Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino važno građanima Osijeka i Osiječko Baranjske županije je plus ili minus u blagajnama grada i županije
i to je jedino mjerilo koliko tko od političara voli Osijek .


ako cemo po tome, sad je minus Smile


jeli uopće ikad bio plus? Laughing samo je pitanje vidi li se zašto je minus, ili to vide samo pojedinci Laughing Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anto, ti si najslabija karika - zbogom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Glava u Ljubuškom a donji dijelovi organizma u Osijeku...
ili je možda bolje glava u Zagrebu a ostali dijelovi u Osijeku ...

U Ljubuškom ima novaca samo za Glavu, a u ZG i za ostale ako shvate...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Glava u Ljubuškom a donji dijelovi organizma u Osijeku...
ili je možda bolje glava u Zagrebu a ostali dijelovi u Osijeku ...

U Ljubuškom ima novaca samo za Glavu, a u ZG i za ostale ako shvate...


hoćeš reći i za tebe, kojom žustrinom pišeš Laughing Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:33 
Naslov:  Re: Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, samo sam slučajno zavirila na forum, a vidim da ste aktivni... Inače - kad si spomenuo - baš moram ići sad kad je najzanimljivije! Šit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slos
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom su prepucavanja krenula u offtopic, samo želim ukazati na Radićevu izjavu u knjizi "Hrvati i Srbi", a koja se odnosi na uvodno navedenu izjavu te pokazuje koliko smo odmakli od tog doba (i HDSSB i HDZ-HSP):

Tim sramotnim pojavama izvor je baš u tome, što se misli, da se borba ima voditi do istrage (uništenja) vaše ili naše, a sve, gle, oko nas svjedoči, da se ta borba vodi do istrage vaše i naše... Zdrav razum svakog našeg seljanina, kojega još ne otrovasmo svojom "politikom" sudit će o ovoj borbi "do istrage vaše ili naše" kao o najstrašnijem zločinstvu, kao o pravom narodnom izdajstvu ... danas samo kretenski um ili zločinačka duša može propovijedati srednjovječnu razornu plemensku mržnju ... treba što prije pokazati, da ipak nismo tako besvijesna masa, da bi se u nas do vijeke mogao štrcati tuđinski otrov razdora i mržnje, da već jednom hoćemo i možemo biti narod bilo to s dva, pa i više ravnopravnih imena"

Sada pogledajte oko čega se kampanja vrti, ti si srbin, ti si ustaša, ja sam pukovnik, ti si komandant, a rezultati su slični kao i onda, paljenja zastava, gađanje jajima....


Stvar postaje gora kada ovakvo nešto govori HRVATSKI ZASTUPNIK, a u kontekstu borbe protiv Zagreba čime srbe zamjenjuju neki drugi hrvati ali sa sličnim metodama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slos je napisao/la: ›
Obzirom su prepucavanja krenula u offtopic, samo želim ukazati na Radićevu izjavu u knjizi "Hrvati i Srbi", a koja se odnosi na uvodno navedenu izjavu te pokazuje koliko smo odmakli od tog doba (i HDSSB i HDZ-HSP):

Tim sramotnim pojavama izvor je baš u tome, što se misli, da se borba ima voditi do istrage (uništenja) vaše ili naše, a sve, gle, oko nas svjedoči, da se ta borba vodi do istrage vaše i naše... Zdrav razum svakog našeg seljanina, kojega još ne otrovasmo svojom "politikom" sudit će o ovoj borbi "do istrage vaše ili naše" kao o najstrašnijem zločinstvu, kao o pravom narodnom izdajstvu ... danas samo kretenski um ili zločinačka duša može propovijedati srednjovječnu razornu plemensku mržnju ... treba što prije pokazati, da ipak nismo tako besvijesna masa, da bi se u nas do vijeke mogao štrcati tuđinski otrov razdora i mržnje, da već jednom hoćemo i možemo biti narod bilo to s dva, pa i više ravnopravnih imena"

Sada pogledajte oko čega se kampanja vrti, ti si srbin, ti si ustaša, ja sam pukovnik, ti si komandant, a rezultati su slični kao i onda, paljenja zastava, gađanje jajima....


Stvar postaje gora kada ovakvo nešto govori HRVATSKI ZASTUPNIK, a u kontekstu borbe protiv Zagreba čime srbe zamjenjuju neki drugi hrvati ali sa sličnim metodama.

I na ovom se nažalost svodi cijela povijest našeg naroda. Kada nismo u fajtu s drugima, mrzimo se medjusobno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Podsjetio bih na nepobitne činjenice:
- Država je prezadužena
- Grad Osijek je u minusu i prezadužen
- Županija je u plusu i nema dugovanja

Ja bih podsjetio i na to da županija ima hrpu zapuštenih i neobrađenih površina te da uvozi hranu.

Inače, ja ću svoj listić za selonačelnika poništiti... istu stvar će napraviti i par ljudi koje znam. To mi se u ovoj konstelaciji snaga čini kao najbolje moguće rješenje.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Stižu novi ljudi Smile
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=108822

Vrhunska izjava:
"Osobnost koju Bubalo donosi kao župan - a nije se ni kao župan bavio visokom politikom - siguran sam da će biti temelj njegova rada."

Jea rajt!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...no, dobro - u cijelom članku ima nekoliko nepobitnih činjenica...
...citiram:

Đapić je uvijek govorio u prvom licu jednine. Za sve pozitivno uvijek je i isključivo bio zaslužan on. Istovremeno, uvijek je bio majstor u tome da prebaci odgovornost sa sebe na drugog, kao što je to činio nakon teškog kolapsa HSP-a na parlamentarnim izborima. U ovim izborima ja ću mu biti dežurni krivac. Opterećen je i svakodnevno govori o meni.

Đapić je iz Osijeka otišao 1991., a iz Zagreba se vratio 2005. i postao gradonačelnikom.

Bubalo je šest godina župan. Djelovao je u stranačkom sustavu, no Bubalo je uspješno i dobro vodio županiju.

Osobna sujeta tadašnjeg gradonačelnika nije dozvoljavala da se izabere novi gradonačelnik, nego je dopustio da padne vlast.

Dolazi vrijeme novih, mladih ljudi, ali i vrijeme da se o Osijeku odlučuje u Osijeku.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...citiram:
Đapić je uvijek govorio u prvom licu jednine. Za sve pozitivno uvijek je i isključivo bio zaslužan on. Istovremeno, uvijek je bio majstor u tome da prebaci odgovornost sa sebe na drugog, kao što je to činio nakon teškog kolapsa HSP-a na parlamentarnim izborima. U ovim izborima ja ću mu biti dežurni krivac. Opterećen je i svakodnevno govori o meni.

Gle, čovjek je političar i naginje se kako vjetar puše, a na nama je da budemo glupe ovce i da te bajke pušimo ili da budemo svoji i smijemo im se u lice.

Ovaj gospodin, da je ostao sa Antišom u điru, pričao bi danas o Bubiju da je Glavina marioneta i da se gradska politika vodi mobitelom bla bla... kao što sada priča loše o dojučerašnjem prijatelju.

Ovaj gospodin također je dobio moj glas na izborima za gradonačelnika, ali neće više nikada.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gle, čovjek je političar i naginje se kako vjetar puše, a na nama je da budemo glupe ovce i da te bajke pušimo ili da budemo svoji i smijemo im se u lice.



...rijetki su političari koji nisu takvi...ali kad s jedne strane imam opciju Đapić, a na drugoj neki drugi nebitno koji, nisam sigurna da li bi poništila listić ili dala glas onima koji su mi u ovom trenutku manje zlo....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, koji su to njihovi projekti koje planiraju raditi da bi nam svima bilo bolje, osim čuvenog odgovora kod Hrge: gospdarstvo, gospodarstvo, gospodarstvo...kako i na koji način....do kada i pošto...ajd stvarno da se prestanemo zezati i da vidimo što nam to snaga grada nudi...za boljitak Osijeka osim priče....ajmo mi na forumu o projektima ako naši političari neće...ajmo sučeljavanje bez pljuvanja, nego idejama....stignemo još...pokažimo im primjerom....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: