Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
domba.os
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ti tramvaji su steri 50 godina pa ih niko neće osim osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › dino_bno svaka ti čast... samo visoki stalež se voli vozit u normalnom tramvaju koji nema drvena sjedal...yaeh...svaka čast... onda izvadi iz auta sjedala i dofuraj drvena.... aj malo serite po novim busevima..bolje da fura onaj sa drvenim...

živjelo nam selo još 100 godina

kolko vidim ti bi da grad kupuje najbolje i najkvalitetnije...pa da opet bude grad u dugovima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mislav_os
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je napisala SheOs...ti stari tramvaji ce se voziti na relaciji Z.P.-Višnjevac,gdje se zapravo vozi najvise putnika i najduze se vozi,a ovi ostali "normalni" ce ici Mačkamama itd...sto stvarno nije u redu,uopce... isto tako vrijedi za nove buseve,svaki,al jebeni svaki bus na relaciji Jug II-V.P.G je novi niskopodni...a cijela voznja njim traje 15 min...mislim hello,a na relacijama poput Tenja,Josipovca,Antunovca,Bizovca gdje se vozi poprilicno duze posalju one drloge kojemu ni prozore ne mozes otvoriti i crknes u njemu od vrucine dok se vozis...Mislim stvarno,ti u GPP-u nimalo ne razmisljaju,glupi su ko qrac..

Mozda se zele qrciti sa tim novim busevima pa ih salju na toj relaciji(posto ne idu izvan grada pa ih se ono,stalno vidja)...pa eto,da turisti vide kak imamo moderne buseve -.-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bože dragi debilnosti!! da šalju nove busove po okolnim kojekakim raspalim cestama da voze 3 čovjeka do tih kojekakih selevurdija hahahahhahahahahhaha jug 2 - vpg najprometnija linija i na njoj bi treali biti a btw još vozi poneki stari bus na toj liniji ako nisi primijetio. i da za tenje također putuju...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mislav_os
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smeta meni sto stalno voze novi busevi na toj relaciji...Samo neka voze...nego zasto ne salju nekad i na druge relacije bar 1 bus?? za Tenju nikad nisam vidio,ali eto neki dan vidjeh da vozi za Tvrđavicu novi...I skonto sam da i za Bizovacke toplice vozi novi bus(posto ide samo par puta u danu)... Ne bi to bilo tolko grozno da oni nakon 15(jel tolko?) novih kupljenih autobusa JOS UVIJEK salju one drloge kojima se prozor ne moze otvoriti(osim zadnja dva),a jos iza kad se sjedi ubije te ona vrucina motora...Mislim stvarno debilane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › dino_bno svaka ti čast... samo visoki stalež se voli vozit u normalnom tramvaju koji nema drvena sjedal...yaeh...svaka čast... onda izvadi iz auta sjedala i dofuraj drvena.... aj malo serite po novim busevima..bolje da fura onaj sa drvenim...

živjelo nam selo još 100 godina


Pa ja ne kuzim jeste vi svi tolko glupi da ne mozete shvatit da ce max 2 takva vozit bogte mazo 2!!! od 12 na toj liniji!!!!! jebemu paz ti njih drvena sjedala zamisli ti to...ti si ponesi stolicu od kuce pa sjedi na nju kad tvoja profinjena guzica nemoze sjest na ovo sjedalo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislav_os je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim stvarno,ti u GPP-u nimalo ne razmisljaju,glupi su ko qrac..
buseve -.-


Evo još jedan primjer retardinjosa i nekoga tko piše gluposti, a da nema pojma kako stvari stoje. GPP vozila šalje na one vozne redove za koje dođu zahtjevi iz poglavarstva, a isto tako je i sa linijama. Gdje grad želi da voze autobusi i tramvaji, upute GPP-u svoju želju koju oni moraju izvršiti. Tako da po neki 1876. put, ljudi ne pišite gluposti ako ne znate!!! Busevi koji su došli su GRADSKI, što bi za neuke debile značilo da imaju automatske mjenjače, max. brzina im je 70 km/h i ti busevi su predviđeni da voze samo po gradu (sistem stani kreni). To što par buseva vozi do Josipovca i Čepina, rade veliku grešku i da sam ja predstavnik Mana, nebi im priznao niti jedan kvar na tim busevima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno ti se vozi majmune na drvenim sjedalima, ja se ne vozim, napisao sam zasto.. A ONA CURA/ ZENA KOJA PLACA 230KN NA MJESEC, neki mozda i vise ne placa da se vozi u govnetu starom 50 godina... ak su tako dobri sta nam ih zgb prodaje... de malo ukljuci mozgic...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
dino_bno ti se vozi majmune na drvenim sjedalima, ja se ne vozim, napisao sam zasto.. A ONA CURA/ ZENA KOJA PLACA 230KN NA MJESEC, neki mozda i vise ne placa da se vozi u govnetu starom 50 godina... ak su tako dobri sta nam ih zgb prodaje... de malo ukljuci mozgic...


pametni ti mislis da ima novaca za bolje? daj budi sretan i s ovim...i opet ti kazem ko kaze da ces potrefit bas na taj od 12 na toj liniji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ce max. 2 vozit koji su ih klinac kupili toliko??? mozda za rezervu???? i naravno da ima novca..to su price za malu djecu... vidim propao nam grad...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima novca a? ti znas kolko kosta 1 novi tramvaj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 milijuna eura potuno novi.. ako nemaju love ne treba ni ovih 5 dkavih... ti se kao ne kvare??

btw. ako se moze placat pohod glavasu moze i 1 tramvaj, ako ne nek obnove neki za 300 000 eura i svi sretni

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
2 milijuna eura potuno novi.. ako nemaju love ne treba ni ovih 5 dkavih... ti se kao ne kvare??

btw. ako se moze placat pohod glavasu moze i 1 tramvaj, ako ne nek obnove neki za 300 000 eura i svi sretni


e sad o glavasu to je druga stvar to trebas rec doticnoj vlasti koja et trosi pare na to umjesto na nes drugo!
a sta da ti kazem posalji onda dopis u gpp pa vidi sta ce ti oni rec Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
SheOs je napisao/la: ›
Već sam negdje napisala da imaju drvena sjedala i da će, kako se šuška vozit na relaciji Zeleno polje-Višnjevac, a nove relacije Mačkamama i tamo dolje Divaltoa imat će lijepe nove tramvaje. Pa zar je to ok?!Najveći korisnici javnog prijevoza su upravo građani REtfale i Višnjevca, koji su godinama se vozili u svakakvim tramvajima, trpjeli sve trakavice i gadosti GPP-a i sad kad konačno imaju nove, dobivaju zastarjele i s drvenim sjedalicama??? Ma mrš. ja se u tome neću voziti i još platiti mjesečnu kartu od 230 kuna!No way!!!
Navodno je to sve još davnih dana naredio Matković (koji je bio u nadzornom odboru GPP-a dok je bio zamjenik gradonačelnika), a koliko ja znam on je s Bosutskog.


a jadnici nasi...bas mi vas je zao... zamisli vozit ce vas 2 takva tramvaja od 10-12 sveukupno kolko ih je na toj liniji...


Pa da zamisli!Voziš se cijeli život javnim prijevozom. Te relacije i ti putnici najviše koriste prijevoz GPP-a. Raspitaj se malo. I da, zašto bi se oni baš vozili u starim tramvajima?
I više je nego očito da se ne voziš javnim prijevozom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
SheOs je napisao/la: ›
Tomi dragi, ja se vozim svaki dan nekoliko puta tramvajem. Dakle, stalna sam korisnica javnog prijevoza u ovom gradu i ne želim se voziti nekim dotrajalim tramvajima i plaćati pun iznos od 230 kuna koliko me košta mjesečna karta. I novi tramvaji imaju klimu, ali rijetko kad je upaljena, pa smatram da je to najmanji problem. Ali ući u tramvaj sa drvenim sjedalima je zbilja jadno u današnje vrijeme. Zašto se Osijek uvijek mora pomiriti prosječnim??! Ako Gradski prijevoz putnika nije u stanju unaprijediti svoj vozni park onda nije trebao proširivati mrežu i to jednotračnom prugom.


vid ove ona bi niskopodni odma...moze daj pare i stize samo po tebe


A što bi ti Dino??!I što to znači odma??!Znaš li koliko godina u Osijeku voze tramvaji??!
Ako je to odma kako ti kažeš, onda zbilja nemaš pojma o čemu pričaš!
I po tvom tekstu se vidi da se baš i ne voziš tramvajem, ili ti je netko u GPP-u, pa imaš bespla prijevoz!U tom te slučaju razumijem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: