Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladim Osječanima dostupan najjeftiniji ecstasy u Europi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2009. 4:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemate pojma kako mi je drago da se slažemo.
Frost, je, teretana je strava, pogotovo kad se krene, pa kad te endorfin opali. Smile A i glazba je odlična, pogotovo kad ju stvaraš; nekad smo ja i lega znali otići van nakon odlične probe, a ljudi su mislili da smo napušeni. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2009. 6:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takodjer se slazem s gore navedenim. Iako u ovom postu, kad si na glas procitam, zvucis kao da si krknio ex. Razz Sve volis i strasno ti je drago... osijek031.com smile

Sve u svemu, je. Ljubav je definitivno najjaca droga koju sam ikad okusio i zelim ju opet. Po tom pitanju sam propali narkoman koji zeli novi fiks. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.11.2009. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma heroin je najbolji šta serete svi XD

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2009. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vikak racku seriek op 10 naku ,unksk ej ljinajbo.Vatda lerimadi vulo az ćesme kakoni,polje is pišku mesje nkasku i maši az jesvo trebepo.
Vatra ej u limma činamakoli ok en tjerivatipre. Smile

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj serete. kakava teretana kakva ljubav, pa to ni uspoređivat ne možete s drogom, u stvari može uspoređivat onaj tko nije probo.
ljubav je predivna stvar, najljepša na svijetu. teretana te ispuni nakon dobre vježbe al ni jedan osjećaj od ta dva ili bilo kojeg drugog nije ni blizu drogi. ne možete ni uspoređivat te stvari. mislim uspoređivat ljubav i špicu na ekseru, de dobro je osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.11.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubav na drogi je najbolja Smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.11.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teretana ja zakon, glazba je zakon ali kako monstrum kaže ne možeš to s drogom uspoređivat to kada govorite je koda gledam reklamu reci ne drogi s ivicom kostelićem lol
mene osobno ne zanimaju ekseri, kokain i sl. pizdarije, zanimaju me halucinogene droge jer mi je to područje ljudskog mozga fascinantno, nisam neki konzument ali kada jednom u ne znam kolko uzmeš nešto, u pravom trenutku i na pravom mjesto i dopustiš sam sebi da odeš "s ovog svijeta" to je predobro iskustvo i ne može se nikako mjeriti s ljubavi, seksom, glazbom osim po tome što se predobro osjećaš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.11.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače, preporučam tu duđebrižnicima da nekako nabave dobar šit, samo zapale i onda nakon 20min počnu "vijat misli" jer sve izlape ko kod zlatne ribice, nek skuže kako neki mutavi problemi dobiju instant rješenje i nek osjete kako ti se tijelo opušta fizički kao da te neko masira iznutra.
i ako to naprave svakih par mjeseci i ako nakon toga neko od njih i dalje nastavi govorit recite ne drogi, droga je zlo, onda za te osobe nema pomoći, u kurcu su teškom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Nemate pojma kako mi je drago da se slažemo.
Frost, je, teretana je strava, pogotovo kad se krene, pa kad te endorfin opali. Smile A i glazba je odlična, pogotovo kad ju stvaraš; nekad smo ja i lega znali otići van nakon odlične probe, a ljudi su mislili da smo napušeni. Smile

Baš to, kad te preplavi osjećaj sreće nakon žestokog treninga... zakon Very Happy

a u biti mozak pušta kemikalije u tijelo da ne bi osjetio kako si se sašio i kakve ćeš sutra imat bolove osijek031.com smile

ovo s kreiranjem glazbe još nisam u potpunosti probao, znam kak mi je bilo super kad mi frend pokazao kak se igra Guitar Hero osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.11.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fascinantno koliko ljudi priznaje na internetu da je konzumiralo nešto....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.11.2009. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › fascinantno koliko ljudi priznaje na internetu da je konzumiralo nešto....


a zašto ne bismo? nije da radimo time nešto protuzakonito, a ako smo probali podrazumijeva se da se ne sramimo.
nadrogirani ljudi su zanimljiviji od ljudi s koka-kolom u ruci Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
nadrogirani ljudi su zanimljiviji od ljudi s koka-kolom u ruci Crying or Very sad


Daboga ja uvijek bila nezanimljiva.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2009. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja tu ne smijem ništ komentirat... al istina je da je panj poskupio, prije par godina je bilo za 200 kuna imaš za cijeli tjedan a sad za te pare ni za vikend nemaš.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.11.2009. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
nadrogirani ljudi su zanimljiviji od ljudi s koka-kolom u ruci Crying or Very sad


Daboga ja uvijek bila nezanimljiva.


gle, po tvom signatureu se da zaključit da si mesožder. e pa draga moja, prasetina ti je toliko govno da tim leševima si nanosiš triput veću štetu organizmu nego da si napušena dvaput tjedno...
al glavno da je tvoja baka tvojoj mami, i tvoja maam tebi prenosila s koljena na koljeno jedi 'ćerce meso to ti ej dobro za rast! a droga je zlo, i oni što puše fix neće nikad imat mećku i bit gospodini-čoveci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2009. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
nadrogirani ljudi su zanimljiviji od ljudi s koka-kolom u ruci Crying or Very sad


Daboga ja uvijek bila nezanimljiva.


gle, po tvom signatureu se da zaključit da si mesožder. e pa draga moja, prasetina ti je toliko govno da tim leševima si nanosiš triput veću štetu organizmu nego da si napušena dvaput tjedno...
al glavno da je tvoja baka tvojoj mami, i tvoja maam tebi prenosila s koljena na koljeno jedi 'ćerce meso to ti ej dobro za rast! a droga je zlo, i oni što puše fix neće nikad imat mećku i bit gospodini-čoveci


a i ti ga sad sereš. po tom zaključku treba po rođenju bacat djecu u visoke peći i kraj priče. ništ nije zdravo. nije zdravo pit vodu iz pipe jer ti može sjebat probavu, nije zdravo disat jer udišeš ispušne plinove auta, nije zdravo pušit ni pit jer si skraćuješ život za neznamnijakolko minuta, razaraš si jetru, pluća, sve, nije zdravo jest meso jer je hranjeno koncentriranim krmivom i ispušta u tijelo ogromne količine štetnih tvari, nije zdravo jest biljke jer ih je 95% špricano neznamnijačim, nevalja se drogirat jer pali mozak. pa šta na kraju da radim. šta trebam po rođenju djeteta uvatit ga za noge i otrest od zid jer će krepat jednom. boli vas kurac tko šta radi i nitko nema pravo nekom drugom srat za njegove postupke. ako ima mozga u glavi svatko će učit na svojim greškama ili neće. pun mi kurac više kak su svi najpametniji i ono što oni kažu je naispravnije, a sve ostalo je za kurac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: