Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fitness XXL: Trbušni ples

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kristina
Post Postano: 04.03.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel kasno da se sada uključim? NIsam bila nijednom.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
senka1
Post Postano: 06.03.2006. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[font=Comic Sans MS]bila sam na dvije radionice, bilo je odlično..No, zanima me postoji li mogućnost skorog održavanja tečaja trbušnog plesa u osijeku? Rolling Eyes

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: trenutno SF, inace Zagreb and all over
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2006. 23:25 
Naslov:  Re: Fitness XXL: Trbušni ples
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima iz San Francisca Smile !

Za Kristinu: sljedeca radionica u Fitnes centru XXL odrzat ce se 26.ozujka i nije kasno da se ukljucis, jer je radionica definitivno namijenjena pocetnicama. Voditeljica ove radionice bit ce Ruzica. Slobodno nazovi fitnes centar, pa ce ti oni reci sve detalje.

Za Senku1: sto se tice odrzavanja kontinuiranog tecaja u Osijeku, to nam je, za sada, malo problematicno jer i Ruzica i ja dolazimo iz Zagreba. Kako sam ja s radionicama orijentalnog plesa u Osijeku zapocela tek u sijecnju ove godine, proci ce neko vrijeme dok neka Osjecanka skupi dovoljna znanja i iskustva da bi eventualno mogla poducavati ples. Kvalifikacija za poducavanje je dugotrajan i zahtjevan proces, a ni financijsko ulaganje nije zanemarivo. Mozda cete imati srece, pa se neka plesacica doseli u Osijek Razz . Ukoliko bude interesa, mozda cemo organizirati tecaj na principu jednom tjedno, ali o tome vise u travnju kad s evratim u Hrvatsku.

Dunja
http://www.orijentalni-ples.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: