Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kultur Shock u osječkom Mini Teatru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alooo, ljudi...ovo je bio moj zadnji post, a ono poslije sam ostala logirana, pa je dečko slučajno pisao pod mojim nickom, tako da znate...

[quote="Stella1989]
Dalo mi se toliko puno slati jer sam jako htjela ići na taj koncert! A sad mi je žao što sam utrošila tako puno vremena na nešto, da prvo piše da sam osvojila ulaznicu, pa da me se poslije makne s liste jer sam puno puta slala. Normalno da sam se toliko trudila jer sam stvarno htjela na taj koncert, ali ovo mi je za sljedeći put da ništa ne očekujem, nego da si kupim kartu i ne čekam nikakve nagradne igre.

Btw, nigdje nije pisalo, niti je itko napomenuo da se ne šalje više od jedamput, a uostalom, ako sam 'spamala', zašto sam prvo osvojila ulaznicu, pisalo je moje ime i prezime na 031 i tek sljedeći dan mi stiže mail da sam diskvalificirana? To možda netko dobio kartu preko štele od redakcije, pa koga ćemo izbaciti s iste, 2. dan nakon objave rezultata nagradne igre...ajmo one koji su puno puta slali...

Stvarno sam razočarana, ali neka...HVALA![/quote]

@Karaman, narodnjake ne volim i ne povezujem Kultur Shock s nikakvim narodnjacima jer to nisu, a tko NE voli, nek NE izvoli Smile

I još nešto...nek mi nitko ne govori: ''Ako si toliko htjela, što nisi skupila 50 kn..?''

Studentica sam, još ne radim, ako da nemam para da svaki put kad negdje i na nešto želim, da mogu otići bez problema...

@Monstrum...tako je! Kultur Shock nije turbo folk i točka!

Nek Karaman pogleda Seku Alexić i ostale plastičnjare, pa da vidimo kako bi definirao ono što zaista je turbo folk...možda kao ultra turbo folk? osijek031.com smile

I de ljudi...nemojte se više prepucavat gdje spada koja vrsta glazbe jer mi već pun kufer da su jedni samo rokeri, drugi cajkaroši, a treći ne znam ni ja više što...pa svi brane svoje i utrpavaju koješta i uspoređuju tipa Kultur Shock s turbo folkom...

Peace osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Monstrum - lega javi ime u privatnoj poruci, imaš bespla upad na koncert...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Monstrum";p="282227"][quote="Monstrum";p="282226"]
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › i da, za ramba ovo znam, ja sam njegov veliki fan (i gle, ima i on nekih dijelova istočnjačkih u svojim stvarima, ali intepretirane na drugi način, iz ruganja)


rambo je za mene umjetnik i jedna velika munjara opaljena u glavu. i ja sam njegov veliki pobornik al ja na te stvari ne gledam ni blizu kao ti. po meni glazbu moraš shvatit i sagledat iz svih kutova. sam kažeš da se rambo narodnjačkog melosa hvata iz sprdnje, ozbiljno ili ne al našo si se sigurno u đipanju s drugarima kad je zasviro rambovo normalno kolo zadnji put što je realno gledano jebeno užičko.

po čemu se sad on razlikuje od kultura. po meni po aposlutno ničemu. on je uzeo melos iz zajebancije al ga je uglazbio, kultur je uzeo za ozbiljno i odlično uglazbio. turbo folk ? nema teorije. mislim da 90% benda ni nema pojma šta je to turbo oflk


rabo je izvođač koji u 99% stvari daje je***ku poruku i čije stvari možeš gledati i kao zajebanciju (kao oni koji ne kontaju o čemu pjeva) i kao ozbiljne i to kolo je napravio za ruganje, isto kao u pola stvari što dj ubacuje neke narodnjake, sve iz rugla i samo ih sprda, naravno da ću se iskreveljit kad on u sred pjesme "kad primitivci uzjašu na vlast, ispada iz igre dostojanstvo i čast" pusti narodnjake.

kultur shock je nesto neusporedivo sa rambom, ozbiljno i bas ono sto sam u prvom postu napisao, nekom tko ne voli narodnjake i ide slusat kultur shock, prvih pol minute-minutu super, neki hc, a poslije kad pocne rezat taj ciganluk, tera povracat. ista stvar u pravom turbo folku, svira dobra electro stvar pol minute-minutu i odjednom kad zareže, povraćanje. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebga 100 ljudi 100 ćudi 100 žena 200 sisa. u nekim stvarima se ljudi nikad neće nać no međutim kao što sam i reko, 90% benda 100% ni ne zna šta je to turbo folk nego sviraju i to dobro. meni je najžalije što se mi nikad nećemo riješit predrasuda jebiga Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EDIT -> Alooo, ljudi...ovo je bio moj zadnji post, a ono poslije sam ostala logirana, pa je dečko slučajno pisao pod mojim nickom, tako da znate...

[quote="Stella1989]
Dalo mi se toliko puno slati jer sam jako htjela ići na taj koncert! A sad mi je žao što sam utrošila tako puno vremena na nešto, da prvo piše da sam osvojila ulaznicu, pa da me se poslije makne s liste jer sam puno puta slala. Normalno da sam se toliko trudila jer sam stvarno htjela na taj koncert, ali ovo mi je za sljedeći put da ništa ne očekujem, nego da si kupim kartu i ne čekam nikakve nagradne igre.

Btw, nigdje nije pisalo, niti je itko napomenuo da se ne šalje više od jedamput, a uostalom, ako sam 'spamala', zašto sam prvo osvojila ulaznicu, pisalo je moje ime i prezime na 031 i tek sljedeći dan mi stiže mail da sam diskvalificirana? To možda netko dobio kartu preko štele od redakcije, pa koga ćemo izbaciti s iste, 2. dan nakon objave rezultata nagradne igre...ajmo one koji su puno puta slali...

Stvarno sam razočarana, ali neka...HVALA!
[/quote]

@Karaman, narodnjake ne volim i ne povezujem Kultur Shock s nikakvim narodnjacima jer to nisu, a tko NE voli, nek NE izvoli Smile

I još nešto...nek mi nitko ne govori: ''Ako si toliko htjela, što nisi skupila 50 kn..?''

Studentica sam, još ne radim, tako da nemam para da svaki put kad negdje i na nešto želim, da mogu otići bez problema...

@Monstrum...tako je! Kultur Shock nije turbo folk i točka!

Nek Karaman pogleda Seku Alexić i ostale plastičnjare, pa da vidimo kako bi definirao ono što zaista je turbo folk...možda kao ultra turbo folk? osijek031.com smile

I de ljudi...nemojte se više prepucavat gdje spada koja vrsta glazbe jer mi već pun kufer da su jedni samo rokeri, drugi cajkaroši, a treći ne znam ni ja više što...pa svi brane svoje i utrpavaju koješta i uspoređuju tipa Kultur Shock s turbo folkom...

Peace osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo kako je Gino Banana zvučao prije nego je počeo pjevati u Kultur Shocku:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo kako je to izgledao prošli puta u osječkom Klubu Mini Teatar:







Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2009. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ako ćemo tako. onda je svaki ska band ciganluk i srbizam jer ima trube u bandu i nema veze što oni imaju drugačiji ritam i drugačije melodije. truba je brate tu to je cajka.

Onda su po Karamanovom i Gustafi turbo folk? osijek031.com smile
Sanjati ćemo žuuuto, sanjati crveno, sanjati ćemo sve zelenooo... Smile Predobra pjesmaaa!!



_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje objektivno mišljenje je da...Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još večeras su karte u pretprodaji po 50 kn, sutra ih možete kupiti na ulazu u klub po 70 kn...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vktomovk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Vinkovci
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav. kupio sam karte prije 10 dana, znam lokaciju, ali ne znam vrijeme. molim vas recite mi kada je start, ako tko zna. HVALA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koncert počinje ne kasnije od 23h...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a Klub svoja vrata otvara već od 20 sati....

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vktomovk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Vinkovci
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala još jednom. vidimo se tamo (tko dođe).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2009. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo još malo turbofolka osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: