Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novo asfaltiranje mosta i natječaj za 'pauka'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.11.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Šta se to tebe i mene tiče? Firma je privatna, ne ide ni iz tvog ni iz mog džepa.


istina, ali i iz mog i iz tvog đepa je išao prvi popravak mosta di je očigledno nešto pokradeno, jer i ja i ti plaćamo porez, zar ne ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.11.2009. 21:19 
Naslov:  Re: Novo asfaltiranje mosta i natječaj za 'pauka'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najsmješnije od svega da se pauk uopće daje u koncesiju. Sramota !! Lopine smrdljive. Zašto bi grad zarađivao, kad može privatnik, jel ? I onda još Vrdoljak kaže da pauk nije isplativ za grad, a za privatnika je !?!?! Kako!?!? Strašno, treba platiti predizbornu kampanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.11.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
123456 je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Šta se to tebe i mene tiče? Firma je privatna, ne ide ni iz tvog ni iz mog džepa.

tiče se svih nas jer nitko neće iz ovoga izvući pouku, gradske vlasti (koje god one bile) će i dalje naručivati poslove od istih, a gorespomenuto poduzeće ovo neće ništa koštati, čak ni obraza....


Upravo smo izvukli pouku - i kod javnih radova postoji odgovornost izvođača. Poslove će od Osijek-Koteksa svakako naručivati svaka vlast (odnosno, Koteks će poslove na natječajima dobivati) - naime, to je najveća firma u Slavoniji i Baranji. Za pretpostaviti je da takva firma ima snage pobijeđivati na lokalnim natječajima. Važno je da Koteks i njegov direktor ne tretiraju gradsku vlast kao izvor neopravdanog bogaćenja i neodgovornog rada na bespotrebnim projektima, što je bio slučaj sa mr. sc. Đapićem.

knjaz je napisao/la: ›
Ma kaka natjecaj za pauka????
Vec se zna da ce pauka dobit Tvrtko Sebenji-REMIX..eto toliko o natjecaju..lopovi


Čovjek se registrirao na forum samo da unaprijed diskvalificira Remix. Bilo bi korektno navesti barem nekakve argumente za to - naime, ako Remix na natječaju zaista ponudi najbolje uvjete, zbog "Knjaza" i sličnih će ispasti lopine bez razloga. Naravno, ne tvrdim da namještanja natječaja u Hrvatskoj nema, dapače. Slutim da "Knjaz" ovdje ima i nekakav vlastiti interes - možda i sam sudjeluje u natječaju - u tom će nas slučaju moći izvjestiti o svemu.


Argumenti da je natječaj namješten? Laurus... TO je dovljno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2009. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
123456 je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Šta se to tebe i mene tiče? Firma je privatna, ne ide ni iz tvog ni iz mog džepa.

tiče se svih nas jer nitko neće iz ovoga izvući pouku, gradske vlasti (koje god one bile) će i dalje naručivati poslove od istih, a gorespomenuto poduzeće ovo neće ništa koštati, čak ni obraza....


Upravo smo izvukli pouku - i kod javnih radova postoji odgovornost izvođača. Poslove će od Osijek-Koteksa svakako naručivati svaka vlast (odnosno, Koteks će poslove na natječajima dobivati) - naime, to je najveća firma u Slavoniji i Baranji. Za pretpostaviti je da takva firma ima snage pobijeđivati na lokalnim natječajima. Važno je da Koteks i njegov direktor ne tretiraju gradsku vlast kao izvor neopravdanog bogaćenja i neodgovornog rada na bespotrebnim projektima, što je bio slučaj sa mr. sc. Đapićem.

knjaz je napisao/la: ›
Ma kaka natjecaj za pauka????
Vec se zna da ce pauka dobit Tvrtko Sebenji-REMIX..eto toliko o natjecaju..lopovi


Čovjek se registrirao na forum samo da unaprijed diskvalificira Remix. Bilo bi korektno navesti barem nekakve argumente za to - naime, ako Remix na natječaju zaista ponudi najbolje uvjete, zbog "Knjaza" i sličnih će ispasti lopine bez razloga. Naravno, ne tvrdim da namještanja natječaja u Hrvatskoj nema, dapače. Slutim da "Knjaz" ovdje ima i nekakav vlastiti interes - možda i sam sudjeluje u natječaju - u tom će nas slučaju moći izvjestiti o svemu.


Argumenti da je natječaj namješten? Laurus... TO je dovljno...


Što su dobili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2009. 9:05 
Naslov:  Re: Novo asfaltiranje mosta i natječaj za 'pauka'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debelodjubre je napisao/la (Pogledaj post): › Najsmješnije od svega da se pauk uopće daje u koncesiju. Sramota !! Lopine smrdljive. Zašto bi grad zarađivao, kad može privatnik, jel ? I onda još Vrdoljak kaže da pauk nije isplativ za grad, a za privatnika je !?!?! Kako!?!? Strašno, treba platiti predizbornu kampanju.


upravo tako ... zasto GPP koji je u katastrofalnom stanju o kojem vec mjesecima citamo po novinama i forumima ...ne preuzme pauka ? i umjesto otpustanja radnika zaposli ih na poslovima pauka ? ...


btw, jasno mi je kako rode nose bebe, ali kako pauk odnese auto ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvalno je što je gradska vlast pristisla Osijek Koteks da popravi ono što nije dobro izvršeno. Građani Osijeka su to platili, građani Osijeka izrazili nezadovoljstvo izvršenim radovima, a gradska vlast kao predstavnik građana aktivirala "Garanciju za građevinske radove". ZA ONE KOJI TEŽE SHVAĆAJU: GARANCIJA NE KOŠTA NIŠTA!

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Šta se to tebe i mene tiče? Firma je privatna, ne ide ni iz tvog ni iz mog džepa.


istina, ali i iz mog i iz tvog đepa je išao prvi popravak mosta di je očigledno nešto pokradeno, jer i ja i ti plaćamo porez, zar ne ?

Na osnovi čega zaključuješ da je nešto pokradeno i tko je pokrao? Osijek koteks pokrao sam od sebe ili? Misliš da su namjerno loše izveli da bi o SVOM TROŠKU morali ponovo izvoditi radove. Smiješna konstatacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loše su izveli jer su kontali da neće biti primjedbi... tako se to uvijek radi... da se građani nisu pobunili i da nije vijest izašla u tisku nikom ništ nebi bilo Wink

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la (Pogledaj post): › loše su izveli jer su kontali da neće biti primjedbi... tako se to uvijek radi... da se građani nisu pobunili i da nije vijest izašla u tisku nikom ništ nebi bilo Wink

Navikli su tako raditi prije,ali sada važe neka nova pravila Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: