Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Excalibur Bar: Halloween party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2009. 14:14 
Naslov:  Re: Znate li gdje je najbolji Halloween party u gradu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ovako izgledam svake subote... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2009. 14:54 
Naslov:  Re: Znate li gdje je najbolji Halloween party u gradu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ moira - za božić sam mislio napisati da ga je kršćanstvo prilagodilo svojim potrebama, pod time sam mislio "njihova izmišljotina", a ispalo je kao dam islim da su ga oni izmislili Wink. my bad.
što se zeitgeista tiče, dogledao sam oba dijela, ali mi prilikom pisanja onog posta nije bio ni na kraju pameti. jednostavno postoji milijun nepobitnih dokaza za većinu kršć. blgdana pa tako i božić koji govore da su to sve paganski blagdani, sveci itd. smo obučeni u novo ruho. a moram priznati da im to ruho baš i ne stoji Wink.
i gledaj ti koji se buniš ne da mi se tražit nadimak, meni je netko tko uistinu vjeruje u isusa u štali i sl. kršćanska sranja šizofrenik. to je jednostavna psihologija. samo je stvar što živimo u društvu gdje se ta bolest potiče, umejsto da se liječi. ako djete spomene isusa trebaš mu dat xanax a ne 10kn za lemojzinu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
meni je netko tko uistinu vjeruje u isusa u štali i sl. kršćanska sranja šizofrenik. to je jednostavna psihologija. samo je stvar što živimo u društvu gdje se ta bolest potiče, umejsto da se liječi. ako djete spomene isusa trebaš mu dat xanax a ne 10kn za lemojzinu Laughing

osijek031.com smile
I ja sam se uvijek pitala kako inteligentna, obrzovana osoba u 21. stoljeću može gutati takve budalaštine, taman i da su sve "metafore" kako oni vole reći..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A i ja se nekad pitam kako netko može gutati teoriju evolucije, kronični materijalizam i konzumerizam kojim vam ispiru mozak, reklame, itd.

Etogac, jednadžba je jednostavna: ateist=inteligentna i obrazovana osoba; teist= neinteligentna i neobrazovana. Padaju mi na pamet Kierkegaard, Frithjof Schuon, Ibn Khaldun, Jerald F. Dirks. Ali vama ta imena ništa ne znače, vi ste, eto, obrazovani.

I inteligentni. Toliko da ne razlikujete nekakvu pojavu ( u ovom slučaju religiju) i ljude koje ju prakticiraju.

A vrhunac dana je obraćanje sugovorniku s "i gledaj ti koji se buniš ne da mi se tražit nadimak". Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2009. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim kakve veze imaju materijalizam i konzumerizam s vjerovanjem ili nevjerovanjem..
Osim toga, nisam ni pisala o vjerovanju, nego o crkvi - a to je jako velika razlika.
Ne moraš ići u crkvu da bi vjerovao u nešto, niti moraš vjerovati u boga da ne bi bio ateist.. ali to sad stvarno nema više nikakve veze s Halloweenom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2009. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): › Ne vidim kakve veze imaju materijalizam i konzumerizam s vjerovanjem ili nevjerovanjem..
Osim toga, nisam ni pisala o vjerovanju, nego o crkvi - a to je jako velika razlika.
Ne moraš ići u crkvu da bi vjerovao u nešto, niti moraš vjerovati u boga da ne bi bio ateist.. ali to sad stvarno nema više nikakve veze s Halloweenom.


?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2009. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeitgeist je smece producirano sa ciljem skretanja sa puta istine onih koji su poceli pojmiti zle planove i konacni cin preuzimanja svijeta od strane vanzemaljskih reptila iz nize 4. dimenzije! Zar ne razumijete da njih hrane negativne kozmicke vibracije upravo ovakvih svadja?!
;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video031: Excalibur bar - Halloween [ video by: Chule & Zuhra ]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: