Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladić i djevojka brutalno pretukli vozačicu tramvaja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih stavio ženu na bolovanje

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, zanimljivo mi je kako nitko ne gleda malo šire...preventiva (osim kamera) uključuje i obitelj koja odgaja takvu djecu....zapravo, ne odgaja...i ja sam u tim godinama išla kući u razna nedoba, kojekakvim stanjima i slično, ali nikad, nikad mi nije palo na pamet reagirati agresivno na nekog...a sada, imamo Luku Ritza i još čitavu listu slučajeva sličnih Lukinom...nažalost, izgleda da protiv ovakvih slučajeva bi upalila jedino nekakva drastična kazna...ja bi roditelje u zatvor slala, a ne djecu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad ti policajac ljepo slomi pendrek 3 puta preko leđa i onda ode i još ti i roditelje kazni po novčaniku i onda ti i roditelji slome kičmu palicom budu se onda smirili ^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2009. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Darka Markovića staviti u jedan tramvaj da se voza po noći i zaštiti vozače i vozačice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nešt tu neće valjati,pod prvo pobjegli su Vinogradskom,nemoguće jel je Vinogradska udaljena kojih 500-ak metara,
pod drugo ljudi iz kafića sa Zelenog Polja nikad nebi zvali riju zbog takve gluposti,nisu ih zvali zbog puno većih sranja a kamoli zbog nekog koškanja,znači također nemoguće.

naravno žalosno je što se dogodilo ali ova priča ima toliko rupa da je to za nepovjerovati...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inka12
Offline
Avatar

Ukupno postova: 59
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bigica1 je napisao/la (Pogledaj post): › ]inka12: i to ne samo radnici, nego i uzi clanovi obitelji imali bespla prijevoz... ma licemjeri.

Ti koja si neupućena u pravu situaciju bolje nemoj ni da takve stvari komentiraš. Supruga sam jednog od radnika GPP-a i u ovih 18 godina nikad ali nikad nisam imala besplatnu kartu od njih a što se tiće uže obitelji moj sin je ostvario tu povlasticu besplatne karte tek kad je krenuo u srednju školu a do tad nije imao nikakvu povlasticu.Zato ne govori ono što ne znaš i u što nisi potpuno sigurna.Dosta mi je više GPP ovo GPP ono ,svi oni misle na svoje da ne kažem na što ,a radnici su ti koji sve to trpe i šute i mole boga da imaju za kruh.Mislila sam da neću morati sudjelovati u ovakvim raspravama ali više nisam mogla da trpim ovakve gluposti...


htjela sam staviti link ali ga ne prihvaca.. lijepo tamo pise...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inka12
Offline
Avatar

Ukupno postova: 59
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bigica1 je napisao/la: ›
]inka12: i to ne samo radnici, nego i uzi clanovi obitelji imali bespla prijevoz... ma licemjeri.

Ti koja si neupućena u pravu situaciju bolje nemoj ni da takve stvari komentiraš. Supruga sam jednog od radnika GPP-a i u ovih 18 godina nikad ali nikad nisam imala besplatnu kartu od njih a što se tiće uže obitelji moj sin je ostvario tu povlasticu besplatne karte tek kad je krenuo u srednju školu a do tad nije imao nikakvu povlasticu.Zato ne govori ono što ne znaš i u što nisi potpuno sigurna.Dosta mi je više GPP ovo GPP ono ,svi oni misle na svoje da ne kažem na što ,a radnici su ti koji sve to trpe i šute i mole boga da imaju za kruh.Mislila sam da neću morati sudjelovati u ovakvim raspravama ali više nisam mogla da trpim ovakve gluposti...


http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=20563
vjerojatno prvo otvorite i citajte prvi odlomak. iz toga se vidi da su radnici imali i bespla prijevoz i dobivali naknadu..o tom potom kako je sad..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerujem da svi znaju za onog brkatog vozača tramvaja koji je nevjerojatno nepristojan i vrlo vjerojatno stalno pijan. ima očitih društvenih/mentalnih problema. al dobro on je već dobio pu njušci haha
ja sam bio u nedjelju ujutro taman sjeo u tramvaj poslije nego što se to desilo, eto kad jebena tratinčica tu radi svirke pa ja moram zaglavit s pankerima nekim do 6 ujutro... ugl. čuo sam da vozač priča o tome i zvanju policije bla bla
znam par konduktera gpp-a i stvarno su ok ljudi. ali isto tako ih ima svakakvih. ista stvar i s vozačima. ne znam, meni se gpp gadi i iz principa im ne bih nikada kune dao jer uopće ne drže do ljudi koji im stavljaju kruh u usta. a i ima nešto u ljudskoj prirodi da agresivno reagiraš kada te netko kontrolira traži kartu i sl.
ugl. i ja isto sumnjam da je baba bila ljubazna i sl. pogotovo s obzirom na vrijeme kad se to desilo. garant neka alkosica ljuta što se morala rano ustat u nedjelju ujutro. brine se zbog hepatitisa, jebote led pa kad vidim neke tvoje kolege mislim da bi njih prvo trebala testirat, i to prvo s alkotestom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inka12
Offline
Avatar

Ukupno postova: 59
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

primjer nepostenih kontrolora- prije nekoliko dana..cura se uredno odjavi s butrom i hoce izac van, ali uhvati je na stepenicama ona plava kondukterka i s oprostenjem sere joj da se nije prijavila..blabla.. i naplati kaznu..cura ode u gpp, ovi tamo joj naravno oproste i kazu nesto u smislu. ma pustite tu zenu..dodjite vamo, ponistit cemo kaznu.. daj ako radis posao, radi kako treba..a ne ubirat novce od kojecega Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve ovo stoji sto govorite protiv ... ali na kraju ostaje činjenica da su je htjeli izmlatiti, bez obzira bila ona nadrkana ili ne, oni su trebali platiti kartu ...

_________________
Sloboda je kip u New Yorku ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2009. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma gluposti koliko sam puta bio ne pijan nego sam ljude koji stoje oko mene napio od zračenja alkohola iz mene pa nisam nikad bio agresivan i slične stvari...nema veze alkohol sa time....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bigica1
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inka12 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bigica1 je napisao/la: ›
]inka12: i to ne samo radnici, nego i uzi clanovi obitelji imali bespla prijevoz... ma licemjeri.

Ti koja si neupućena u pravu situaciju bolje nemoj ni da takve stvari komentiraš. Supruga sam jednog od radnika GPP-a i u ovih 18 godina nikad ali nikad nisam imala besplatnu kartu od njih a što se tiće uže obitelji moj sin je ostvario tu povlasticu besplatne karte tek kad je krenuo u srednju školu a do tad nije imao nikakvu povlasticu.Zato ne govori ono što ne znaš i u što nisi potpuno sigurna.Dosta mi je više GPP ovo GPP ono ,svi oni misle na svoje da ne kažem na što ,a radnici su ti koji sve to trpe i šute i mole boga da imaju za kruh.Mislila sam da neću morati sudjelovati u ovakvim raspravama ali više nisam mogla da trpim ovakve gluposti...


http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=20563
vjerojatno prvo otvorite i citajte prvi odlomak. iz toga se vidi da su radnici imali i bespla prijevoz i dobivali naknadu..o tom potom kako je sad..


Ja prićam o užoj obitelji a ne o radnicima a što se tiće onog prvog tj radnici dobivali novce i besplatan prijevoz i o tome bi se moglo raspravljati zašto je to tako bilo i zbog ćega su to dobivali.Ali mi se neda o tome pričati pošto svako vodi svoju politiku a mediji su uvijek bili i bit će za senzaciju i puhanje stvari .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u zagrebu vozač nema veze sa novcima i kartama nego samo vozi. karta se kupuje sms-om ili na kiosku. vozač zatvoren u svojoj buksi i nitko mu ništa ne može. malo promislit glavom i napraviti bolju organizaciju, pa će ako ništa drugo, vozači biti zaštićeni od ovakvih ispada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
vjerujem da svi znaju za onog brkatog vozača tramvaja koji je nevjerojatno nepristojan i vrlo vjerojatno stalno pijan. ima očitih društvenih/mentalnih problema. al dobro on je već dobio pu njušci haha
ja sam bio u nedjelju ujutro taman sjeo u tramvaj poslije nego što se to desilo, eto kad jebena tratinčica tu radi svirke pa ja moram zaglavit s pankerima nekim do 6 ujutro... ugl. čuo sam da vozač priča o tome i zvanju policije bla bla
znam par konduktera gpp-a i stvarno su ok ljudi. ali isto tako ih ima svakakvih. ista stvar i s vozačima. ne znam, meni se gpp gadi i iz principa im ne bih nikada kune dao jer uopće ne drže do ljudi koji im stavljaju kruh u usta. a i ima nešto u ljudskoj prirodi da agresivno reagiraš kada te netko kontrolira traži kartu i sl.
ugl. i ja isto sumnjam da je baba bila ljubazna i sl. pogotovo s obzirom na vrijeme kad se to desilo. garant neka alkosica ljuta što se morala rano ustat u nedjelju ujutro. brine se zbog hepatitisa, jebote led pa kad vidim neke tvoje kolege mislim da bi njih prvo trebala testirat, i to prvo s alkotestom


Dotičnog brkatog gospodina poznajem 20 godina i provjereno znam da alkohol uopće ne pije. Čovjek jednostavno tako priča (govorna mana), a neugodan je vjerojatno zato što nikome ne da u vozilo bez karte . A pljuvanje po kolegici koja je uzoran radnik i ne želim niti komentirati i smatram da si sve o sebi rekao/rekla gornjim tekstom ! Vjerujem da ni tebi liječenje osobnih frustracija alkoholom nije strano, te zbog toga tako zdušno braniš one dvije moralne i intelektualne nakaza sa emocionalnim hendikepom. Zbog takvih kakav si ti i ono dvoje debila (napadači) su neki na ovom forumu nažalost izgubili živce i pisali da Gpp-e vozi stoku (što ja naravno nikako ne odobravam ).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › u zagrebu vozač nema veze sa novcima i kartama nego samo vozi. karta se kupuje sms-om ili na kiosku. vozač zatvoren u svojoj buksi i nitko mu ništa ne može. malo promislit glavom i napraviti bolju organizaciju, pa će ako ništa drugo, vozači biti zaštićeni od ovakvih ispada.


...baš to...kad su se pojavile butre, pomislih da će to i u Osijeku biti tako...no, međutim, evo - nije....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: