Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
..svaka čast na trudu i zalaganju, ali rvacki narod je zadnji put bio jedinstven prije 18 godina...studentski prosvjedi su se razvodnili u nekoliko frakcija, pola seljaka ide u štrajk i blokade, pola neće....sindikati se međusobno tuku također....realnost je da od ovih svih štrajkova se ne može očekivati baš previše, kao ni u jednom dosad....u krvi nam je da svatko gleda svoju guzicu, a nitko više ne želi pogledati big picture i povuć ljude da idu bar dva dana istim smjerom...

dobro rečeno i dokazuje koliko Vlada dobro vlada starom politikom "Zavadi pa vladaj". svi nešto kalkuliraju hoće li što dobit ili izgubit neprilagode li se vladi a zaboravlja se osnovni cilj države a to je da bude servis pojedincu i da vlada u njegovu interesu.on to plaća i ima se pravo buniti i prigovarati ako nije zadovoljan. evo, na, primjer Monstruma i njegovih majstora,platio je nije zadovoljan.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije da branim našu cijenjenu vladu ,ali to što nas lako zavade trebalo bi nam govoriti i o nama samima.
Hoću reći da mi se čini da nas je lako kupiti, ali opet tu nije kriv narod nego planski i sustavno vođena politika godinama. Što je narod siromašniji lakše ga je kupiti.Daš mu mrvice sa gospodarevog stola i on ti liže noge kao pas.Mislim da se moral i ponos stanovništva lijepe nam države istopio minusom i kreditima u banci., pa je onda lako kupiti, potkupiti i sve ostalo što se može novcem tog malog čovijeka kako bi ovaj barem na koj dan izašao iz dugova i osijetio taj krasan osijećaj slobode koj izgubi za par dana u trgovačkom centru peglajući karticu, jer mi smo potrošačko društvo. Na kraju krajeva , vlast ima onaj tko ima novac.

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AKIZIKA je napisao/la: ›
Hoću reći da mi se čini da nas je lako kupiti, ali opet tu nije kriv narod nego planski i sustavno vođena politika godinama.

susjed, slažem se sa vama.upravo zbog takve planske politike treba izaći na ulice i reći da nam je dosta toga da nas se vodi u siromaštvo,traže odricanja dok gospoda sa druge strane odbijaju bilo kakvu pomisao da bi teret krize podnijeli sa narodom.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ morgan svakako da treba pokazati zube bandi ne kapitalističkoj nego izrabljivačkoj.No za to treba više od nekolicine ljudi koj djele ovo mišljenje na forumu.
Ljudi koji ostavljaju svoja razmišljanja na netu većinom imaju neke svoje stavove i nisu povodljivi, dok sa druge strane imamo masu ljudi koji glasaju za određenu stranku jer ako pobjedi druga stranka ,npr:
neće imati pravo produžiti vozačku dozvolu kao PTSP_ovac. To je samo jedan primjer kako se lako može kupiti ovaj narod.
Kad vidim takve didileje, dođe mi da odselim na drugu galaksiju jer dok su takvi biseri među nama nemoguća je bilo kakva zajednička buna. osijek031.com smile

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2009. 7:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolko ja kužim ova Vlada se jedino i boji prosvjeda. Zato bi trebali svi izaći na ulice i maknit bandu lopovsku a s njima i ulizice poput Lasla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A mene zanima , jer nigdje ne nađem u koliko je sati prosvjed 10.9. u Osijeku ?

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 9:06 
Naslov:  Re: Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vidim ništa od svega.Kako su samo jučer vođe seljaka "popadale"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
normabel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.09.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mirni prosvjed od sat vremene,pa jel to neka zajebancija.šta će to biti misa,neki tečaj za pčelare.Pa jebote lega moj ja kupio dvije držalice u Pevecu,uglanco ih,urezao "born to kill HDZ",čak sam napravio brzo poteznu futrolu za njih,od prave kože.kupio karton jaja eno ih u zamrzivaću,pripremio plan bježanja ako nas murija stisne,pripremam se cijelo ljeto vježbama za kondiciju...a ono čorak,ništa.al ajd dobro je i ovo samo nek više krene,nek se nešto promjeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 16:55 
Naslov:  Re: Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U potpunosti se slažem sa svima treba nam vođa izabran voljom naroda i tada napraviti ono što svi žele ,skinuti te hoštaplere sa trona.Mislim da bi Sniper Elite mogle tu biti od velike pomoći "You Can Run, But You Can't Hide" Tada bi oni što su živi a njihovi su suradnici shvatili da je situacija žešće zajebana i da nisu nedodirljivi kao što oni to misle.
Mislim da bi tek tada shvatili situaciju i mislim da bi počeli više slušati nego pričati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nekidan mi tetka spakirala vrecu jaja, sa sela, onih od koka sto ceprkaju, sto bude lijepo tijesto od njih..no rado cu ih zrtvovati za bolji zivot, samo nema se kog gadjat..do 15.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte previše očekivati od ovih prosvjeda,javna je tajna da je Matijašević hdz-ov igrač.Kad pogledam ove sindikate na šta to liči,seru protiv vlade,kao solidariziraju se s građanima a njima po 15 milja plaće.Nema kod nas sindikata to su sve prodane duše.A da ne govorim kako nema alternative ovoj vlasti,tko će voditi državu Čačić,debeli Jakovčić,Dragovan,Opačićka,Borzan na čelu s Milanovićem.To je sve iz šupljeg u prazno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2009. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

normabel je napisao/la (Pogledaj post): › mirni prosvjed od sat vremene,pa jel to neka zajebancija.šta će to biti misa,neki tečaj za pčelare.Pa jebote lega moj ja kupio dvije držalice u Pevecu,uglanco ih,urezao "born to kill HDZ",čak sam napravio brzo poteznu futrolu za njih,od prave kože.kupio karton jaja eno ih u zamrzivaću,pripremio plan bježanja ako nas murija stisne,pripremam se cijelo ljeto vježbama za kondiciju...a ono čorak,ništa.al ajd dobro je i ovo samo nek više krene,nek se nešto promjeni.



Wink Wink Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
svaka cast hahahahahah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jao,uf
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2009. 9:16 
Naslov:  prava radnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[bZamislite novosti.
Shocked Gospodin ako se tako može nazvati direktor Vodovoda Ljubomir Novoselić uskratio je radnicima pravo na osnovno informiranje tj.ZABRANIO je da se izvjesi plakat od HUS-a(sindikata) vezano za mirni prosvjed koji se treba održati u četvrtak na trgu u Osijeku.
Kakav je to način da se zabranjuju sindikalna informiranja koja su najavljena na nivou države a to jedan dirktor u gradskoj firmi brani.????????????' Question osijek031.com smile


Zadnja promjena: jao,uf; 07.09.2009. 16:12; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jao,uf
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:nono: ma treba izaći i ujediniti se.nebitno koji sindikat to održava ali se treba čuti i naš glas.
u vodovodu jutros je bilo zabranjeno osijek031.com smile čak i izvjesiti plakat od hus-a za prosvjed jer se dotični gosp.novoselić tomu usprotivio i zabranio.SRAMOTA.
dokle da mi trpimo ovo sve?????????????????? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): ›
normabel je napisao/la (Pogledaj post): › mirni prosvjed od sat vremene,pa jel to neka zajebancija.šta će to biti misa,neki tečaj za pčelare.Pa jebote lega moj ja kupio dvije držalice u Pevecu,uglanco ih,urezao "born to kill HDZ",čak sam napravio brzo poteznu futrolu za njih,od prave kože.kupio karton jaja eno ih u zamrzivaću,pripremio plan bježanja ako nas murija stisne,pripremam se cijelo ljeto vježbama za kondiciju...a ono čorak,ništa.al ajd dobro je i ovo samo nek više krene,nek se nešto promjeni.



Wink Wink Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
svaka cast hahahahahah


A ja nosim vrećicu trulog povrća iz bašće Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: