Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2011. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
Varijacije na temu: „Kraljevstvo za konja“ – npr. „Mirovina za senatora“ ; „Konja za magisterij“ ; „Magisterij za konja“ ; „Konja za mirovinu“ ili „Magisterij za kunu“…

...70 000 eura za oslobađajuću presudu...
Ima još, ali mi se ne da.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2011. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
chager je napisao/la: ›
Varijacije na temu: „Kraljevstvo za konja“ – npr. „Mirovina za senatora“ ; „Konja za magisterij“ ; „Magisterij za konja“ ; „Konja za mirovinu“ ili „Magisterij za kunu“…

...70 000 eura za oslobađajuću presudu...
Ima još, ali mi se ne da.

Tri u jedan. Trostruka tragedija. Gotovo grčka.
1. Treba biti poprilično glupav pokušati podmititi ustavne suce, ali nije to tolika tragedija za protagoniste, već ponajprije za društvo u kojemu se takvo nešto uopće može i smije pomisliti.
2. Druga tragedija je ostala ne izrečena i ne doživljena, a pitanje koje ju prati je što bi se dogodilo da se skupilo tih 100 ili 300 000 eura o kojima se u slučaju govori. Ovako možemo zamisliti da suci nisu zadovoljni količinom, a ne kršenjem zakona.
3. Treća stvar, a možda za običnog čovjeka i najbolnija, ponajprije Slavonca, da se u Slavoniji za par dana ne može ni skupiti par sto 'iljada eura ni od onih koji imaju. Jadna li je sadašnjost i još crnja budućnost gospodarstva koji nema cash-flow.

No, to neka se zamaraju državne institucije i magistri koji su valjda išli u školu i zaradili diplomu, iako ni to baš nije lako provjerljivo.

Stvarno žalim Milanovića. Mislim da bi bio bolji premijer od Kosorice. Svako bi bio bolji premijer od Kosorice. Samo mislim da je pogriješio zanat. Nije to rijedak slučaj. Eto djeca sanjaju da će postati vrhunski nogometaši, tenisači, modeli, pjevačice, političari…roditelji i okolina ih iz ljubavi podupiru, čak i financijski…i onda neki objektivniji promatrač s tribine provali: „Ti nemaš pojma“. Dobro, na našim tribinama ima previše objektivnih promatrača - da se njih pita, nitko u ničemu ne bi ni uspio. Ipak, ovaj Milanović je baš peh igrač. Šuti danima, propušta prilike da zgazi ovu sijedu personifikaciju HDZ-a ( jer stranka je ionako zgažena i pokušava se personificirati i doživjeti utjelovljenje u nekomu tko će ponijeti pozitivnu sliku ). Samo to je dovoljno da HDZ propadne ispod 20%...međutim ne. On šuti, kao razmišlja(!?), i onda u stilu tragičnog neshvaćenog filozofa pokušava promišljati hrvatsku zbilju kao loše oslikanu u bojama, barem one koju Kosoricu podsjeća na političku školu koju je pohađala. U trenutku najveće proserancije izvali kako socijal demokrati neće „prodavati eliksir mladosti…ni vječni život…to su varalice…“ Eto konja. Nije on loš i sigurno nije na to mislio, ali ispada da Crkvu naziva varalica institucijom koja prodaje utopiju vjerovanja u vječni život. Kad se nekom kaže: „Pametniji si kad šutiš“ – čini mi se izrekom smišljenom zbog Milanovića.
Takvu izjavu jedva čekaju na Kaptolu, kako bi iskoristili opravdanu sumnju u povratak dobu komunizma i mobilizirali oltare za cosa nostru. Komunizam i pobačaj su svakako opravdani razlozi, u tome je SDP uvijek na užadi, a Crkva neće ostati po strani.
Premijerka voli kombaj'. Samo da je velik. Garić otvori hotel, eto je. Kupi kombajn, opet dođe. Stvarno se vole privatni kapital i ona, past će donacija. Proizvođač Claas-a jamči da je sve automatizirano, da ne trebaš biti naročito pametan da bi upravljao takvom grdosijom od skoro 600 konja i 15-metarskim hederom. Zato joj se i svidio. Objava natječaja za premijera/ku: „Ne mora biti pametan/na“

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taman započeh zahvaljivati nebesima što je forumaš chager ipak pošteni intelektualac, kadli:

chager je napisao/la: ›
3. Treća stvar, a možda za običnog čovjeka i najbolnija, ponajprije Slavonca, da se u Slavoniji za par dana ne može ni skupiti par sto 'iljada eura ni od onih koji imaju. Jadna li je sadašnjost i još crnja budućnost gospodarstva koji nema cash-flow.


...opet suze nad Slavonijom... Opet su Slavoncima krivi svi osim njih samih što odabiru idiote da ih zastupaju&vode i da podmićuju njihovim cash-om...

Ipak, svoj analitički um će i dalje iscrpljivati na slabašnoj Kosorici i HDZ-u, zaobilazeći svu njihovu odmetnutu djecu i grijehe im teške...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2011. 22:03 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad bi Starčević imao mogućnost putovanja kroz vrijeme, jamačno bi tražio da ga dočekaju današnji vođe HSP-a!? Čim bi se predstavili i otvorili usta, okrenuo bi se i vratio odakle je došao. Da je Tuđman živ, dobio bi volju otići na sabor stranke od neki dan. Prvo ga zaštitari ne bi pustili u dvoranu, a ako bi se i prošvercao, onako mrtav – hladan, „otkazali“ bi mu svi organi kad bi vidio na „čemu“ je HDZ.
Desnica je zbunjena. Inače u svakoj, iole normalnoj državi, udružena krajnja desnica ima i do deset posto biračkog tijela. Kod nas je situacija kompliciranija, jer u svakom selu postoji barem deset „desnih“ stranaka, od kojih većina ima kapacitet dosega mišljenja - kako desnica označava ruku kojom se drka. Ovakva konstelacija snaga prije izbora i rasap „dešnjaka“ na partizanske skupine u brdima ne može donijeti neki ozbiljniji rezultat. Možda je tako bolje za „mentalno zdravlje nacije“, a svakako bolje za one koji se smatraju centrom i ljevicom. Kako kaže Kulić, ova naša demokracija je nakaradna. Samo bi tu rečenicu trebali filozofski prosto proširiti, pa reći da su „demokratski pojedinci nakaradni u cjelini“.
Počasni predsjednik HSP-a, dr. Anto Đapić je u „promjeni“. Ženskoj promjeni. Održao je konferenciju za novinare inspiriran Šeksom i njegovom reakcijom na optužnicu iz Srbije. Da mi se kojim slučajem spavalo, pa da nisam baš obraćao pažnju, zaključio bi da je održana još jedna u nizu klasičnih HDSSB-ovih pressica na temu „locirati…“. Uz manju korekciju, jer npr. Burić ne mora čitati s papira redoslijed riječi u toj fatalnoj Šeksovoj izjavi o sudbini Gotovine. Nadalje, zaključak iz presude Glavašu o datumima rođenja Hrvatske države, kako poentira Đapić, ne ide u prilog tvrdnjama HDZ-a kako se brine za branitelje. Tko ima uši, neka čuje – Anto ode u HDSSB!
Kad čovjek ostari, ispadnu mu zubi. Kad žena ostari, objesi sise. Kad političar ostari, ne bira sredstva. Hoće li i Šeks u HDSSB?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2011. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj gurat Đapića u HDSSB jer bit će ti zahvalan, ali prije bih rekao da će desnica koja je identična SDSS-u koalirati sa HDZ-om jer su to i prije radili zbog vlasti kao i Srbi, a ne što vole Hrvate.

A ovo sa Šeksom, nemoj molim te zalaziti u znanstvenu fantastiku, jer Šeks drži do svog "ugleda" kao i Luka Bebić i Jerko Rošin i časno će se povući iz politike u mirovinu. Wink

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2011. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veoma duhovit osvrt na stanje desnice, ajd sad malo o ljevici! ako smiješ, mislim neznam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2011. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › veoma duhovit osvrt na stanje desnice, ajd sad malo o ljevici! ako smiješ, mislim neznam

Uopće nisam inspiriran infantilnim ponašanjem tzv. "ljevice"( zbog toga su mi npr. Jaca i dr. Đ predmet sprdnje). Recimo da je njih manje i da sanjaju kako ne mrljaju ono što napišu, odnosno da su vrata okrenuta na "njihovu stranu". Ako ćemo pošteno, pa kod nas ni nema neke ozbiljne razlike među strankama. Umjesto da se drže svoga dvorišta, jedni od drugih pokušavaju ukrasti ono što nitko nema - većinu poštenog glasačkog tijela. Svi su populisti, liberali, socijal demokrati, domoljubi, nacionalisti...po potrebi.
Držim da je najveće leglo ljevičara u HDZ-u!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rad osječkog HSP je vidljiv iz ove ankete



pa vi ne ulazite ni u Sabor..dobro radite Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2011. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam zašto marginalna stranka poput HSP zaslužuje tolku pažnju da se već druga stranica piše o njima. pa od njih će više glasova dobit i ruža tomašić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2011. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HSP je imao svoju priliku i samo nam je pokazao kako se zaduzuje grad i kradu nasi novci....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2011. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam zašto marginalna stranka poput HSP zaslužuje tolku pažnju da se već druga stranica piše o njima. pa od njih će više glasova dobit i ruža tomašić


Ne razumijem? Zasto bi svi bili prisiljeni citati samo o HDSSBovoj mladezi? Smeta vam konkurencija ili? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2011. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam zašto marginalna stranka poput HSP zaslužuje tolku pažnju da se već druga stranica piše o njima. pa od njih će više glasova dobit i ruža tomašić


Ne razumijem? Zasto bi svi bili prisiljeni citati samo o HDSSBovoj mladezi? Smeta vam konkurencija ili? Rolling Eyes


Na stranici ispred je vidljivo da nema konkurencije Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2011. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB-ova mladez ima iza sebe jako puno odrađenih akcija i projekata,jako dobro rade,a da ne pricam da je vecina akcija bila humanitarnog karaktera,zato molim da se ni ne pokusava usporedit s nekim hsp-om

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2011. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › HSP je imao svoju priliku i samo nam je pokazao kako se zaduzuje grad i kradu nasi novci....


Koliko sam ja upoznat još uvijek jedina kaznena djela su ona o prijetnji novinarima, muljažama sa putnim nalozima.

A da i da ne zaboravimo - pokušaj podmičivanja sudaca vrhovnog suda, doduše to je još u tijeku...

Nekako mi se čini da sva tri slučaja nose HDSSB oznaku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2011. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › HSP je imao svoju priliku i samo nam je pokazao kako se zaduzuje grad i kradu nasi novci....


Koliko sam ja upoznat još uvijek jedina kaznena djela su ona o prijetnji novinarima, muljažama sa putnim nalozima.

A da i da ne zaboravimo - pokušaj podmičivanja sudaca vrhovnog suda, doduše to je još u tijeku...

Nekako mi se čini da sva tri slučaja nose HDSSB oznaku...


rekla-kazala... o kojem novinaru je rijec?


Zadnja promjena: jabukaOS; 31.10.2011. 21:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: