Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Catharine"]
CatCloe je napisao/la: ›
Catharine, ovaaaaaj... nije da imam nešto protiv, ali zašto je moj nick u tvom potpisu? Wink

Hej, Cat... nemam takvih sklonosti, ne brini
to je samo još jedna od mogućnosti ovog foruma, odeš na opciju 'you' i to je sve, cijela priča...


call me stupid, ali ja i dalje ništa ne kužim... no vjerojatno nije ni bitno Very Happy nemam pojma šta je opcija you i nigdje ju ne vidim... plavuša Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U principu, godine nisu problem...ali kao sto su vec mnogi ovdje napisali, to ovisi o starosti: npr. razlika od 10 g je puuuno ako je to 13-23, ali ako je 23-33 ona nije bas nesto posebno....

ako tip ne zeli biti s tobom jer si kao premlada Rolling Eyes onda najvjerojatnije uopce niti ne zeli biti s tobom, samo trazi blesave izgovore....moja savjet: odjebi to! Wink

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › da, godine jesu poblem ma koliko god mi sebe zavaravali/le... prije ili poslije, ali brutalna istina je ta da jesu!

sorry, al nije istina, dapace, daleko je od istine....kada si malo stariji onda shvatis da godine uistinu jesu samo brojka....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Alana Bates"]
Ali muškarci kasnije sazrijevaju, pa je tehnički djevojka od 16 godina psiho-emocionalno- mentalni ekvivalent frajeru od 20

e curo svaka ti čast! u svemu se slažem s tobom...jer njima se uglavnom sve vodi oko jedne stvari tko da bi oni grunili djevojku 15-16god.njima to uopće nije bitno koliko cura ima god sve dok je na jednu noć a ako se moraju vezati za tu curu(veza)e onda počinju spike kao jao pa ti si jako mlada,šta bi mi radili...bla,bla,bla! Evil or Very Mad Exclamation

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2006. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Jugovac"]
Dušo, srce, dodi kod mene pa ćemo na miru raspraviti tvoju dvojbu...

dušo,srce ne znam na što si mislio pozivajući me kod sebe...hvala na pozivu, ali opet bolje ne! šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo . da si malko mlađi razmislila bih!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2006. 21:41 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2006. 22:25 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samanta_qoute_

dušo,srce ne znam na što si mislio pozivajući me kod sebe...hvala na pozivu, ali opet bolje ne! šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo . da si malko mlađi razmislila bih!

_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 22.01.2006. 17:29; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi koji toliko laju najčešće uopće ne grizu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Imam osjećaj da je naša Samantha jako, jako mlada. Čim joj se razlika od 5 godina čini ogromnom. A i zbog nekih drugih komentara. Btw, iako je ovdje potpisana samo kao "gost" vidim da je ovo njen tekst. Mala, drži se, narast ćeš SmileSmile i prije nego misliš Smile



A tebi 5 nije puno? Pises kao da si dosta toga prosla....
A sta kazes na muskarca koji je cca 15 mladji od zene? Ni to nije puno??



Netko je već napisao, ali ipak. Ako su godine 15 i 20 - razlika je nebo i zemlja.
Sa 20 i 25 već nekako ide. I tako dalje, što si stariji, sve se nekako smanjuje ta razlika.
Osobno toleriram razliku +- 5 godina i ne smatram ju prevelikom. Sve preko toga mi je previše jer se više ne radi samo o razlici u godinama, već i načinu života odnosno generacijskom jazu. To je moj stav, ne bih osuđivala parove koji zaista imaju neki svoj film i našli su se čak i u (po meni pretjeranim) razlikama od dvadesetak i više godina. Možda sam staromodna, ali razlika u kojoj jedan partner može biti roditelj drugom čini mi se incestuoznom. Ali, tko voli, nek izvoli

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: ›
Ima jedna pjesma koja je i moj odgovor na ovu temu,a ide otprilike ovako: "Zar ne znaš da prava ljubav godine ne broji,zar ne vidiš da mi tvoja mladost lijepo stoji! Ne sudi po ambalaži vidjet ćeš na kraju,da i ove ruke moje milovati znaju!!!! ..." Wink Wink Very Happy Razz
Ako te netko zavoli ludo i dogodi se prava ljubav,ništa nije bitno pa tako ni godine! Wink



Idila, ako ti je već do citiranja, onda ctiraj poeziju a ne ovakav shit.
Odi si malo pročitaj makar tekstove Arsena Dedića ili Gibonnija, ako već nisi čula za Nerudu, Krznarića, Vesnu Parun, Desanku Maskimović, Jacqusa Brella, Preverta, Withmana, da ne spominjem Ruse itd, itd, Eto, imaš za početak mogućnost počitati hrpu ljubavnih tekstova, kad već voliš citirati.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="samantha"]
Jugovac je napisao/la: ›
šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo .



Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.

Ako sam dobro shvatila, Samantha ima 15-16 godina i sviđa joj se dečko od cca 20-21. A on ju neće jer je premlada!!

Mogu samo komentirati da je dečko, u ovom slučaju, pametan. Jer i to što mu se sviđaš ne može u ovom trenutku izbrisati razliku u godinama - ako je moj zaključak ispravan.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti i nemoj se prodavati kao fina i dobra.



Čuj, s ovakvim komentarima i stavovima spadaš na neku kavicu i trač partiju "gospođa" iz mog susjedstva. Teme su uglavnom kako su ljudi pokvareni, tko se s kim kurva, kakav tko ima namještaj i auto i slično... Nemaju žene što raditi, pa se okupe i olajavaju. Uglavnom neargumentirano i zlobno. Ako si zainteresiran(a), usmjerit ću te. Mislim da bi to bilo pravo okruženje za tebe. Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › svi koji toliko laju najčešće uopće ne grizu.


Najčešće... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile


trebao bi se zapitati da li si ti možda žrtva toga pa si postao mlado meso o kojem tako govoriš... znaš čovjek uvijek teži za onime štzo ne može nikada dobiti... a to što bi ti sada mlado meso, možda mlado meso neće i ne želi tebe... u svakom slučaju vrijeme ti ide....

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate onu- stari vuk treba mladu janjetinu. Dobro vrijedi i obrat

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: