Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Kako da ih hapse kad zdime u Bosnu Smile

Doooobar!!! Laughing
Postoji razlika između retoričkih hapšenja i hapšenja procesuiranih koalicijskih partnera...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i za glavaša je trebalo vremena da ga privedu i skinu imunitet, nadam se da će tako biti i sa đapićem. ovo vam je sad fora i smiješno , pitat ću vas kad na red dođe đapone

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 20:34 
Naslov:  Re: Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo!!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U županiji svi su potkupljeni , i svi sve drže u šah mat poziciji, zato treba glasovati i nadalje za iste Ma gdje oni bili i ma kako se isti deklarilali.
S štovanjem

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ti kao ne čitaš novine, ili se namjerno praviš blesav? Idemo razmijeniti mišljenje o ovom članku, kao što vidiš već se nešto i pisalo. Pa opet ništa?


astec je napisao/la: ›
nije to baš prvi glas o Laurusu, ali iako sam i ja znao za nekakva naređivanja Laurusu o ovakvim iznosima nisam ni sanjap. Ono što ja znam je dva - tri kompa po pojedinim uredima u županiji, ali ovo...


Sad je barem jasno da je forumašica Watergate iznijela nekoliko mjeseci staru priču (to sam i mislio). Pritom je već očito ispucala ideju odnošenja te priče Dragi Hedlu, jer je baš Drago Hedl to o Matkoviću i Bubalu objavio (možda je Watergate Drago Hedl). Šteta za forumašicu Watergate, upravo je izgubila priliku da se učini zanimljivom.

I tako je u jeku predizborne kampanje Drago Hedl otkrio "korupciju" u redovima Hsp-a i Hdssb-a. Siguran sam da je to, kao savjestan građanin, prijavio nadležnim tijelima. Siguran sam da nadležna tijela, ako i nije prijavio, nisu propustila te novinske članke. Kako se nikad ništa nije dogodilo - preostaju nam samo dvije mogućnosti - ili je stvar izmišljotina (odnosno odrađena po zakonu), ili je na djelu zavjera politike, policije, medija, Državnog odvjetništva i sudstva, sve u cilju obrane Hsp-a i Hdssb-a (kako je sve od navedenog pod kontrolom Hdz-a, a dvije stranke upletene u priču njihovi su politički oponenti, nekako sumnjam).

Problem je samo u tome što je na ovom forumu o MGM i Laurusu pisano puno prije Hedla i Watergate. Nikad ništa. No, istina, kada bi policija skakala na svaku optužbu na forumu, ne bi se stigla baviti onim čime se bavi (kavicama po kafićima, te bjesomučnim kažnjavanjem sirotog puka).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt kao što rekoh, ja sam znao za par računala kupljenih u urede Županije preko Laurusa. PAr računala je daleko ispod bilo kakve korupcije, pa stoga ne možeš reći da se na temelju onoga što sam ja napisao, znalo kako Županija pogoduje Laurusu. Kao što sam inapisao za ovakve ogromne iznose ja nisam ni sanjao... Stoga Watergate što je napisala je za mene nova priča.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
ili je stvar izmišljotina (odnosno odrađena po zakonu

Žalosnog li argumenta! Pa i ne sumnjam da je zakonska forma zadovoljena u ovakvim poslićima (sudionici nisu baš toliko blesavi!), ali je svakako interesantno malo zdravorazumski tretirati ovaj slučaj i zbrojiti milijunčiće isplaćene zapravo - za ništa, koliko vidim za nekakve softvere koji nikad nisu radili, pa za održavanje tih istih stvari i slične nebuloze... Stvar je u najmanju ruku ekonomski nelogična, a i trošenje silnih količina love za ništa zaista je neetično, pogotovo kad non-stop slušamo o štednji, ukidanju, rezanju, poštenju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2009. 13:52 
Naslov:  Re: Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da se nadovežem: ne bih znala o korupciji, ali imam iskustvo odradjeno na vlastitoj kozi da nasa dicna zupanija (a tako ce sad valjda i gradska vlast) funkcionira po principu: ruka ruku mije... danas su mi hladno odbili dati neke podatke koji su zapravo javne informacije, ali se tretiraju kao drzavna tajna jerbo se njima sluze kako bi se oduzili "zasluznima" (i njihovim klanovima) za pobjedu hdssbeja i njegovih priležnica na posljednjim lokalnim izborima Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

[uklonjeno]

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Confused


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
danas su mi hladno odbili dati neke podatke koji su zapravo javne informacije, ali se tretiraju kao drzavna tajna jerbo se njima sluze kako bi se oduzili "zasluznima"
Ovo je već zabrinjavajuće, a i inače kada se želi znati koliko ljudi radi u županiji i oko nje...taj podatak je teško dostupan....ne znam koliko će Vrdoljak uspjeti u svom projektu transparentne uprave koji je najavio...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): ›
[uklonjeno]

Znaš što, daj oladi malo! Predstavljaš se kao neka 'ljevičarka građanske provinijencije', a pritom iznosiš ovakve gadosti. Ovo je stvarno ispod svake razine pa i forumaške. Mir s tobom!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako, jako zanimljivo... tra-la-la... rekle babe na selu...
Štovana "Watergate" ili kako već..., imena (kolegice imena) znaš kako to već ide. Ime i prezime ne inicijali (ako imaš "muda") i nekakav dokaz, a ne... znaš ja sam čula rekla je Marica Jozina strina, a njoj Juliška punica Markovog zeta Milana koji je to čuo od susjedove snaje koja je tetka Ljubinom stricu Josipu, a on je brat.... itd.

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Watergate
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2009. 0:55 
Naslov:  Re: Tko štiti korupciju u Županiji osječko-baranjskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
Jako, jako zanimljivo... tra-la-la... rekle babe na selu...
Štovana "Watergate" ili kako već..., imena (kolegice imena) znaš kako to već ide. Ime i prezime ne inicijali (ako imaš "muda") i nekakav dokaz, a ne... znaš ja sam čula rekla je Marica Jozina strina, a njoj Juliška punica Markovog zeta Milana koji je to čuo od susjedove snaje koja je tetka Ljubinom stricu Josipu, a on je brat.... itd.
Potpuno si u pravu, radi se o [uklonjeno]. Mogu sa zadovoljstvom reći da su me kontaktirale mjerodavne službe kojima sam podnijela prijavu te su se uvjerili da imam podosta materijalnih dokaza za navedene optužbe koje ne inkriminiraju samo Tomića, nego i sve odgovorne u lancu. Nisu puno uzeli, ma nemojte.



2004.jpg
 Opis:
 Veličina:  91.19 KB
 Pogledano:  182 put(a)

2004.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je samo što je [uklonjeno] uvalio sestru u gabulu, jer ona kao vodi firmu, pa vjerojatno i potpisuje dokumente. Svaka čast brate, jako si pametan! Neka sestra odgovara za tvoje muljanje. Prestrašno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: