Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Više od 1.000 obitelji ima bazen - neki u podrumu, drugi na krovu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
"Više od 1.000 obitelji ima bazen - neki u podrumu, drugi na krovu!"

Ja ne kužim koja je fora imati bazen u podrumu... ali sam na svoje oči vidio jedan takav - svašta!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Letjela ja iznad Praga avionom i gledam dolje i sve se plavi. Majke ti, svaka peta kuća ima bazen. Pa nek onda i mi konja za utrku imamo!

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eddie
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a uvriježeno je mišljenje da si samo oni duboka džepa mogu priuštiti vlastiti bazen... cijena od 55 do 300.000 kuna....

Pa da to je još plitko jel??? Ja ne mogu novi bicikl kupit a ne bazen [uklonjeno]...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eddie je napisao/la: ›
Pa da to je još plitko jel??? Ja ne mogu novi bicikl kupit a ne bazen [uklonjeno]...

To više govori o tebi, nego o bazenima... ne?

Pogotovo ova zadnja riječ u drugoj rečenici.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eddie
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da govori da nemam novaca a ova što piše njoj nije puno 55 tisuća kuna,to su mali novci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eddie je napisao/la: ›
da govori da nemam novaca a ova što piše njoj nije puno 55 tisuća kuna,to su mali novci.

Nije niti meni puno 55 tisuća, a nije niti još hrpi ljudi. Ako si student ili radiš i živiš sam ili uopće ne radiš, onda ti je puno. Ako imaš dvije relativno normalne plaće, onda ti je tih 55 milja dugoročno jedna sasvim bezvezna cifra.

Evo, dvoje obiteljskih pljugera te pare protjera kroz pluća za 4 godine.... pa ti računaj koliko bazena u obliku dima ode u atmosferu. Ovi gradski seljoši, što se prepucavaju plakatima i lecima, 55 milja spičkaju za ručkove i zajebanciju za mjesec dana. Na koncu, nabroji na prste aute u gradu koji su jeftiniji od 55 milja!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: