Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nathodnik je noćna mora komunalaca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la: ›
Tvoja ljutnja je usmjerena na krivu adresu. Što ti je most, kao takav, skrivio?
Ljuti se na vandale, na policiju i komunalce što ne rade svoj posao, na vlast što nije zaštitila taj most...

Pa cijelo vrijeme govorim to kako je to sve prljavo i ne održava se...nije to na račun mosta, već na onih koji to ne održavaju i koji uništavaju, a da se moglo jeftinije proći s izgradnjom mosta- to i dalje mislim.

Koliko sam ja shvatio iz tvojih upisa, ti si odmah u startu okrivila most što uopće i postoji Very Happy
Ono kao, što će uopće kad će ga se uništiti ili neće održavati...
A to što ga se uništava i neodržava si prihvatila kao nešto normalno protiv čega se ne može. Zato sam i rekao da ti je glupo razmišljanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Koliko sam ja shvatio iz tvojih upisa, ti si odmah u startu okrivila most što uopće i postoji Very Happy
Ono kao, što će uopće kad će ga se uništiti ili neće održavati...

Pa zar nije glupo uložiti jako velike novce, a da bude ovako kako je? Zato to nije bilo ni za ne očekivati.

Brick Top je napisao/la: ›
A to što ga se uništava i neodržava si prihvatila kao nešto normalno protiv čega se ne može. Zato sam i rekao da ti je glupo razmišljanje.

Protiv toga se može, ali nažalost, neće. Možda se tek počne održavati nakon ove vijesti na 031. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa zar nije glupo uložiti jako velike novce, a da bude ovako kako je? Zato to nije bilo ni za ne očekivati.

Jedino što smatram da je glupo u vezi tog mosta je što ga se nije zaštitilo barem kamerama i što ga se ne održava. A to sve ide na dušu sadašnjoj vlasti.
Je li meni osobno most lijep? Je. Je li ga se trebalo sagraditi? Je. I to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Jedino što smatram da je glupo u vezi tog mosta je što ga se nije zaštitilo barem kamerama i što ga se ne održava. A to sve ide na dušu sadašnjoj vlasti.
Je li meni osobno most lijep? Je. Je li ga se trebalo sagraditi? Je. I to je to.

Najgora i ključna stvar je to održavanje i kamere - što toga nema. Da se održava i da se ti koji uništavaju mogu snimiti kamerama, ne bi bilo ove vijesti na 031.
Eto... Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2009. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi sve sto radimo radimo izvan svojih mogucnosti. jos nekako na vrat na nos napravimo ... ali odrzavanje necega propada, ako ne odmah, onda za godinu dvije.

tako se i dalje ne odrzava spomenik palim braniteljima na trgu slobode,

nadalje zaljevanje trave na promenadi i naumonovom parku - zaboravljeno,

posjekli su drvece i zasadili one cackalice koje opet nitko nije poljevao preko ljeta i pola ih se osusilo,

sagradili su turbo moderne nathodnke koje nema tko pomesti, oprati stakla i popraviti lift,

napravili su turbo moderan trg od neznam kakvog kamena i skupocjenim klupama, pa ne radi 1/3 fontane, ne rade svjetla fontane, trg neznaju cime bi prali, klupe neznaju kako i tko treba obojati ... itd itd itd

ili se nezna, ili se nema novaca ili se jednostavno nece, jer to je 'ona bivsa vlast' napravila, pa odma nista ne valja i treba pustiti da propadne. Tako je radio i djapic nakon kramarica, pa sad radi bubalo nakon djapica ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2009. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš kako @Ingo kaže...istina je, pa nek sad netko kaže da to nije tako...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.11.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je taj nathodnik predobar! Lijep je i funkcionalan i napokon se ne moram bojati da li ću slomiti nogu ili možda propasti na željeznicu! Ja obično idem preko njega kasnije tamo oko 10 i radnici gotovo svaki dan oržavaju tj. čiste. Pitanje je kakva sredstva za održavanje imaju ali neki stroj tamo bude. Alinisu mi jasna neka razmišljanja. Umjesto da se obrušite na one koji te počinitelje ne hvataju, a vjerojatno, ni ne rade apsolutno ništa kako bi ih uhvatili vi pljujete po nečemu što su zahtjevali građani godinama. Sada kada imamo to, opet se pljuje. Akoto nije dovoljna poruka da ne treba ništa graditi ne znam što je! Ja bi Vama u Vašim ulicama izvadio betone ugasio rasvjetu napravio blato pa ako Vam je bio dobar stari most eto vam onda pa hodajte po blatu i pred Vašim kućama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: