Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2009. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@OSnepokoreniGrad-tvoj šef ga je pokorio, tj. pobrinuo se da se industrija ugasi, pobrinuti će se i opet da što više nagrabi.
HSP je ulagao u grad, a ne vidim ništa novo da je Hdssb napravio, osim dovršio projekte od HSP-a.
Neka tvoj bubi samo kuka, narod mu se možda sažali Smile

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2009. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 13:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2009. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lancelott je napisao/la: ›
Razumljiva je i opravdana potreba da svaka Izvršna vlast bira suradnike i stvara vlastiti tim, ali teško je razumljiv način vladanja koji prakticira uskogrudnost i tvrdoću upravljanja sustavom koji jednostavno zahtjeva fleksibilnost i širinu pogleda.

Jednostavno: gradom upravlja jedna rigidna partijska organizacija, odmetnuta frakcija HDZ-a koja nije u stanju profesionalizirati gradske službe, a bavljenje politikom zamišlja kao vječite pokušaje utjerivanja straha u kosti političkim oponentima (otkazima, prijetnjama i sl.metodama) i stvaranje privida kako u gradu ne postoji drugih političkih opcija osim one koja caruje u maniri Staljina. A širina pogleda joj završava negdje na granici s BiH. Dalje se putuje Skype-om.
I još nešto: dok se netko igra Robina Hooda - istovremeno se nađe koji milijunčić za siroti nogometni klub čiji igrači "transferiraju" dalje za lovu koju građani mogu samo sanjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A.Đapić je odlučio. Dosta je bilo očajavanja i sjedenja kod kuće. On i Angelina idu na godišnji. Otvorio je par stranica turističkih agencija i u traženje po kriterijima izabrao daleke destinacije. Nije volio ljetovati u Hrvatskoj, jer se u današnje vrijeme nemožeš se ni pošteno okupati a da te paparazzi ne primjete i ni kriv ni dužan završiš na stranici Storija. Ovako si je ljetovanjem na Sejšelima priuštio potrebni mir. Doduše jednom mu se dogodilo da ga je jedan lokalni novinar zamijenio za poznatog sumo borca, ali mu je Anto na tečnom engleskom sve lijepo objasnio.
- I no sumo. Me croatian scientist and big politician - rekao je Đapić i namignuo ženi Angelini koja mu se zadovoljno osmjehnula. Neka sam mu ja rekao, mislio je.
- Yes, yes you are really big - našalio se fotograf.
Nastavio je Anto tražiti ovogodišnju destinaciju, no taman kada se zagledao u hotel sa 5 zvijezdica na Fiji-u prekine ga poznati novinarski glas koji je dopirao sa "malog", 127 LCD Samsung, tv ekrana.
- Krešimir Bubalo postao je Osječki Robin Hood...- govorio je glas poznatog novinara.
- Neeeeeeeeeee - zavrištio je Đapić. Ja sam Roobin Hood. Ja uzimam bogatima a dajem siromašnima. Koliko sam samo puta uzeo Bilošu, Tadiću, Taslidžiću i ostalima da bi dao svojim siromašnim stranačkim prijateljima mislio je Đapić. Bio je odlučan nazvati novinara kako bi mu sve lijepo objasnio.
- Halo
- Halo gospodine Đapić. Pa gdje ste vi. Nema vas nigdje od 31.5.-upita ga poznati tv novinar.
- Ne spominjite više nikad taj datum u mojem prisustvu.Kako vas nije sramota raditi ovakve priloge? Pa je l vi znate tko je moderni Robin Hood? Ja gospodine, ja...-grmio je Anto.
- Kako to mislite. Čujte nije problem.Uvijek možemo napraviti neki prilog- uzvraća novinar.
- Jel vi znate da je bivši direktor GPP-a Marković živio u dvosobnom stanu?Ej, dvosbni stan!? jel vi znate šta je to... Jel znate da je Čajo bio jamac prijateljima i da je jedva sklapao kraj s krajem? O Džalti neću ni pričati. Jadničak vozio stari Audi četvorku - sažalio se Anto.
- Gospodine Đapiću ne razumijem što želite time reći?
- Ku..a ti ne razumiješ go..o plaćeničko. Kad sam ja pomogao toj sirotinji onda sam bio zločinac, a sad je Bubalo kao jebeni Robin Hood - u poluplaču brzinski je izdiktirao magistar.
- Pa gospodine Đapiću taj je predmet završio na sudu što znači...
- Šta znači? Šta? To što sam pozapošljavao tisuću ljudi po gradu nikom ništa. Osigurao im egzistenciju, ali neeeee. Bubalo je Robin Hood-uzrajano će Đapić.
- Gospodine Đapiću ako hoćete možemo...
- Ne želim ja ništa s vama više. Doviđenja! - zaključi razgovor Đapić.
Dosta mi je svega. Bubala, Osijeka, HSP-a, Matkovića, Glavaša...Dosta mi je i ove vrućine. Odoh ja negdje daleko gdje ću se predstavljati kao uspješni znanstvenik i političar.
- Angelina!Spakiraj se! idemo u Sherwoodsku šumu - naredio je Đapić-sad će oni vidjeti tko je Robin Hood-osvetnički će uspješni znanstvenik i političar.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ovo je iz današnjeg Glasa, nešto vam je jako sličan stil?
''Putujem prema Derventi. Telefon najednom zazvoni. Poznat mi je broj. Zove moj stari ratni drug, general Ratko Mladić. Srdačno se prisjećamo naših ratnih dana kada smo harali po Srebrenici. Ratko je dobro, na dijeti je, pije samo sok od brusnice i glođe janjeće kosti. Zahvaljujem mu što nije odao da sam i ja zajedno s njim počinio genocid u Srebrenici, na što se Ratko grohotom nasmije...''

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2009. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Krešimir Bubalo, Ivan Vrdoljak ili Danijela Lovoković sigurno nisu. Sve ostalo me ne zanima.

A čuj za Vrdoljaka, pa i Lovokovićku to bi se čak i dalo potvrditi, a za gore prvog navedenog... ne znam... Sud povijest će jednog dana reći, mada kao što neko ranije reče, svi smo MI ovce i lako ćemo sve nepravilnosti zaboraviti... Na ovom pa i inim drugim forumima, na veliko se raspravljalo o "samostalnosti" našeg župana sada gradonačelnika tako da mi se ne da ponavljati priče koje su nažalost postale istrošene...
Imam samo jedno pitanje za tebe, zar ti zaista misliš da potonji može išta bez Glavonjinog blagoslova....? I molio bih konkretan odgovor...

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Kada je trebalo iz gradskog proračuna plaćati skupove HDZ-a i HSP-a i na tone kobasica onda je to bilo u redu?

Nije to u redu, niti će ikada i biti.... ali potezi prošle vlaste ne mogu biti alibi za poteze nove... Drugim riječima, ako su prošli muljali i krali, ne moraju i ovi, pa ni mrvicu, što se bojim da neće biti tako...
Ako je gradnja tkz. "ureda Domovinskog rata" gospodarska mjera, onda smo bome svi mi konji, pa i ti i ja..... U ova vremena podilaziti određenim skupinama, koje jesu sve, ali nisu nikako socijalne, je van svake pameti...
A što se tiče NK Osijeka, ako će grad sudjelovati u proračunu tog kluba sa iznosom od 2,2 mil. kunica, skidam kapu do poda....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2009. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›

Ante, Ante..nicht Darinka...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NepokoreniGrade, prebucna si manjina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › NepokoreniGrade, prebucna si manjina

Ako misliš na ovom HSP-ovskom forumu onda si "možda" u pravu. Bravo

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la: ›
S tvojim razmisljanjem "OsijekNepokoreniGrade" si pri vrhu piramide ljudi koji su ga pokorili ili poklekli pred pokoriteljima. Shvati da se politika nove gradske vlasti temelji na lopovluku izucenom na visegodisnjoj pljački Slavonije i Baranje pod vodstvom samo jednog covjeka, tj. necovjeka koji sad hladi svoju guzicu u virtualnoj drzavi BiH.

Bravo Bravo pa u ovom gradu ima još ljudi koji razmišljaju svojom glavom .

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2009. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam bio u điru kad su krali i privatizirali pa nebih ni sada htio da ućestvujem u saniranju štete.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
salva
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mimo svih tih silnih kreatura koje su prouzročile krizu vlasti i zbog čijeg se jadnog ponašanja stvarno čovjek stidi priznati nekom izvan da je iz Osijeka, postoji jedna mala utjeha: posljednjih godina se ipak konačno počelo graditi i obnavljati.
Možda se nekima od vas sviđao stari Trg s onim "krasnim" bijelim pločama, pored kojeg su se stvarale kolone automobila, ili male uske popločane ceste Juga 2, raskrižje kod Mačkamame, vrtovi gdje je sada nova Divaltova, raslinje preko puta Zrinjevca, Reisnerova puna rupa po cesti, stari drveni most kod kolodvora..
Meni je ovako ljepše. Nadam se da će nova vlast nastaviti taj trend..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.07.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje bilo u Titovo doba, jedna država, samo jedna i jedina pobjednička politička stranka i širimo bradstvo i jedinstvo.

TATATATIRA. He-he-he-he.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Imam samo jedno pitanje za tebe, zar ti zaista misliš da potonji može išta bez Glavonjinog blagoslova....? I molio bih konkretan odgovor...

Ne vidim zašto ne, to čak nije niti bitno.
Uostalom, citirat ću ovdje jednog starog forumaša, koji je zanimljivu stvar napisao prije početka zadnje kampanje, a vrijeme je pokazalo da je bio u pravu.
"Ako je kroz osobu Bubala zadnjih 6 godina županiju vodio Branimir Glavaš - onda je to dobro radio."

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › NepokoreniGrade, prebucna si manjina

Misliš, većina? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašt se vi prepucavate oko HDZ i HDSSB? Pa u vrijeme kad je grad opljačkan tj. isprivatiziran, današnji čelnici HDSSB su bili u HDZ-u.
To je najveća pljačka grada, sve ostalo je sitno. Dakle društvance je pljačkalo zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: