Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo zanimljiva analiza. Baš me zanima slijedeći post. Watergate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Vrlo zanimljiva analiza. Baš me zanima slijedeći post. Watergate
I mene....samo me zanima kako će forumaši reagirati, ukoliko dotičnu otkriju pa dobije otkaz ili tako nešto.... (nadam se da neće). Vjerojatno će reći tko joj je kriv, ili tak nešt....ajmo Felt, ONG, onaj lik 30-30...komentirajte malo...di ste sad....ošli na more..a ? Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se Felt i krije iza ovog nicka, ima logike Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo kako vrli branitelji demokracije i lika i djela gospodina Bubala i ine garniture nemaju obraza prokomentirati navedene optužbe, budite veliki i kad čistite smeće u vašim redovima, ali naravno problem je što su si njih dvojica pajde.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo mi je prva vijest oko tvrtke Laurus, ali sveukupno ništa novo. direktno sam došao do saznanja da je taj isti gospodin namještao dobavljača za jedan natječaj(za ZIO) i još tražio novac sa strane zato što je odabrao baš tu firmu da bude dobavljač. vjerojatno toga ima još dosta ispod tepiha, i nadam se da će netko reagirati na post Watergate-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vislar
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 12:16 
Naslov:  Re: Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedini problem u ovoj priči je to što je osoba koja je to napisala MBK bila u istom loncu (kolu) sve te silne godine i onda je odjedanput postala osoba dubokih moralnih i religijskih načela( normalno kada nije htjela plesati u kolu po ritmu). Tako da mi je takvih osoba puna kapa, a moze se reći da je ista (puno gora) osoba kao i oni koje proziva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Confused


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
mvarga je napisao/la: ›
Vrlo zanimljiva analiza. Baš me zanima slijedeći post. Watergate
I mene....samo me zanima kako će forumaši reagirati, ukoliko dotičnu otkriju pa dobije otkaz ili tako nešto.... (nadam se da neće). Vjerojatno će reći tko joj je kriv, ili tak nešt....ajmo Felt, ONG, onaj lik 30-30...komentirajte malo...di ste sad....ošli na more..a ? Smile


Umjesto zazivanja mojih komentara, bilo bi kudikamo korisnije za rijetke čitatelje ovakvih tema da se komentira sadržaj. A sadržaj kaže sve - forumašica tvrdi da je otkrila korupciju, i da je o njoj obavijestila i Državno odvjetništvo, Uskok, policiju... Nema nam druge nego da pričekamo reakciju onih koji su nadležni. Ne misli li valjda netko da će Mladen Bajić, Tomislav Karamarko i Vladimir Faber prikrivati i zataškavati korupciju u redovima Hdssb-a? Ja sam barem nekoliko puta napisao da sam uvijek za hapšenja. No zasad nemam nikakvog razloga da povjerujem ili ne povjerujem napisanom - no ovo nije prvi put da se spominje tvrtka Laurus, i nikad ništa, pa sam malo skeptičan.

No, umjesto anonimnog piskaranja po forumu, ako je forumašica zaista otkrila korupciju, ima dokaze, i sve je napravila da krene postupak, bilo bi puno pametnije nazvati, recimo, Dragu Hedla. Pokraj njega zaista neće proći nikakva priča o korupciji u Županiji, ako ima imalo osnova. Ovakvo "razotkrivanje" korupcije, putem anonimnog foruma, služi samo ponekim Hsp-ovim članovima da po stoti put iskažu svoju odanost propaloj stranci i njenom šefu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svako razotkrivanje korupcije je dobrodošlo, a i tvoje uvlačenje ovoj garnituri jasno govori o tvojim motivima. Očito je da smiješ pljuvati samo po HSP-u jer tvoji šefovi dobro znaju tko si, tako da je tvoj kredibilitet ravan nuli. Ti to, kao savjetuješ ženi da javno istupi s optužbama i otkrije identitet, baš me zanima bi li ti to učinio da posjeduješ takav materijal. Za razliku od tebe ne mislim braniti nikakvu korupciju, niti u HSP-u niti u bilo kojoj stranci, mislim da nam je to i upropastilo zemlju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Svako razotkrivanje korupcije je dobrodošlo, a i tvoje uvlačenje ovoj garnituri jasno govori o tvojim motivima. Očito je da smiješ pljuvati samo po HSP-u jer tvoji šefovi dobro znaju tko si, tako da je tvoj kredibilitet ravan nuli. Ti to, kao savjetuješ ženi da javno istupi s optužbama i otkrije identitet, baš me zanima bi li ti to učinio da posjeduješ takav materijal. Za razliku od tebe ne mislim braniti nikakvu korupciju, niti u HSP-u niti u bilo kojoj stranci, mislim da nam je to i upropastilo zemlju.


Jednom sam već napisao, a ponovit ću - ako mladež Hsp-a već ima namjeru stvarati javno mišljenje pisanjem na anonimnom forumu, bilo bi im pametno da za taj posao odaberu nekog tko zadovoljava osnovne kriterije pismenosti i razumijevanja onog što čita. To zasigurno nije "rođena u Osijeku".

Što se tiče razotkrivanja korupcije - nitko ne traži od forumašice da otkrije svoj identitet, nisi shvatila. Ne može se razotkrivati korupcija pisanjem po forumu. U dobroj namjeri ponovit ću da, ako nadležne institucije zakažu, a forumašica zaista ima bilo kakve dokaze korupcije, rješenje može biti samo obraćanje zainteresiranim medijima - u ovom slučaju nema boljeg od Drage Hedla. Drago Hedl zasigurno neće otkriti izvore svojih informacija, pa se forumašica Watergate nema čega plašiti.

Opet, ako od ove priče ništa ne bude, niti se objavi u medijima, preostaje nam samo jedno - nikad više ne pročitati niti jedan post forumašice Watergate, ili joj povjerovati da je na djelu svjetska zavjera s ciljem zataškavanja koruptivnih radnji županijskih dužnosnika i privatne firme, a u kojoj sudjeluju i policija, i državno odvjetništvo, i Uskok, i vrh državne vlasti, i svi mediji, itd., itd.

Svojedobno je forumaš Tatamata na forumu "razotkrivao" Šišljagića, da su ga tobože snimili kako pregovara sa Hdz-om. Šišljagić je nesumnjivo često puta pregovarao sa Hdz-om, no očito ga nisu snimili, ili je posrijedi još jedna svjetska zavjera? Hoću reći, forum nije mjesto za razotkrivanje korupcije, nego za razmjenu mišljenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti kao ne čitaš novine, ili se namjerno praviš blesav? Idemo razmijeniti mišljenje o ovom članku, kao što vidiš već se nešto i pisalo. Pa opet ništa?


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije to baš prvi glas o Laurusu, ali iako sam i ja znao za nekakva naređivanja Laurusu o ovakvim iznosima nisam ni sanjap. Ono što ja znam je dva - tri kompa po pojedinim uredima u županiji, ali ovo...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ja sam barem nekoliko puta napisao da sam uvijek za hapšenja.

Ako mene pitate - ovo je zabrinjavajuća izjava... I sasvim u kontekstu onoga u što evoluira ovaj lik na vlasti pred monitorima nas prisutnih forumaša...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam tko u sto evoluira, ali za hapsenja su svi oni koji zele zivjeti u pravicnom sustavu.

I ja sam za hapsenja svih onih za koje postoje pravni uvjeti da budu uhapseni. S obzirom na situaciju, cini mi se da je do sada bilo premalo hapsenja.

Zabrinjavajuce mogu biti jedino izjave stranackih pijuncica [bilo koje stranke] kako ovoga ili onoga ne treba hapsiti jer je zasluzan za ovo ili ono, ili kako ovo ili ono nedjelo zapravo nije nedjelo nego cin covjekoljublja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako da ih hapse kad zdime u Bosnu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: