Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›

kad s jedne strane imam opciju Đapić, a na drugoj neki drugi nebitno koji, nisam sigurna da li bi poništila listić ili dala glas onima koji su mi u ovom trenutku manje zlo....


To je bila i moja dilema, ali sam odlučila da je ipak bolje izabrati manje zlo nego dići ruke od svega. Pogotovo zato jer ako poništim listić osjećam da se jednosavno kasnije nemam pravo buniti ako Đapić oped sjedne na tron. A zaista ga više nikad ne želim vidjeti kao osječkog gradonačelnika. Zapravo, više ga uopće ne želim vidjeti, točka.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gle, čovjek je političar i naginje se kako vjetar puše, a na nama je da budemo glupe ovce i da te bajke pušimo ili da budemo svoji i smijemo im se u lice.

...rijetki su političari koji nisu takvi...ali kad s jedne strane imam opciju Đapić, a na drugoj neki drugi nebitno koji, nisam sigurna da li bi poništila listić ili dala glas onima koji su mi u ovom trenutku manje zlo....

Đapo s jedne, a Glava s druge - ja ga definitivno poništavam!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gle, čovjek je političar i naginje se kako vjetar puše, a na nama je da budemo glupe ovce i da te bajke pušimo ili da budemo svoji i smijemo im se u lice.

...rijetki su političari koji nisu takvi...ali kad s jedne strane imam opciju Đapić, a na drugoj neki drugi nebitno koji, nisam sigurna da li bi poništila listić ili dala glas onima koji su mi u ovom trenutku manje zlo....

Đapo s jedne, a Glava s druge - ja ga definitivno poništavam!
same here

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB!?!??!?!? Još jedan korak natrag za grad Osijek! Samo im pogledajte kadar....Glavaš, Bubalo i moj favorit Drmić! Dream team!

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
I na ovom se nažalost svodi cijela povijest našeg naroda. Kada nismo u fajtu s drugima, mrzimo se medjusobno.

Ma, ništa zato... Povijest parlamentarnog fajta raznih europskih naroda mjeri se stoljećima i ništa im zato ne fali. Oni koji su ranije počeli s fajtom - prije su napredovali, a oni koji su se zavaravali jednoumljem - nazadovali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Stižu novi ljudi Smile

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=108822

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,5,27,,164852.jl
ali, na žalost ništa novo...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
Stižu novi ljudi Smile

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=108822

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,5,27,,164852.jl
ali, na žalost ništa novo...


Trebaš imati malo tvrđi obraz, Tatamata, da baš ti od svih Hsp-ovaca postaviš ovaj link. Možda te izdalo sjećanje, ali upravo smo na ovom forumu pisali o Matkoviću i MGM prije 4-5 mjeseci, kada je još bio obljubljeni Hsp-ovac. Što smo tada mogli pročitati od tebe i ostalih? Da su to pljuvanja, priče bez pokrića, da je Gordan izvrstan, da Hsp ima odličan tim, da to sve izmišljaju Hdssb-ovci...

Osim što se radi o Hedlu, kojem su mržnja i Biloševi zlatnici pomutili razum, nemamo ništa protiv da se ova priča razotkrije do kraja. Dodao bih ja tu još par likova za koje su još prije par mjeseci Hdssb-ovci sve izmišljali - Markovića, Doležala, Papića, pa ako ćemo zaista provjeravati tko je sve i po kojoj cijeni radio za Grad i gradske firme, učinimo to kako treba. U posljednjih 5 godina Đapićeve mafijaške vlasti utučeno je toliko milijuna kuna bez natječaja i javnosti (da ne kažem na kakve sve nepotrebne i sulude "projekte") da se ovih milijun - dva koje je Matković možda namjestio bratu čine kao kap u moru.

U stvari, da se ne traži.

TataMata je napisao/la: ›
Stvarno si svašta napisao, pa onda da ti odgovorim: drago mi je da si razjasnio da Gordanov burajz nema veze s poslovima za Unikom, i da je to priča bez veze.


http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14274&highlight=


Zadnja promjena: W.M. Felt; 28.05.2009. 17:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zar nije netko razmislio svojom glavom i jednostavno zaključio ovo :

Što Glavašu vrijedi možebitno vladanje iz druge države ili vladanje videolinkom kako neki kažu, kada on ionako u ovaj grad i državu više ne smije pristupiti. Ja imam neki dojam da Glavaševa riječ neće više puno značiti u ovome gradu. Možda još maksimalno godinu dana, a nakon toga mislim da će on otići kod sviju u zaborav, osim kod onih svojih vječnih pristaša, a i njih će biti sve manje.

Nisam još uvijek siguran hoću li glasovati za Bubala, vjerojatno hoću, ali i vjerojatno bih u ovome drugog krugu glasovao za HSP da nemaju vođu ovog koji je, jer u HSPu ima dosta kvalitetnih ljudi, ali ne mogu doći do izražaja od samodopadnog gospodina, koji ruši svoje vlastite gradonačelnike. Ovako to nije glas za bubala, nego protiv Đapića.
Đapić je izgubio ove izbore kada je maknuo Matkovića sa mjesta gradonačelnika, a nakon toga i sa mjesta kandidata za ove izbore. A zašto? Zbog svog vlastitog jala i želje za samopromocijom.

Anti Đapiću želim da ugodno počiva u političkom miru čim mu isketne saborski mandat, gdje će se vjerojatno vratiti čim izgubi ove izbore, a u grad vratiti Danijela Srba. Sa mjesta predsjednika HSPa, ako ima imalo pameti u članstvu i vodstvu te stranke, maknuti će ga do kraja lipnja.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKAPIČKA Very Happy




_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Stižu novi ljudi Smile

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=108822

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,5,27,,164852.jl
ali, na žalost ništa novo...


Tata mata, vidim razočarao te Matković... ode stranka u kurki ko da je nikada nije ni bilo... ne vjerujem da nisi bio i ti pametniji pa utekao s tog trulog broda na vrijeme...


baj d vej, šta je sa majicama... i to propalo jel??

OSTV je napisao/la (Pogledaj post): › Majicu, koja je danas odabrana u Školi za tekstil, dizajn i primjenjenu umjetnost, trebali bi ubuduće nositi osječki turisti svojim kućama.




_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije propalo, ima i ona s čupavom mačkom...mislim da ću to dogovorit s TZ-om, pa da odštampa nekih 200 kom...pa ćemo vidjeti jel ljudi traže...znači tebe zanima...ak oćeš ove s Ja volim Osijek motivom imam par komada...zaslužio si Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Feltu,
post se odnosio i na Bubala. Branio ga jesam, i što se mene tiče svi koji marišu i koje se uhvati u buvaru, pa ako nas ostane milijun ko ga šljivi...jedino ne znam kako 3 milijuna strpat u buvaru Smile. To što im u ovoj oskudici, a i inače nije dovoljna plaća i sve privilegije koje imaju je strašno...12 - 15 000 kn ej! .... za to moja supruga radi 3 - 4 mjeseca i to krvavo...ja se zauzimam za sve poslove preko 70 000 kn na javni natječaj i javno otvaranje ponuda, a bogami i za sva direktorska i ina mjesta u gradu, i to javni s javnim testiranjem, pa ko bolji...al ko mene pita...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 21:35 
Naslov:  Re: Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo me toliko raspoložilo, jeli to zato što se dole potpisani zaglavio u svom liftu pa su ga čupali van.
A što su dobili oni koji nemaju lift u zgradi?? Farbanje stubišta ili promjenu prozora. A što obiteljske kuće??



lift1.jpg
 Opis:
 Veličina:  31.54 KB
 Pogledano:  48 put(a)

lift1.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino važno građanima Osijeka i Osiječko Baranjske županije je plus ili minus u blagajnama grada i županije
i to je jedino mjerilo koliko tko od političara voli Osijek .


ako cemo po tome, sad je minus Smile


jeli uopće ikad bio plus? Laughing samo je pitanje vidi li se zašto je minus, ili to vide samo pojedinci Laughing Cool

Ako je građanima jedino važno je li u blagajni plus ili minus, onda neka glasaju za onoga tko će tu blagajnu bolje napuniti. Zato nekima i je glava u Zagrebu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
I na ovom se nažalost svodi cijela povijest našeg naroda. Kada nismo u fajtu s drugima, mrzimo se medjusobno.
Potpisujem.
No još bih dodao, kako je fascinantno to što ljudi pišu o političarima kao da su ti ljudi koji to pišu SVETE KRAVE.
Dajte kao da vi nebi nimalo kajmaka pobrali da imate priliku i da nikome nebi sredili nikakav posao. Našli posao mami kojoj fali mjesec dana do mirovine... Very Happy Presmiješno.
Još najjače od svega je to što svi ZNAJU NAJBOLJE RIJEŠENJE ZA GRAD, a nitko se nije kandidirao?! Smile EL CLASSICO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: