Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Umjesto dječjeg igrališta, ispod prozora 'četverolista' žele novo parkiralište!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
svaki Osječanin zna da se to igralište sasvim dobro vidi sa obližnje 4-tračne ceste. Ovo napominjem tek iz razloga što, osim ne shvaćanja tuđih postova, nisi u pravu ni u svom vlastitom.



W.M.F. Osječani znaju ti definitivno pojma nemaš!


Ako je ergeli Hsp-ovaca najvažnije da se utvrdi da li se nekakvo igralište iz nekih kuteva vidi ili ne vidi, što se mene tiče, potpuno mi je svejedno i da li se vidi sa Mjeseca (vrlo rado prihvaćam da se ne vidi). Opet, kako je to u ovoj temi potpuno nevažno, sada žalim što sam uopće nešto napisao, i time omogućio ovu nebuloznu raspravu koja s temom pretvaranja igrališta u parkirališta u Osijeku nema baš nikakve veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2009. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za ovu je temu bitna lokacija igrališta, jer je upravo o tome riječ. Pokazalo se da nemaš pojma gdje se nalazi i kakva je situacija s parkiranjem, no svejedno pametuješ. Zabetonirati dječje igralište 20 metara dalje od praznog parkirališta, nije samo dehumanizacija, već i kretenizam.

Umjesto da priznaš kad si pogriješio, braniš se političkim etiketiranjima. To ti je glavna retorta. Nemam veze niti s jednom strankom, a ti si zadnji koji drugima može soliti pamet o stranačkim pripadnostima. Tvoja je stranka koalicijom održala na političkom životu ratnog zločinca i bjegunca od hrvatskog pravosuđa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
Za ovu je temu bitna lokacija igrališta, jer je upravo o tome riječ.


U pravu si. No primjetit ćeš da sam ja pisao o igralištima općenito, koja se malo po malo pretvaraju u parkirališta, jer ima previše auta, a djece na igralištima sve manje.

RKL je napisao/la: ›
Pokazalo se da nemaš pojma gdje se nalazi i kakva je situacija s parkiranjem, no svejedno pametuješ.


Ništa se nije pokazalo, osim da su ljudi u stanju isticanjem potpuno nebitnih stvari upropastiti raspravu. Evo, nemam pojma gdje se nalazi to igralište, niti bilo koje drugo, to me ne zanima, niti je za ono što sam napisao uopće važno.

RKL je napisao/la: ›
Zabetonirati dječje igralište 20 metara dalje od praznog parkirališta, nije samo dehumanizacija, već i kretenizam.


Zabetonirati bilo koje igralište je kretenizam, a možda ćeš shvatiti da moj prvi post na ironičan način govori isto.

RKL je napisao/la: ›
Umjesto da priznaš kad si pogriješio, braniš se političkim etiketiranjima. To ti je glavna retorta. Nemam veze niti s jednom strankom, a ti si zadnji koji drugima može soliti pamet o stranačkim pripadnostima.


Niti se branim, niti imam ikakve potrebe da se branim, sve što branim jest ova vrlo značajna tema. Branim ju od ergele Hsp-ovaca, ili ergele Hdssb-ovaca, ili Sdp-ovaca, onih kojima je nekakva djetinjasta rasprava o tome tko je u pravu, a tko je u krivu važnija od suštine.

A soliti pamet o stranačkim pripadnostima namjeravam još dugo vremena. Čak i više - iako pojam "ergela" nisam iskoristio da bi nekog uvrijedio, prihvaćam i taj kontekst.

RKL je napisao/la: ›
Tvoja je stranka koalicijom održala na političkom životu ratnog zločinca i bjegunca od hrvatskog pravosuđa.


Misliš na Hns? Ako bi već birao stranku, to bi prije bio Sdp. No Hns je također pri vrhu. U svakom slučaju, a već se pokazalo, i ta ružna koalicija bolja je varijanta od nastavka Hsp-ove vlasti u Osijeku, i to je sve što se može reći o toj temi. Inače, nije nikakva koalicija održala na političkom životu bilo koga. Glavaša su na životu održali naši sugrađani, ogromnim brojem glasova. I održavat će ga izgleda još dugo vremena, koliko god to tužno zvučalo. Kako je ovo tema o dječjim igralištima, najbolje bi bilo da se sve obriše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Kako je ovo tema o dječjim igralištima, najbolje bi bilo da se sve obriše.


Pogotovo dio gdje nisi u pravu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: