Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2009. 12:23 
Naslov:  HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Građani su pokazali političku nezrelost i mišljenje medija. Žale se mnogi već sada, a to je bilo i za očekivati. Ali u pravu si, izabrali su što su htjeli.
Đapić je uložio u grad i to se vidi, a Bubalo je ispraznio blagajnu kako bi za to mogao prozvati Đapića. Ispraznio je blagajnu i to se ne vidi, veoma vješto i dostojno njegovog šefa.

Bubalo i njegov tim- U TAJICAMA Smile

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Građani su pokazali političku nezrelost i mišljenje medija. Žale se mnogi već sada, a to je bilo i za očekivati. Ali u pravu si, izabrali su što su htjeli.
Đapić je uložio u grad i to se vidi, a Bubalo je ispraznio blagajnu kako bi za to mogao prozvati Đapića. Ispraznio je blagajnu i to se ne vidi, veoma vješto i dostojno njegovog šefa.

Treba li ovo uopće komentirati?
Građani su pokazali mišljenje medija? Sorry ali ja ovo ne shvaćam Smile
Stoga sinko, ako već pokušavaš pametovati, upozori nas prije toga, da te ignoriramo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S tvojim razmisljanjem "OsijekNepokoreniGrade" si pri vrhu piramide ljudi koji su ga pokorili ili poklekli pred pokoriteljima. Shvati da se politika nove gradske vlasti temelji na lopovluku izucenom na visegodisnjoj pljački Slavonije i Baranje pod vodstvom samo jednog covjeka, tj. necovjeka koji sad hladi svoju guzicu u virtualnoj drzavi BiH.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Đapić je uložio u grad i to se vidi


Daaa... Uložio novac koji grad nema i napravio sve na kredit a to sada dolazi na naplatu!

A sadašnji maneken i ostali statisti putem svog eksluzivnog medija Glasa Slavonije u biti sada kukaju jel ništa nije ostalo za njih... Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › S tvojim razmisljanjem "OsijekNepokoreniGrade" si pri vrhu piramide ljudi koji su ga pokorili ili poklekli pred pokoriteljima.

Sorry što moram biti grub, ali izuzetno sereš.
Ti si prvi/prva koji/koja je na ovom forumu otvoreno izjavio/-la kako je Osijek pokoreni grad. I još k tome da su oni koji su ga branili isti kao oni što su ga napadali.
Sramota te može biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2009. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni koji su ga branili ne busaju se stalno u prsa po medijima kao ovi sto ih ti nazivas braniteljima, pa tako isto mozda i samoga sebe, zalutao si medju barnitelje takvim razmisljanjem ili su ti mediji totalno isprali mozak da shvatis kakve ljude podrzavas...
Kad jednom shvatis da zivis u Republici Hrvatskoj, da ti je to drzva za koju si se mozda i ti borio, a ne u drzavi koja se zove Slavonija i Baranja, mozda ces prestati razmisljati regionalno s mrznjom prema ostatku Hrvatske. Podrzavas ljude koji pozivaju na rat do istrebljenja i to rat unutar granica Lijepe naše i taj rat voditi pod vodstvom osobe koja je daleko izvan granica Lijepe naše.


Zadnja promjena: Omnia; 19.07.2009. 14:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 14:43 
Naslov:  Re: Bubalo kao Robin Hood, uzima bogatima i daje siromašnima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni koji su ga branili sada kopaju po kantama tražeći boce i jedva krpaju kraj s krajem, jer ih je HDZ koji je btw. u koaliciji sa tvojim HSP-om doveo na prosjački štap. I oni moraju plaćati prijevoz, dok se s druge strane tatini sinovi voze besplatno, barem dok ne napune 18, i dok im tatice ne kupe skupe aute.

Tako je bilo u Antino vrijeme, srećom tomu je došao kraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cemu je dosao kraj, svijet nema sredstava izvuci se iz govana, a ti utopijski vjerujes da ovi sada mogu nesto promijeniti. Uostalom primjer, jedan Milano ima stanovnika kao cijela Lijepa nasa zajedno, mislim da Milano ima samo gradonacelnika koji uspjesno provodi politiku grada. Da li je nama onda potrebno toliko osoba koji ce "voditi" drzavu.
BTW...........HSP nije moj kako govoris, ali HDZ je i to od 1990. godine, a i u buduce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Došao je kraj Antinoj samovolji. Sreća pa nam nije onaj iritantni Ivić zasjeo na mjesto župana.
Vidim da ti je kao deklariranom HDZ-ovcu pojam pravde apsolutno stran.
Ne čudim se tomu upravo zbog ideala koje propagira tvoja sekta, pardon zločinačka organizacija sa drIvom i Suzanom na čelu. Stoga naša diskusija ovdje završava.

A što se HSP-a tiče, isti je kao i HDZ, tako da nema razlike. Sreća pa ćete uskoro u oporbu. Dosta ste zla napravili.


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 19.07.2009. 14:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novi predsjednik bijelo-plavih -gradonačelnik Krešimir Bubalo

Izborna skupština NK Osijek, prema očekivanjima, nije donijela ništa spektakularno. Istina, bijelo-plavi su dobili novog predsjednika u liku gradonačelnika Krešimira Bubala, ali to neće značajnije utjecati na kurs klupske politike već samo znači nastavak kontinuiteta upravljanja osječkim prvoligašem.
Tako je ispunjena i želja sad već bivšeg predsjednika Branimira Glavaša koji je, najavljujući svoje povlačenje s predsjedničke pozicije, upravo Bubala označio kao svog legitimnog nasljednika. BTW u nastavku teksta se spominje godišnji proračun od 22 mil. kn. , sad će me još netko uvjeravati kako je to malo novaca, a i Dumba koliko čujem ima plaću od 20 000kn, kod njih nema recesije. Zanimljivo. Baš me zanima koliko je gradonačelnika, općenito, predsjednika klubova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citiraj sve, a ne ono što ti odgovara pri pokušaju izvlačenja stvari iz konteksta:

Bubalo je jasno dao do znanja da će nakon obavljene pretvorbe u predsjedničku fotelju sjesti profesionalac. Dakle, čovjek kojem će vođenje NK Osijek biti posao, a ne volonterska obveza kao što je to danas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citiraj i ti što god želiš, ali to nije ulaganje u gospodarstvo. 22 milijuna u današnjoj situaciji je dovoljno za mnoge, potrebnije stvari u našem gradu, nego je to za rupu bez dna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakav robin hud, meni to više liči na tipični revanšizam u režiji novog zlog šerifa....

Što god da je Djaponja učinio, ima da ukine.
Prijevoz - ukidaj...
Tram. pruga do Juga?? Glupost...Šta sa time? Reži i sjeci za staro željezo....
Starčevićev spomenik.... reži i sjeci, opet staro željezo....

Baš me zanima šta će biti sa darom za novorođenčad...?
A parking.... to više nitko niti ne spominje! JADNO!
Te me baš zanima, da li je gradnja tkz. "ureda Domovinskog rata" gospodarska mjera....


pa normalno, ovaj ce ukidat sve tude i samo svoje(glavasevo) stavljat, velicat. Da je kojim slucajem pruga do juga bila hddsbih-ov projekt onda bi ona vec bila u prometu ovako je pitanje hoce li ikada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
a i Dumba koliko čujem ima plaću od 20 000kn, kod njih nema recesije.

..baš me zanima dal bi to govorila da je " Čokoladica" na funkciji..on jadan nije imao toliku placu...
...
bljuje mi se ....
..nitko ne kaže da će biti bolje...al situacija je takva da treba čovjeku pružit priliku....jebga...antiša je bio pa nije ništa napravio....
..al svi mi bolje znamo što napraviti ...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlocinacka organizacija, e moj NepokoreniGrade, imas li još koju recenicu miljenika ti bez drzave, pobjegulje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: