojatno će biti 250-300 kn, kao i prošle godine...previše...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od većih prostora jedino slavija zadržala cijenu i prošila ponudu.ostali se ponašaju kao da svi imamo minimalno 500kn u đepu kad se probudimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbonj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 67
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inače se nastojim suzdržat od kometniranja tuđih komentara al sad jednostavno ne želim.

Ne mogu vjerovat da je svima al baš svima problem izdvojit 300 kn za doček nove godine. A najviše me iritira što bi svi na neka tkz. "in" mjesta al ne žele dat 300 kn, još i kenjaju po organizaciji na koju će na kraju i otić.

Ljudi ako ne želite dat 300 kn, pa zasučite rukave i organizirajte vi neki spektakularno kvalitetan doček za 100 kn i svi ćete bit sretni.

Btw proše godine sam bio u sali Clasic, koja se vidim ovdje ne spominje, i ne da je bilo super nego je bilo atomski. Kad već to svi spominju bilo je cuge do jutra, čim sam digo ruku došo je konobar, nije bilo pretrpano, jelo odlično, atmosfera za 10 sve vrhunski! Al zaboravih reć da je i to 300 kn! Al ja i puna sala drugih smo spremni za to platit tih 300 kn. Ne sumnjam da ce ove godine biti drugačije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovat da je svima al baš svima problem izdvojit 300 kn za doček nove godine. A najviše me iritira što bi svi na neka tkz. "in" mjesta al ne žele dat 300 kn, još i kenjaju po organizaciji na koju će na kraju i otić.

1. Većini je puno dati 300 kn...ja s toliko novca ne rapolažem za 3 mjeseca, a kamo li da mogu samo tako pljunuti iz džepa taj novac za jednu večer...

2. To je sve precijenjeno i svi lupe cijene kao da ćeš biti ne znam gdje, što je općenito jaako glupo i zato ni ne volim te organizirane dočeke niti sam išla na njih. Ispada da jedan subotnji izlazak platiš 300 kn (što nema nimalo smisla), bez obzira što tamo ima hrane i cuge koliko možeš pojesti i popiti... Nije istina da je to sve za 300 kn! Ja prva ne bih mogla cijelu noć lokat i jest da to bude 300 kn, pogotovo što to nitko ne nabavlja piće i hranu vrhunske kavalitete, nego gledaju da prođu što jeftinije (čast izuzetcima).

Previše je, nitko ne može reći da nije...a sad tko ima bogatog taticu i mamicu, nek da i 500 kn, boli me briga...al većina nema, tako da se danas svi snalaze kako znaju i umiju!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
1. Većini je puno dati 300 kn...ja s toliko novca ne rapolažem za 3 mjeseca, a kamo li da mogu samo tako pljunuti iz džepa taj novac za jednu večer...

Previše je, nitko ne može reći da nije...a sad tko ima bogatog taticu i mamicu, nek da i 500 kn, boli me briga...al većina nema, tako da se danas svi snalaze kako znaju i umiju!

O svašta... mislim, znaš, ima ljudi ovdje na forumu i koji rade i ne treba im mamica i tatica.

Inače, bogati mamica i tatica daju 30.000 čuna za proslavu u Kuala Lumpuru ili Sidneyu... oni obični šljakeri bez puno kredita daju 300 za kikiriki proslave u Osijeku.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iz Zg-a
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
zbonj je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovat da je svima al baš svima problem izdvojit 300 kn za doček nove godine. A najviše me iritira što bi svi na neka tkz. "in" mjesta al ne žele dat 300 kn, još i kenjaju po organizaciji na koju će na kraju i otić.

1. Većini je puno dati 300 kn...ja s toliko novca ne rapolažem za 3 mjeseca, a kamo li da mogu samo tako pljunuti iz džepa taj novac za jednu večer...

2. To je sve precijenjeno i svi lupe cijene kao da ćeš biti ne znam gdje, što je općenito jaako glupo i zato ni ne volim te organizirane dočeke niti sam išla na njih. Ispada da jedan subotnji izlazak platiš 300 kn (što nema nimalo smisla), bez obzira što tamo ima hrane i cuge koliko možeš pojesti i popiti... Nije istina da je to sve za 300 kn! Ja prva ne bih mogla cijelu noć lokat i jest da to bude 300 kn, pogotovo što to nitko ne nabavlja piće i hranu vrhunske kavalitete, nego gledaju da prođu što jeftinije (čast izuzetcima).

Previše je, nitko ne može reći da nije...a sad tko ima bogatog taticu i mamicu, nek da i 500 kn, boli me briga...al većina nema, tako da se danas svi snalaze kako znaju i umiju!

ti bas volis bacat krafne, pa vecina hrvata je il ispod prosjeka il na granici, nisu svi bogati. To nije bilo kakva vece il bilo kaka subot, vec je jebena Nova Godina i nema sanse da cu se cigancit za novu, ocu se provest ko covjek. Je istina da se mozes provest i za manje pare,al kolko sam primjeti taako se krecu cijene(oko 300kn). I da ljudi se „snalaze kako znaju i umiju!", vidim da znas to napisat al neznas primjenit, u tome je problem nas hrvata, sto nam se neda radit, a za noci kao sto su Nova Godina, se razmislja nekoliko tjedana prije, a ne 5 do ponoc.
Curo pocni radit, npr. pocni prodavat te krafne okolo, a ne ih bacat ljudima, vidis da su se neki od toga obogatili.

_________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu, a moze ga napravit svaka budala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilordan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da malo svi pretjerujete.... ima nove godine od 120 kn pa do 300 kn... pa nek si svi izaberu kako kome pase...

_________________
Ivan Lordan, mag.ing.el
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovat da je svima al baš svima problem izdvojit 300 kn za doček nove godine. A najviše me iritira što bi svi na neka tkz. "in" mjesta al ne žele dat 300 kn, još i kenjaju po organizaciji na koju će na kraju i otić.


zlusch je napisao/la: ›
O svašta... mislim, znaš, ima ljudi ovdje na forumu i koji rade i ne treba im mamica i tatica.

Inače, bogati mamica i tatica daju 30.000 čuna za proslavu u Kuala Lumpuru ili Sidneyu... oni obični šljakeri bez puno kredita daju 300 za kikiriki proslave u Osijeku.


iz Zg-a je napisao/la: ›
ti bas volis bacat krafne, pa vecina hrvata je il ispod prosjeka il na granici, nisu svi bogati. To nije bilo kakva vece il bilo kaka subot, vec je jebena Nova Godina i nema sanse da cu se cigancit za novu, ocu se provest ko covjek. Je istina da se mozes provest i za manje pare,al kolko sam primjeti taako se krecu cijene(oko 300kn). I da ljudi se „snalaze kako znaju i umiju!", vidim da znas to napisat al neznas primjenit, u tome je problem nas hrvata, sto nam se neda radit, a za noci kao sto su Nova Godina, se razmislja nekoliko tjedana prije, a ne 5 do ponoc.
Curo pocni radit, npr. pocni prodavat te krafne okolo, a ne ih bacat ljudima, vidis da su se neki od toga obogatili.


A čovječe...što sve ljudi pišu...tko uopće kaže da se meni ne da radit??? Kakve sam gluposti sve ovdje pročitala, ne mogu vjerovati! Kao prvo: STUDIRAM! Kao drugo, i da radim, da mi je plaća oko 2500 kn, svejedno bi mi bilo dosta za izdvojit 300 kn, iako je to Nova godina, jedan dan u godini, bla, bla...ali kad nemaš od nigdje izvuć...što da radiš??
A svi povisuju cijene kao da ćeš biti u nekom fensi plejsu, a ne da ćeš biti u prostoru u kojem budeš svaki vikend...

Normalno da mi smeta kako su cijene svake godine veće, a pošto je recesija, mogli bi ih i smanjiti...pogotovo zato što to ne bude nešto extra kvalitetna hrana, a kamo li cuga...pihhh...

Ako nekom nije problem dati, slobodno, bit će mi drago da bar nekom nije problem...
I btw, svima onima koji rade pa im nije problem oko para...ako želiš studirati i biti uspješan student, bolje je sjesti za knjigu, dat sve od sebe i učiti najviše koliko možeš, kako bi i uspio...a ne radit i kao učit, i na kraju nemaš ništa...novac se istopi, ode u vjetar, a dragocjeno vrijeme koje si mogao tada iskoristiti za učenje, nenadoknadivo je! I onda poslije ne vrijedi žaliti...

Ja sam i radila neke posliće, većinom preko ljeta (kad mi ne traje fax), ali oko Božića, kad baš treba para, budu kojekakve gluposti, tipa prodaja čestitki od vrata do vrata po najvećoj zimkulji, tako da koliko god ti htio raditi i naći dobar posao, nekad jednostavno: NE IDE!!

Jedino što mi se sviđa od svih tih partyja je OXYGENE! Bit će super mjuza, veselo, zabavno, i cijena je daleko prihvatljivija od ostalih mjesta!

A da i mogu otići u Tufnu u koju inače izlazim, ne bih - jer mi jednostavno ne izgleda da je to to. Po prirodi sam vrlo vesela, tako da je za mene pravi izbor Oxygene, a ako budem mogla otići, onda je moj izbor tamo! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilordan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ima šta u Tufni? i koliko para?

_________________
Ivan Lordan, mag.ing.el
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2009. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilordan je napisao/la: ›
Jel ima šta u Tufni? i koliko para?

Mislim da još nije bila najava, ali će vjerojatno i oni lupit cijenu 300 kn, tak da računaj s tim. Koliko se sjećam, i dosadašnjih je godina tako bilo...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: