Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kultur Shock u osječkom Mini Teatru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"E, pa 'oce centrala da pogresi jednom, al' ne sto puta."

Kako ti se samo dalo?! ;-) Preko 1000 puta...

Kako god, slobodno se prijavljujte za sve buduce nagradne igre portala. Jedna prijava je dovoljna.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...preko tisuću puta???????...osijek031.com smile ...ja bio joj dala karte samo radi toga....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A Stellice, ne ljuti se...Smile Sad znamo, za ubuduće.Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › A Stellice, ne ljuti se...Smile Sad znamo, za ubuduće.Smile


da. sam ko zna kad će kultur opet doć osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
"E, pa 'oce centrala da pogresi jednom, al' ne sto puta."

Kako ti se samo dalo?! ;-) Preko 1000 puta...

Kako god, slobodno se prijavljujte za sve buduce nagradne igre portala. Jedna prijava je dovoljna.

Dalo mi se toliko puno slati jer sam jako htjela ići na taj koncert! A sad mi je žao što sam utrošila tako puno vremena na nešto, da prvo piše da sam osvojila ulaznicu, pa da me se poslije makne s liste jer sam puno puta slala. Normalno da sam se toliko trudila jer sam stvarno htjela na taj koncert, ali ovo mi je za sljedeći put da ništa ne očekujem, nego da si kupim kartu i ne čekam nikakve nagradne igre.

Btw, nigdje nije pisalo, niti je itko napomenuo da se ne šalje više od jedamput, a uostalom, ako sam 'spamala', zašto sam prvo osvojila ulaznicu, pisalo je moje ime i prezime na 031 i tek sljedeći dan mi stiže mail da sam diskvalificirana? To možda netko dobio kartu preko štele od redakcije, pa koga ćemo izbaciti s iste, 2. dan nakon objave rezultata nagradne igre...ajmo one koji su puno puta slali...

Stvarno sam razočarana, ali neka...HVALA!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Dalo mi se toliko puno slati jer sam jako htjela ići na taj koncert!
Normalno da sam se toliko trudila jer sam stvarno htjela na taj koncert, ali ovo mi je za sljedeći put da ništa ne očekujem, nego da si kupim kartu i ne čekam nikakve nagradne igre.


A jbt, pa ako si toliko jako htjela na koncert mogla si odmah kupit kartu i mir, a ne čekati 5 dana prije koncerta i nagradnu igru.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Leon je napisao/la: ›
"E, pa 'oce centrala da pogresi jednom, al' ne sto puta."

Kako ti se samo dalo?! ;-) Preko 1000 puta...

Kako god, slobodno se prijavljujte za sve buduce nagradne igre portala. Jedna prijava je dovoljna.

Dalo mi se toliko puno slati jer sam jako htjela ići na taj koncert! A sad mi je žao što sam utrošila tako puno vremena na nešto, da prvo piše da sam osvojila ulaznicu, pa da me se poslije makne s liste jer sam puno puta slala. Normalno da sam se toliko trudila jer sam stvarno htjela na taj koncert, ali ovo mi je za sljedeći put da ništa ne očekujem, nego da si kupim kartu i ne čekam nikakve nagradne igre.

Btw, nigdje nije pisalo, niti je itko napomenuo da se ne šalje više od jedamput, a uostalom, ako sam 'spamala', zašto sam prvo osvojila ulaznicu, pisalo je moje ime i prezime na 031 i tek sljedeći dan mi stiže mail da sam diskvalificirana? To možda netko dobio kartu preko štele od redakcije, pa koga ćemo izbaciti s iste, 2. dan nakon objave rezultata nagradne igre...ajmo one koji su puno puta slali...

Stvarno sam razočarana, ali neka...HVALA!


hahaha koja si ti komičarka sumještanko xD

a za slušat turbo folk možeš i otići u neki od naših folk klubova, i to besplatno. xD

sinoć baš komentiram sa jednim prijateljem kako je ovo čisti turbo folk samo na instrumentima. stvar ide dobro, dobro, i onda odjednom počne taj narodnjački štih i usere sve. isto kao i u elektronskom turbo folku, prvih pol minute-minutu misliš vidi koja dobra house, electro stvar, i onda odjednom kad počne vokal i armonika, dođe ti da skočiš kroz balkon i zaključismo da je kultur shock čisti turbo folk i da ga slušaju alternativci kojima se sviđaju narodnjaci ali neće otići u narodnjački klub nego čekaju kultur shock da ne povrijede svoje stavove. xD xD

(molim da mi se ne briše post i ne stavlja u offtopic jer je usko vezan sa temom i ne vrijeđa nikoga)

=)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupujte karte ljudi, nagradne igre su super, ali kupnjom karte podržavate izvođače koje volite i potičete organizatore da dovodi neke druge bendove, možda i bolje... Jer na kraju se sve svodi na minus i plus, a minus nije poticaj za dalje...

Cijena u Zagrebu za Kultur Shoock je bila 100 kn u pretprodaji, 130 kn na ulazu... Kod nas je dvostruko jeftinije!

Pozdrav i vidimo se u subotu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo još jedan turbo folk Very Happy

nadam se da će moje oči vidjet jednom ovo uživo:)



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kirila sam gledao uživo, jako dobro, i daleko je kiril od kultur shocka, daleko originalniji i inovativniji i ne znam kako da objasnim, ima i kiril tog nekog etno štiha, ali nema to nešto cajkaroško odvratno što kultur shock ima. ne znam xD to je meni tako, i dosta ljudi koje ja znam, nek se nitko ne nađe uvrijeđen. vjerujem da će atmosfera bit je***ka na koncertu i sve to al meni je to odvratna cajka. Very Happy

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je meni gitaristički turbo folk, čisti.

http://www.youtube.com/watch?v=ut5AUS5AV68

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega cijenim ja tvoje mišljenje, ali imaš usko gledište na glazbu... nije zlato sve što sija, niti je narodnjak sve što ima balkanski štih...

hejtaš tu bezveze, a svoj stav pokaži NE dolaskom na koncert i svi ćemo bit sretni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glechudesa je napisao/la: ›
lega cijenim ja tvoje mišljenje, ali imaš usko gledište na glazbu... nije zlato sve što sija, niti je narodnjak sve što ima balkanski štih...

hejtaš tu bezveze, a svoj stav pokaži NE dolaskom na koncert i svi ćemo bit sretni...


da imam usko gledište, onda bi mi i kiril bio turbo folk, ne? slušam stvarno jako puno različite glazbe da bih usko gledao na istu, al te balkanske ciganske (narodnjačke) melose ne volim xD

mislim da forumi služe za iskazivanje mišljenja i tu sam se trudio biti maksimalno suzdržan i samo reći mišljenje. znači hvalit se smije na forumu a reć ak imaš nešto protiv što se nekom drugom ne sviđa ne smiješ xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da zaredam jednu..

Bubašvabo, ćš ćš. Što ti mislis cemu sluze nagradne igre..? Ma, ovo je dosta za tebe.

Tulipane, ti ili ne znaš što je folk, etno ili ti je do sprdanja. Onaj štih koji spominjes nije narodnjacki nego istocnjacki, sto je meni osobno super, ali o ukusima....

Glechudesa, nek' kupi tko moze, tko ne moze neka se snadje na neki drugi nacin i 'kud koji, mili moji', ili kako vec ide ta stara poslovica.

@NekaZelenaBuba, samo sam cekao da netko napise nesto tol'ko jadno da ne vrijedi komentirat, ali se nisam mogao suzdrzati. Wink

Uh, morao sam to izbacit. Ne volim kad se vise ljudi skupi pa na jednoga, svatko ima svoje razloge da radi ono sto radi...i tak..

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›




Uh, morao sam to izbacit. Ne volim kad se vise ljudi skupi pa na jednoga, svatko ima svoje razloge da radi ono sto radi...i tak..


pa ak si stvarno tolko htjela ici na koncert, mogla si skupit pisljivih 50 kuna za bend koji volis i pokazati time da cijenis sto se netko trudi nest napraviti. xD
dobro ti kaze buba xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: