Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fitness XXL: Trbušni ples

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2006. 11:37 
Naslov: Great ! Fitness XXL: Trbušni ples
28.01.2006. 11:33
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fitness centar XXL omogućuje Osječankama upoznati čari
Orijenta. Na jedinstven i zabavan način, kroz tradicionalne i
moderne plesove Bliskog istoka možete djelovati na svoje zdravlje i samopozdanje.

Trbušni ples namijenjen je svim ženskim osobama bez obzira na godine,
tjelesnu građu ili prethodno plesno iskustvo. Dvosatna radionica održat će se u subotu 28. siječnja, u Fitness klubu XXL u Gundulićevoj ulici 62.

Prijave se primaju do 26.siječnja na tel. 031/ 204 877. Ponesite udobnu odjeću za vježbanje, maramu za povez oko bokova, smiješak i dobru volju.

Preporučujemo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2006. 13:33 
Naslov:  Re: Fitness XXL: Trbušni ples
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja preporučujem!
Evil or Very Mad Wink

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2006. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Intuicija mi govori da će biti mnogo znatiželjnih muških pogleda... osijek031.com smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2006. 23:06 
Naslov:  Re: Fitness XXL: Trbušni ples
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovatno! Smile
Iako ja nisam mislio na to, već kako bi bilo lijepo od djevojaka naučiti pravi trbušni ples i eto originalnog poklona svojoj "lošijoj" polovici za rođendan, godišnjicu...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2006. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: › Vjerovatno! Smile
Iako ja nisam mislio na to, već kako bi bilo lijepo od djevojaka naučiti pravi trbušni ples i eto originalnog poklona svojoj "lošijoj" polovici za rođendan, godišnjicu...
Pa slažem se, svakako ne može biti na odmet. A mislim da nema smisla to prezentirati "lošijoj" polovici. Prije bih to prezentirala onome za koga smatram da je zaslužio i koga bih željela iznenaditi... Al' sve je moguće.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 22.01.2006. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko to vodi?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Post Postano: 24.01.2006. 10:22 
Naslov:  Re: Fitness XXL: Trbušni ples
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drage Osječanke,

moje ime je Dunja i bit ću vaša voditeljica orijentalnog plesa ove subote, 28.siječnja u Fitness klubu XXL. Radionica će trajati dva sata. Koliko je meni poznato, ima još malo mjesta u terminu od 18:00 do 20:00 sati.

Orijentalnim (trbušnim) plesom bavim se oko dvije godine. Osnovne pokrete sam učila kod Maje Lacković u Zagrebu. Američki tribal stil trbušnog plesa učila sam od njujorčanke Susan Frankovich, a najveći utjecaj na moju edukaciju imala je Alexandra Ceglédi iz Budimpešte. Plešem egipatski, turski, maurski (andaluzijski) i američki tribal stil orijentalnog plesa.

Na ovoj uvodnoj radionici učit ćemo 'abecedu' pokreta i osnovne položaje kod plesa i jednostavne tehnike koje će nam pomoći da naučeno spojimo u jedinstvenu koreografiju. Nakon dva sata radionice, moći ćete stečeno znanje upotrijebiti npr. u nekoj diskoteci Smile , jer se orijentalni ples može plesati i na tradicionalnu i na modernu glazbu.

Ponesite si udobnu odjeću, maramu za oko bokova, a na nogama samo čarape.

Vidimo se u subotu! Arrow moja stranica http://www.orijentalni-ples.com

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2006. 11:31 
Naslov:  Re: Fitness XXL: Trbušni ples
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dunja je napisao/la (Pogledaj post): › Drage Osječanke,

moje ime je Dunja i bit ću vaša voditeljica orijentalnog plesa ove subote, 28.siječnja u Fitness klubu XXL. Radionica će trajati dva sata. Koliko je meni poznato, ima još malo mjesta u terminu od 18:00 do 20:00 sati.

Orijentalnim (trbušnim) plesom bavim se oko dvije godine. Osnovne pokrete sam učila kod Maje Lacković u Zagrebu. Američki tribal stil trbušnog plesa učila sam od njujorčanke Susan Frankovich, a najveći utjecaj na moju edukaciju imala je Alexandra Ceglédi iz Budimpešte. Plešem egipatski, turski, maurski (andaluzijski) i američki tribal stil orijentalnog plesa.

Na ovoj uvodnoj radionici učit ćemo 'abecedu' pokreta i osnovne položaje kod plesa i jednostavne tehnike koje će nam pomoći da naučeno spojimo u jedinstvenu koreografiju. Nakon dva sata radionice, moći ćete stečeno znanje upotrijebiti npr. u nekoj diskoteci Smile , jer se orijentalni ples može plesati i na tradicionalnu i na modernu glazbu.

Ponesite si udobnu odjeću, maramu za oko bokova, a na nogama samo čarape.

Vidimo se u subotu! Arrow moja stranica http://www.orijentalni-ples.com

Go Dunja! osijek031.com smile
Želim ti što više polaznica!

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Post Postano: 31.01.2006. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvodna radionica je za nama. Meni osobno je to bilo prekrasno pozitivno iskustvo jer uvijek uživam kada svoju ljubav prema orijentalnom plesu mogu prenjeti na druge žene/djevojke. Sve u svemu, u mnoštvu pozitivnih vibracija, iskristaliziralo se da su Osječanke jako talentirane za pokrete kukovima Smile , koji su od esencijalne važnosti u ovom plesu. Hvala Neni što je stavila moju fotku na forum. Najavljujem da se ponovo vidimo na novoj radionici (ovaj put u trajanju od 90 minuta i po cijeni od 75 kn) u nedjelju, 12. veljače - od 14 do 15.30 h ili od 16 do 17.30 h, na starom mjestu. Obavezne prijave na broj 204 877. Radionica je namijenjena svima koje su prošle uvodnu radionicu, ali i onima koje nemaju iskustva. LP, Dunja

Download Poruke   Ocijeni poruku  
optia
Post Postano: 31.01.2006. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja bih se prijeavila sa svojom legicom al ne znam dali je sad prekasno.........

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Post Postano: 01.02.2006. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurna sam da nije prekasno. Slobodno se javi na 204 877. Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kristina
Post Postano: 15.02.2006. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam mislila da toga nema u Osijeku. A hoće li biti nešto u obliku tečaja za početnike?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2006. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to i je tečaj za početnike/ce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Post Postano: 22.02.2006. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da ova terminologija mnoge zbunjuje, pa da malo razjasnim: tečaj podrazumijeva organizirano kontinuirano podučavanje na tjednoj bazi (jednom, dvaput ili više puta tjedno), obično u trajanu od 60 ili 90 minuta. Na tečaju se strukturirano uče pokreti, razvijaju izolacija i improvizacija, radi se upoznavanje sa ritmovima i različitim stilovima trbušnog plesa (postoje razlike između egipatskog, turskog, american tribal i andaluzijskog), uče se različite tehnike plesa (ondulacije, valovi, drum solo, ples na podu, ples s velom), uči se pravilno disanje... Kroz ovakav kontinuirani program, polaznice tečaja mogu savladati osnove orijentalnog plesa već kroz nekoliko mjeseci.

Radionica je posebno koncipirana, obično u trajanju 90 do 240 minuta, sa ciljem prezentiranja najvažnijih temelja ovog plesa i demonstraciju šireg spektra pokreta u manje vremena. Radionica (uobičajen je i engleski naziv workshop) je namijenjena onima koje ne žele ili iz nekog razloga ne mogu ići na kontinuirani tečaj orijentalnog trbušnog plesa, a ipak žele naučiti i uživati u ovoj jedinstvenoj plesnoj formi. Sa znanjem koje su stekle na radionici i uz redovito ponavljanje i vježbanje kod kuće, polaznice radionice također mogu savladati osnove već za nekoliko mjeseci.

U Osijeku trenutno nitko ne vodi tečaj orijentalnog trbušnog plesa, a radionice se svaka dva tjedna održavaju u fitness centru XXL.

Dunja
http://www.orijentalni-ples.com

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunja
Post Postano: 01.03.2006. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obavijest polaznicama radionica orijentalnog trbušnog plesa u ožujku u Fitness centru XXL:

sljedeća dva termina radionica - 12. i 26. ožujka - neću vam doći ja (jer putujem u Ameriku), već će s vama biti voditeljica radionice Ružica. Ružica također pleše nekoliko godina i njen stil plesa i podučavanja se malo razlikuju od moga. Dođite i provjerite. Sve ostalo (lokacija, vrijeme održavanja, cijena, prijave) ostaju nepromijenjeni.

Ja ću misliti na vas dok budem u San Franciscu učila tribal belly dance stil Smile . Nadam se da se vidimo ponovo u travnju.

Puno pozdrava,

Vaša Dunja
http://www.orijentalni-ples.com

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: