Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Učenicima bez udžbenika prijete kazne nastavnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ds
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2009. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
snaša je napisao/la (Pogledaj post): › Danima obilazim po knjižarama i tražim komplet za tehnički (za 7 i 6 r, o.š.) , polovne udžbenike iz tog predmeta sam nabavila, između ostalog što mi fali ovo baš moraš kupit novo, nemožeš fotokopirati..a nigdje ih nema, a učiteljica šiziiiii..


..ja sam uzela ovo što mi fali preko www.mis.hr, dostava preko 300 kn je bespla....rekoše mi do 5 dana je rok...pa ćemo vidjeti...


Hvala na informaciji..

meni je stiglo u roku do pet dana (i od Profila, i od Školske knjige i od Alfe) - tehnički komplet od Alfe, za 6. raz. - s dostavom 95,00 kn (http://www.alfa.hr/kontakt.php)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2009. 15:34 
Naslov:  Re: Učenicima bez udžbenika prijete kazne nastavnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nas u skoli su upisali i prije 1.10. jer nismo imali udzbenike...i mi kazemo pa ne moramo do 1.10. imati...ona rekla tuzit me ministru jer sam vas upisala 2 dana prije 1.10....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2009. 15:38 
Naslov:  Re: Učenicima bez udžbenika prijete kazne nastavnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

burex je napisao/la (Pogledaj post): › de nas u skoli su upisali i prije 1.10. jer nismo imali udzbenike...i mi kazemo pa ne moramo do 1.10. imati...ona rekla tuzit me ministru jer sam vas upisala 2 dana prije 1.10....


...pa lijepo k ravnateljici i uputiti neku pisanu žalbu....ako neće ona reagirati, postoje i više istance....nikako ne bi pustila njima na volju da se mogu nadrkavati tako...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod mene u školi su svi fer i korektni i dosad najviše što se traži je to da po klupi bude jedan udžbenik i to samo iz engleskog.Ostali profesori ne traže nikakve udžbenike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2009. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer smo nakon pladnovanja po knjižarama uspjeli nabaviti napokon sve udžbenike jeeeeee,sad će mi sigurno nedostajati svakodnevni izlasci u knjižare,što se tiče upisivanja i do jučerašnjeg dana,nema šanse,imam račune kada su udžbenici kupljeni a isto tako datum koji jasno govori o tome kada smo došli do popisa istih(čitaj prekasno).Svakako čekam da samo vidim da mi je neko djeci upisao minus za one koje su izdavači prekasno dostavili u knižare.To ne bude dobro prošlo. Evil or Very Mad

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
Kod mene u školi su svi fer i korektni i dosad najviše što se traži je to da po klupi bude jedan udžbenik i to samo iz engleskog.Ostali profesori ne traže nikakve udžbenike.

hehe, ja ni to nisam imao dok mi profesorica nije dala na foru "Ajd ak nađeš čiji je to udžbenik vrati mu, kod mene je već mjesec dana Wink "... živla emša Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2009. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
Kod mene u školi su svi fer i korektni i dosad najviše što se traži je to da po klupi bude jedan udžbenik i to samo iz engleskog.Ostali profesori ne traže nikakve udžbenike.

hehe, ja ni to nisam imao dok mi profesorica nije dala na foru "Ajd ak nađeš čiji je to udžbenik vrati mu, kod mene je već mjesec dana Wink "... živla emša Very Happy
živla Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: