Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško da se može nešto riješiti u jednom danu, ali i ovo je neki početak...ajmo kolege branitelji i dragovoljci, i svi ostali, neovisno o tome tko je u kojoj stranci....jebeš stranke kad ljudi nemaju za kruh, režije i knjige za djecu...vrijeme je da mijenjamo stvari...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo kolege branitelji i dragovoljci, i svi ostali, neovisno o tome tko je u kojoj stranci....

Jedna je ipak kriva, i nju bih ovdje isključio.
Teško da će branitelji iz redova HDZ-a prosvjedovati! Njemu i njegovoj široj obitelji je dobro. Vjerovatno je invalid po defaultu, pa niti ne zna za prosvjede, TV gleda samo kad su izbori.
U jednom danu se ništa nemože riješiti, ali 5-6 dana spontanih demonstracija (ne organiziranih prosvjeda, od toga nikad ništa nije bilo), sa malo materijalne štete, malo ozlijeđenih i da vidiš.
Trenutak odluke je kad policija otkaže poslušnost vladi, jer i ti policajci shvaćaju da rade za crkavicu, a moraju braniti nekakvu vladu koja je kriva i za njihovu sirotinju.
Narod je jedina stranka koju priznajem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma tko god se od viđenijih političara pojavi na prosvjedu da bi se folirao, treba po piksni dobit...svi su oni imali svoju šansu pokazati kakvi su i koliko vrijede...a to je ništ....rekao bih čast izuzecima da znam za takve, ali na žalost....malo ih je....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U središtu Osijeka, najvjerojatnije na Trgu Ante Starčevića, 10. rujna održat će se jednosatni sindikalni prosvjed upozorenja,"

pa ja mislila i opremu za kampiranje nositi Smile))))))))) mislim SAT VREMENA???????????? to nije dosta ni da izvizdim ovu drzavu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2009. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
SAT VREMENA???????????? to nije dosta ni da izvizdim ovu drzavu

ali i previše vremena za napraviti haos u širem krugu ^^

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MegaSmrT je napisao/la: ›
revolucija jedina solucija


"Mladeži, budućnost ove zemlje je u vašim rukama."

Ne znam tko je to rekao ali je bio pametan.

Ma kakvi "jednosatni prosvjedi", Vlada mora pasti!

Ali što onda!? Mora se ponuditi alternativa. Tko u Hrvatskoj ima "back-up plan"?

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stipe2
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba prosjedovati, treba iskazati misljenje, treba pokazati nezadovoljstvo! Jedino se bojim da od toga nista! Vlada nema sluha, nema rjesenja za izlazak iz krize osim ljude baciti u jos vecu krizu i bijedu. To rade skoro dvadeset godina, prodaju nas, otpustaju, osiromasuju, nista pametno i produktivno nisu napravili i opet na nama rijesavaju probleme, a vise nemaju odakle cijediti!
To su ljudi koje pljunes, oni se obrisu, ti ih opet pljunes a oni te zamole pljuni malo kolegu dok ja odem po maramicu pa ces opet mene jer to je cijena da budem na vlasti, prezivjet cu!
Ne trebaju nam nikakvi neprijatelji, ni vanjski, ni unutarnji, imamo vladu! U ratu je bilo: on puca u mene, ja pucam u njega! On je znao sta ja mislim o njemu, ja sam znao sta on misli o meni, pa posteno - ko ce koga prije! Ova(e) vlada(e) je(su) gora(e) i od njih! Obecavaju, prave se da rade sve kako bi drzava napredovala, a ono sve gore, ucinili su vise stete nego rat!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crueella
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kako ne kužite "SAT VREMENA"? To će izaći oni koji rade pod jauznom. Što da mi radimo koji smo nakon godina rada na birou? Mi trebamo kampirati, jer imamo vremena....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.08.2009. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, što gluposti tu trkeljate. Kada dođe prosvjed 99% vas neće doći jer ste obični farizeji i kukavice. Koji tobož revolucionari...

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba izaći van i pokazati da nismo budale i jebene ovce......zar se za ovakvu hrvatsku ginilo.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 2:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje biti dobro obješen nego biti loše odarban,,..
majke mi isusove da je po mome na tim prosvijedima bih porazbio i zapalio pola hrvatske...i nije me sramota niti stid to reći..stojim iza mojih komentara....makar u zatvoru završio ali molim boga da na tom prosvijedu nastanu neredi haos...biti ću u prvim redovima gdje se najviše gluposti događaju....
Državo Hrvatska...PRETJERALI STE!!!!...jesam mlad ali nisam glup...da se mene pita....zaplio bih cijelu državu dok nebude kako treba biti :\

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no,no nasilje ne rješava ništa...............
a to bi moglo biti na ovim prosvjedima,mnogo je razočarane raje............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morskaideja
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio bi red da hrvatski narod prestane biti stado ovaca kao uvijek do sad.idemo u štrajk!!!!!!!!!!!!!! PREDLAŽEM I DA RODITELJI NE KUPUJU SRAMOTNO SKUPE MJESEČNE KARTE NI ONI KIJI IMAJU NEK BUDU SOLIDARNI SA RODITELJIMA KOJI NEMAJU TAKOĐER MOLIM I SREDNJOŠKOLCE I STUDENTE DA PODRŽE IDEJU PA KAD NEBUDU IMALI KOGA VOZITI DAT ĆE BAR UPOLA JEFTINIJE VEĆ KAD NEMOŽE BITI BEZPLATNO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morskaideja je napisao/la (Pogledaj post): › bio bi red da hrvatski narod prestane biti stado ovaca kao uvijek do sad.idemo u štrajk!!!!!!!!!!!!!! PREDLAŽEM I DA RODITELJI NE KUPUJU SRAMOTNO SKUPE MJESEČNE KARTE NI ONI KIJI IMAJU NEK BUDU SOLIDARNI SA RODITELJIMA KOJI NEMAJU TAKOĐER MOLIM I SREDNJOŠKOLCE I STUDENTE DA PODRŽE IDEJU PA KAD NEBUDU IMALI KOGA VOZITI DAT ĆE BAR UPOLA JEFTINIJE VEĆ KAD NEMOŽE BITI BEZPLATNO


...svaka čast na trudu i zalaganju, ali rvacki narod je zadnji put bio jedinstven prije 18 godina...studentski prosvjedi su se razvodnili u nekoliko frakcija, pola seljaka ide u štrajk i blokade, pola neće....sindikati se međusobno tuku također....realnost je da od ovih svih štrajkova se ne može očekivati baš previše, kao ni u jednom dosad....u krvi nam je da svatko gleda svoju guzicu, a nitko više ne želi pogledati big picture i povuć ljude da idu bar dva dana istim smjerom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja cu i opet reci bravo ANAKONDA.......

btw. koliko novih profila ovih dana, sa post, dva, tri Smile))))))) dize se prosjek sajtu Smile)))))) bas mi drago

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: