Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Napadač na Luku Ritza opet pretukao i opljačkao mladića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
A kako objašnjavaš fenomen da su svi ti "razbijači" zapravo mamina i tatina dječica, razmažena derišta?


Navikli su da uvijek dobiju ono što žele i misle da im nitko ništa ne može, a osim obitelji i država im to omogućava, jer očito je da nikakvu poruku nije dobio iz prvoga slučaja, zapravo je, da može nekažnjeno premlatiti i ubiti nekoga pa zašto onda ne bi još koji puta to napravio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, točno to.

Lijepim putem ide ova naša banana država, nema što.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toga će biti sve više i više, nema smisla više raspravljati...jbga!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
123456 je napisao/la: › to ti je preslika događaja koji se događaju i kod nekih ljudi u njihovom vlastitom domu... primjerice žena ili djevojka te pogodi bocom u glavu, ti sav isfrustriran istrpiš i da te nazove đubretom i onda izađeš na ulicu i izmlatiš nekog klinca... sve kreće iz obitelji, kažem ti ja...

A kako objašnjavaš fenomen da su svi ti "razbijači" zapravo mamina i tatina dječica, razmažena derišta?


A tko kaže da su svi ti razbijači mamina i tatina dječica? U puno više slučajeva uzrok je nepovoljna obiteljska slika. Govorim iz iskustva.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kakav otac, takav i sin....lijepo govorim da sve kreće iz obitelji....roditelji su djeci model ponašanja, samo teško da to takva vrst roditelja može shvatiti...bitno je da stari i dalje brani sina, govoreći kako se on samo nalazio u blizini.....
...da smo pravna država, prvo bi roditelji završili u ćuzi, a nakon toga i potomci...ali, neeeee - niti ovo nije dovoljno, možda ga opet puste da se brani sa slobode - tja, ipak je maloljetan.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram komentirati više taj slučaj Luke Ritza jer iskreno, najiskrenije, i meni to sve već pomalo ide na živce! Pa dajte pustite više da počiva u miru. Tragično, žalosno, apsolutno sve negativno, je ta njegova smrt, ali puna crna kronika je takvih, a i gorih pogibija pa nikome ništa. Dokle više uzdizanje Luke Ritza u neku ikonu? Ikonu čega? Jadnih i nevinih alternativaca, rokera, punkera koji redovito čmalje travu i opijaju se po parkovima sa q-packovima?
Dajte molim vas već više... zaista mi na živce idu i svi oni koji tako po forumima istresaju tone i tone demagogije tipa "sve huligane i delikvente treba zatući, potamaniti... kriv je otac, baba, djed, država..."
Da imam fejs i da me to zanima, i sam bih se učlanio u tu "morbidnu" grupu ljudi kojima Luka Ritz više ide na živce i to upravo zbog svih vas prethodno spomenutih "pametnjakovića", "demagoga" na čelu s našim prekrasnim novinarima koji na ovoj tragičnoj smrti itekako dobro zarađuju.
Kako rekoh, pustite ga da počiva u miru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....you miss the point, ali nek si se ti učlanio samo da nam obrišeš nos...kakvi alternativci, metalci i ostali, oni su totalno nebitni u cijelog priči.....
...Luka Ritz kao pojedinac i nije toliko važan, koliko svi drugi Luke koje može stići takva sudbina, jer maloljetni kreteni bez imalo mozga u glavi rade što žele.....bez kazni....
...i molim te, samo mi reci onda tko je kriv za takvo stanje?...zar se moj sin mora bojati ići u školu, jer znam da i tamo ima kojekakvih J.J. koji samo čekaju da im sjedne neko mirnije i totalno neagresivno dijete?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › .....you miss the point, ali nek si se ti učlanio samo da nam obrišeš nos...
Da, sigurno sam se učlanio samo radi ove teme, prokužila si me Rolling Eyes Rolling Eyes
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
...i molim te, samo mi reci onda tko je kriv za takvo stanje?...zar se moj sin mora bojati ići u školu, jer znam da i tamo ima kojekakvih J.J. koji samo čekaju da im sjedne neko mirnije i totalno neagresivno dijete?

Mediji su krivi za ovakve stanje! Mediji i samo mediji! Nasilja je oduvijek bilo i uvijek će ga biti. To ne znači da prekriženih ruku i s glavom u pijesku treba sjediti doma i ništa ne poduzimati u svezi toga, ali ipak neka mjera zdravog ukusa treba postojati. U slučaju Luke Ritza, tj. njegove smrti, mislim da je ta granica davno prijeđena što očito kod mene, a i kod drugih ljudi izaziva jedan kontraefekt, neku antipatiju prema svemu tome, živcira nas.
A što se tiče tvog sina, on će se bojati ići u školu jedino ako ga ti tako odgojiš da se boji ili će pak postati jedan od tih delikvenata ako bude slušao tvoje riječi tipa: "fuj, odvratna smrdljiva dječurlija, banda maloljetnička, gamad obična.....". Dalje nisam ni čitao tvoje upise jer bih se vjerojatno svega načitao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: › A tko kaže da su svi ti razbijači mamina i tatina dječica?

Jesam ja negdje rekao da govorim o svima?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
123456 je napisao/la: › to ti je preslika događaja koji se događaju i kod nekih ljudi u njihovom vlastitom domu... primjerice žena ili djevojka te pogodi bocom u glavu, ti sav isfrustriran istrpiš i da te nazove đubretom i onda izađeš na ulicu i izmlatiš nekog klinca... sve kreće iz obitelji, kažem ti ja...

A kako objašnjavaš fenomen da su svi ti "razbijači" zapravo mamina i tatina dječica, razmažena derišta?


Otprilike tu negdje. Smile

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: › Otprilike tu negdje. Smile

Picajzlo -.-

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Mediji su krivi za ovakve stanje! Mediji i samo mediji! Nasilja je oduvijek bilo i uvijek će ga biti.


i ja sam kao klinac popušio slične batine uz pitanje imam li vatre... ali dečki su me išutali i to je sve... i nisam bio jedini... ali ubiti nekoga i poslije govoriti da im je dosta priča o tome???

mladiću, na krivom si putu... jako krivom... sa nažalost predvidljivim završetkom...

a tvoji roditelji ako razmišljaju da su i oni takvi bili, neka razmisle kako bi im bilo da se ti nađeš u Lukinoj koži!

nemoj nikada zaboraviti da sve ovo pišemo jer je dovoljna samo jedna šetnja nasamo, npr. kada djevojku otpratiš do kuće i pođeš svojoj SAM...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la (Pogledaj post): › i ja sam kao klinac popušio slične batine uz pitanje imam li vatre... ali dečki su me išutali i to je sve... i nisam bio jedini... ali ubiti nekoga i poslije govoriti da im je dosta priča o tome???

Po toj tvojoj logici, ako ti nisi poginuo kada su te iscipelarili, znači da nitko drugi nije?
Ne razumijem što hoćeš reći, osim da upravo dokazuješ moju tvrdnju, sa svojim primjerom, da je nasilja oduvijek bilo.
c-192 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mladiću, na krivom si putu... jako krivom... sa nažalost predvidljivim završetkom...
Evo ga na. Upravo o ovakvoj demagogiji i prekenjavanju pričam. Na kakvom sam to krivom putu? Kakav predvidljivi završetak? Što buncaš?
c-192 je napisao/la (Pogledaj post): › a tvoji roditelji ako razmišljaju da su i oni takvi bili, neka razmisle kako bi im bilo da se ti nađeš u Lukinoj koži!

Što ti znaš o čemu moji roditelji razmišljaju? Ne znam ni ja, kao što ne znam ni kakve oni veze imaju sa ovim pa ih spominješ?
c-192 je napisao/la (Pogledaj post): ›
nemoj nikada zaboraviti da sve ovo pišemo jer je dovoljna samo jedna šetnja nasamo, npr. kada djevojku otpratiš do kuće i pođeš svojoj SAM...

Čuj, pošto ti relativiziraš stvari, moram i ja: dakle, i prelazeći cestu s djevojkom, kući se mogu vratit bez nje... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2009. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Moram komentirati više taj slučaj Luke Ritza jer iskreno, najiskrenije, i meni to sve već pomalo ide na živce! Pa dajte pustite više da počiva u miru. Tragično, žalosno, apsolutno sve negativno, je ta njegova smrt, ali puna crna kronika je takvih, a i gorih pogibija pa nikome ništa. Dokle više uzdizanje Luke Ritza u neku ikonu? Ikonu čega? Jadnih i nevinih alternativaca, rokera, punkera koji redovito čmalje travu i opijaju se po parkovima sa q-packovima?
Dajte molim vas već više... zaista mi na živce idu i svi oni koji tako po forumima istresaju tone i tone demagogije tipa "sve huligane i delikvente treba zatući, potamaniti... kriv je otac, baba, djed, država..."
Da imam fejs i da me to zanima, i sam bih se učlanio u tu "morbidnu" grupu ljudi kojima Luka Ritz više ide na živce i to upravo zbog svih vas prethodno spomenutih "pametnjakovića", "demagoga" na čelu s našim prekrasnim novinarima koji na ovoj tragičnoj smrti itekako dobro zarađuju.
Kako rekoh, pustite ga da počiva u miru.


u pubertetu ti sve ide na zivce, pa i sam sebi ides na zivce i sve ti je glupo i bezveze.

pubertet je jedino sto moze opravdati ovako nezreo komentar i ne shvacanje da ponekada treba imati 'simbol'.

samo cu ti navesti jedan primjer ... Che Guevara, jel on bio jedan jedini 'junak' borac za slobodu i obespravljenje ? jel on bio jedina zirtva rezima ? ... zasto njega cijeli svijet poznaje i zasto je bas on postao simbolom ... ja neznam, ali znam da ovo medijsko eksponiranje lukine smrti postaje simbolom borbe protiv nasilja i u svakom slucaju to podrzavam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: