Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Excalibur Bar: Halloween party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
meni je netko tko uistinu vjeruje u isusa u štali i sl. kršćanska sranja šizofrenik. to je jednostavna psihologija. samo je stvar što živimo u društvu gdje se ta bolest potiče, umejsto da se liječi. ako djete spomene isusa trebaš mu dat xanax a ne 10kn za lemojzinu Laughing

osijek031.com smile
I ja sam se uvijek pitala kako inteligentna, obrzovana osoba u 21. stoljeću može gutati takve budalaštine, taman i da su sve "metafore" kako oni vole reći..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A i ja se nekad pitam kako netko može gutati teoriju evolucije, kronični materijalizam i konzumerizam kojim vam ispiru mozak, reklame, itd.

Etogac, jednadžba je jednostavna: ateist=inteligentna i obrazovana osoba; teist= neinteligentna i neobrazovana. Padaju mi na pamet Kierkegaard, Frithjof Schuon, Ibn Khaldun, Jerald F. Dirks. Ali vama ta imena ništa ne znače, vi ste, eto, obrazovani.

I inteligentni. Toliko da ne razlikujete nekakvu pojavu ( u ovom slučaju religiju) i ljude koje ju prakticiraju.

A vrhunac dana je obraćanje sugovorniku s "i gledaj ti koji se buniš ne da mi se tražit nadimak". Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2009. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim kakve veze imaju materijalizam i konzumerizam s vjerovanjem ili nevjerovanjem..
Osim toga, nisam ni pisala o vjerovanju, nego o crkvi - a to je jako velika razlika.
Ne moraš ići u crkvu da bi vjerovao u nešto, niti moraš vjerovati u boga da ne bi bio ateist.. ali to sad stvarno nema više nikakve veze s Halloweenom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): › Ne vidim kakve veze imaju materijalizam i konzumerizam s vjerovanjem ili nevjerovanjem..
Osim toga, nisam ni pisala o vjerovanju, nego o crkvi - a to je jako velika razlika.
Ne moraš ići u crkvu da bi vjerovao u nešto, niti moraš vjerovati u boga da ne bi bio ateist.. ali to sad stvarno nema više nikakve veze s Halloweenom.


?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeitgeist je smece producirano sa ciljem skretanja sa puta istine onih koji su poceli pojmiti zle planove i konacni cin preuzimanja svijeta od strane vanzemaljskih reptila iz nize 4. dimenzije! Zar ne razumijete da njih hrane negativne kozmicke vibracije upravo ovakvih svadja?!
;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video031: Excalibur bar - Halloween [ video by: Chule & Zuhra ]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: