Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trippy je napisao/la: ›
SheOs je napisao/la (Pogledaj post): › T. I novi tramvaji imaju klimu, ali rijetko kad je upaljena, pa smatram da je to najmanji problem. A.


Znam da imaju klimu, ali u životu otkad prometuju ja nisam primjetila da su ju upalili. Osim vozača naravno Razz


hahah aj procitaj postove ranije i vidi ces da nemaju klimu osim vozacke kabine koja ju ima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e tomi... malo previse s*rendas .... naravno da je bitno jel ztramvaj star 50 ili 5 godina... ja sam na faxu u zg i znam kakav je to tramvaj... bolje nek konja dofuraju pa ćemo bit face... nemojmo kupovat novi auto, ili neki rabljeni star 5 god.. idemo kupit neki iz 1983 sa 2000000000000 km.. jer..ipak nije bitno kolko je star. imam tu srecu pa imam auto i ne moram se drndat u tramvaju, al se ja sjecam jos kad sam isao u osnovnu onog busa sa drvenim sjedalima..jebote ako imas taj dan trenerku u zavoju padnes sa sjedala..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda su stvarno što se kaže **beni idioti Very Happy

Ja izdržim još nekako, ali žao mi onih staraca što malo malo padne dolje mrtav šlagiran kad unutra je 666 C.

_________________
One day there'll be a place for us
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 19:37 
Naslov:  Re: GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom na to koliko naši sugrađani (većinom mlađe populacije) čuvaju te tramvaje, pogotovo ta sjedala... možda su drvena i najbolje rješenje, kad ne može čelik... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobra opaska.

Osobno predlažem od titana da budu Very Happy

_________________
One day there'll be a place for us
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i mene zanima...jel to 300 milja svih 5 komada ili svaki...ak je 300 000 kn za 5 komada...pa to onda i nije loše...teško sjedit na drvenim sjedalima 10 min vožnje...stvarno katastrofa...imamo 2-3 tramvajske linije i vi bi svemirske tramvaje...
zalažite se onda da cijelom promenadom budu fotelje...a ne drvene klupe...ko je vidio sjedit na drvenim klupama...još bez klime...pih...sramota za grad...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
i mene zanima...jel to 300 milja svih 5 komada ili svaki...ak je 300 000 kn za 5 komada...pa to onda i nije loše...teško sjedit na drvenim sjedalima 10 min vožnje...stvarno katastrofa...imamo 2-3 tramvajske linije i vi bi svemirske tramvaje...
zalažite se onda da cijelom promenadom budu fotelje...a ne drvene klupe...ko je vidio sjedit na drvenim klupama...još bez klime...pih...sramota za grad...


je svih 5 je 300milja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
i mene zanima...jel to 300 milja svih 5 komada ili svaki...ak je 300 000 kn za 5 komada...pa to onda i nije loše...teško sjedit na drvenim sjedalima 10 min vožnje...stvarno katastrofa...imamo 2-3 tramvajske linije i vi bi svemirske tramvaje...
zalažite se onda da cijelom promenadom budu fotelje...a ne drvene klupe...ko je vidio sjedit na drvenim klupama...još bez klime...pih...sramota za grad...


je svih 5 je 300milja

pa to je onda milina...bagatela Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
i mene zanima...jel to 300 milja svih 5 komada ili svaki...ak je 300 000 kn za 5 komada...pa to onda i nije loše...teško sjedit na drvenim sjedalima 10 min vožnje...stvarno katastrofa...imamo 2-3 tramvajske linije i vi bi svemirske tramvaje...
zalažite se onda da cijelom promenadom budu fotelje...a ne drvene klupe...ko je vidio sjedit na drvenim klupama...još bez klime...pih...sramota za grad...


je svih 5 je 300milja

pa to je onda milina...bagatela Smile


kako za koga vidis da ima ljudi kojima smetaju drvene sjedalice, ipak su oni visoki stalež Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda će ih preurediti i zamijeniti ona drvena sjedala... Ako budu kao ovi što sad voze - biti će dobri. U zadnje vrijeme se sve češće vozim tramvajem, pogotovo do onih odredišta gdje je parkiranje nemoguća misija (centar, dom zdravlja...). Samo, što vrijedi kad će "zlatna mladež" prvo potrgati tapacirunge s rukohvata, a onda flomasterom ispisati sjedala i stijenke tramvaja. To obično prvo naprave...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 21:42 
Naslov:  Re: GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije problem u markeru, on se uvijek može oprati, samo malo vode i deterdženta treba... problem je u vandalizmu, trganju stvari... evo baš neki dan prolazim promenadom i vidim da su opet počela kidanja popravljenih kanti... pa zar ne postoji nitko tko to može već jednom sankcionirati pobogu??
isto se odnosi i na vandalizam u vozilima javnog prijevoza Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam što tu napraviti i kako to riješiti... Za 5 minuta naprave štete - ajme!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 7:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupljeni tramvaji su potpuno isti kao ovi što već prometuju u Osijeku, a razlika je jedino u sjedištima koje su u ZET-u zamjenili za drvena, jer je njih lakše i jeftinije održavati. Bez obzira što su ti tramvaji toliko stari, kvalitetniji su i sigurniji od ovih novoobnovljenih. Čvršća im je karoserija i imaju bolje kočnice, ja osobno da se vozim tramvajem radije bi sačekivao GT-6 nego li se vozio sa ostalima. Oni novi niskopodni tramvaji što ima ZET su prema mišljenju ljudi koji ih održavaju, obično smeće zapakovano u sjajni papir. Dobra usporedba bi bila one kineske kopije luksuznih automobila koje na sigurnosnim testovima dobiju - 2. zvjezdice (čitaj minus dvije), a kvaliteta na razini Lade iz '76, god. Sve to ide po sistemu koliko novaca toliko muzike (mislim na financijsko stanje grada), sigurno da bi bilo najbolje imati nove japanske tramvaje, ali na ovom primjeru se vidi koliko grad vodi brigu o svojim građanima. GPP kao firma ovisi o lovi koju im grad kao njihov vlasnik daje i prema tome kupuje ono što MOGU, a ne ono što ŽELE. Nprm. ako imate na svom računu 2000 e, a želite kupiti drugi automobil u obitelji (odnosno morate), pa nećete moći kupiti novog mercedesa od 100000 e ,već bar nekog golfa dvicu za kojeg znate da je kvalitetan i da povoljno možete nabaviti djelove!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Nprm. ako imate na svom računu 2000 e, a želite kupiti drugi automobil u obitelji (odnosno morate), pa nećete moći kupiti novog mercedesa od 100000 e ,već bar nekog golfa dvicu za kojeg znate da je kvalitetan i da povoljno možete nabaviti djelove!


Toliko daleko prosječna hrvatina ne ide! Pa neće se valjda voziti ko neki seljak? Wink

Ima jedan vic na sličnu temu:
U čistilištu sjede Njemac, Talijan i Hrvat i počnu pričati kako su dospjeli tamo.
Njemac: "Kupio Porsche i slupao se sa nekih 240 km/h..."
Talijan: "Kupio Ferrari i slupao se sa, brat-bratu 300 km/h..."
Hrvat: "Kupio Audi A6 i umro od gladi..."

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2009. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno svaka ti čast... samo visoki stalež se voli vozit u normalnom tramvaju koji nema drvena sjedal...yaeh...svaka čast... onda izvadi iz auta sjedala i dofuraj drvena.... aj malo serite po novim busevima..bolje da fura onaj sa drvenim...

živjelo nam selo još 100 godina

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: