Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Damir Kajin - predsjednicki kandidat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
padobranac je napisao/la: ›
..a motiv za stupanje u politiku moze biti mnogo toga..recimo zelja da se nesto promijeni..
I onda je svizac zamotao čokoladicu....
sta cu kad sam nepopravljivi Beatles..
"You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one"...

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kajin legenda,čovjek iz naroda,priča ono što narod misli ima 4 glasa moje familije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la (Pogledaj post): › Kajin legenda,čovjek iz naroda,priča ono što narod misli ima 4 glasa moje familije.


apsolutno se slazem! covjek je daleko od idealnog, zna nekad malo prec granicu, al ovo definitivno stoji da prica sto narod misli, iskreno i bez uvijanja! moj glas u prvom krugu ima, samo se bojim tj prilicno sam siguran da su hrvati jos uvijek preprimitivni i da im je dr.shimizu pardon hebrang pravi domoljub...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2009. 14:03 
Naslov:  Re: Damir Kajin - predsjednicki kandidat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja se bojim da hrvati imaju jako kratko pamcenje i da bi drIvo mogao opet oziviti?!?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la: ›
maradona je napisao/la (Pogledaj post): › Kajin legenda,čovjek iz naroda,priča ono što narod misli ima 4 glasa moje familije.


apsolutno se slazem! covjek je daleko od idealnog, zna nekad malo prec granicu, al ovo definitivno stoji da prica sto narod misli, iskreno i bez uvijanja! moj glas u prvom krugu ima, samo se bojim tj prilicno sam siguran da su hrvati jos uvijek preprimitivni i da im je dr.shimizu pardon hebrang pravi domoljub...

Neznam zašto uvijek kad se gledaju kandidati, gleda s tko je protukandidat i kao najaću figuru obično uzimaju nekoga iz struktura bilo SDP bilo HDZ.

To nas nikad neće dovesti nigdje, zašto se uvijek mora birati po sistemu birajmo manje zlo od večeg?

PS: Kandidirao se i jedan doktor povijesti ako se nevaram zaboravih mu ime, obično nastupa na Z1 televiziji u emisiji opasne veze...
Kao čovjeka bih ga kvalificirao kao jednu izimno kvalitetnu osobu, a štoviše nije pripadnik niti jedne stranke što se dakako u izboru za predsjednika i traži!

Nov je svjež je i zašto mu nedat priliku?!


Zašto opet srljati na neke drkadžije tipa Kajin i sl. ili pak Hebrang, ali eto dobro za Hebranga se bar veže viša stručna sprema, istina da u istupima to i ne pokazuje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kajin je obični populist ,a izjave poput "Nije vam Istra Čavoglave ili Hercegovina" - spadaju u čisti šovinizam.

Zanimljivo je da njegova stranka ne da Thompsonu u Arenu ,a gradsko kino su nazvali po zvijezdi fašističkih filmova.

Nekakv je selektivni antifašizam u Damira Kajina i ids-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se..kajin ima i dobrih strana, ali previše sere i kuje tu istru u nebesa... nek se odcjepe onda... Služi se HDZ-ovom retorikom itd.. Moj favorit.. Vesna Pusić... pametna žena... njene šanse 0 bodova.. zašto... neće žena bit rvatinama predsjednik, tj. predsjednica... U 2. krugu mrtva trka nadan vidošević vs. josipiović... pobjeda...vidošević..zašto?? josipović je bezličan čovjek..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: