Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2009. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakve su to sad fore?? Studentima se prvo ukida ovo-ono, onima koji su u domu poskupljuje smještaj, sad i karte poskupljuju jer svi odustaju plaćati subvencije....
A di je sad ono...trrebamo puno obrazovanih ljudi, stručnih kadrova, bla-bla...kad se ni busom ne možeš voziti k'o čovjek! Najbolje ću sjesti na bajk i ostaviti si taj novac za neke pametnije stvari! Mislim, 90 i nešto kuna nije previše, ali 90 po 90....

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iva-ana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: madagascar
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Leteci mungos";p="260011"]
iva-ana je napisao/la: › jer ovo što se najavljuje po svim novinama, ne priliči jednom ekonomskom stručnjaku za kakvoga ga predstavljaju.....
A sto prilici jednom ekonomskom strucnjaku? Potpisivanje ugovora slicnih onima iz afere Kiosci? Gomilanje dugova? Ignoriranje gubitaka? Povecanje troskova i smanjenje prihoda?

No, reci nam, sto prilici jednom ekonomskom strucnjaku... kako bi ti izvukla GPP iz katastrofe?!

Vise je nego ocito da radis u GPP-u, dakle, trebala bi znati sto se moze izmijeniti da se firma izvuce iz gubitaka... hajde, daj svoje prijedloge?!

samo ću kratko
vidiš kako si ograničenog razmišljanja sudiš, trpaš u isti koš kruške i jabuke,
imaš potpuno krivo u vezi svoga razmišljanja o meni, vidim privukla sam ti pažnju s nekoliko riječi i sad me odmah smatraš za nekog ogorčenog djelatnika GPP-a
Naprotiv daleko sam ja od tamo, ovo su samo moja razmišljanja i moj pogled na čitavu situaciju i ova čudna vremena i čudne ljude koji nam se događaju

[color=orange]Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga
što misle da znaju.
[/color]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: