Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Bum! Tres! LIPA Ples' ponovo u drugoj polovici rujna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2009. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a o natjecanju u Hrvatskoj imam pravo sumnjati na uspjehe ako je predsjednik žirija iz Osijeka.... zar ne? pa ako je onda ocjena subjektivna, a ja tvrdim da jest, jer drugačija po gabaritima ne može biti, pa tko je tu lud... biti će ja... jer vidim bijele miševe....

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
salva
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moraš razlikovati glazbenu kritiku od novinskog članka koji ima informativni karakter. Ja osobno nisam nikad pročitao neku ozbiljniju (detaljniju) glazbenu kritiku koncerta HPD Lipa. Je li to zato što je kritičarima ispod časti trošiti vrijeme na amaterizam ili im treba platiti, ne bih znao.
Ako te iritiraju stavovi nekih novinara, onda pokreni forum o toj temi, to nema veze s uspjesima Lipe, kakvu god funkciju taj novinar u Lipi obnašao.
Predsjednik žirija iz Osijeka? Možda se jednom dogodilo, pamtim uglavnom ljude iz Zagreba.
Pokušaj bar za jednu svoju tvrdnju imati čvrste dokaze. Npr., navedi točno sva natjecanja na kojima je predsjednik žirija bio iz Osijeka ili nabroj poimence tu "hrpu" ljudi koji rade u HNK i istovremeno Lipu čine "profesionalnim" zborom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: