Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo gledam Slavonsku televiziju. Bubalo i Šišljagić su jako iznenađeni što HSP vodi prljavu kampanju. Pa imali su od koga i učiti. Dvije godine su svakodnevno učili od navedene gospode, šutjeli i trpjeli uvrede, a sada kada su pokazali zube oni koji su prijetili ratom do istrebljenja sada glume finoću. Već su zaboravili da su 16.o5. na dan predizborne šutnje po gradu iz jurećih automobila bacali plakate čiji je sadržaj bio na nivou... ma ne želim vrijeđati ni čobane ni kočijaše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim ja da za HSP neće bit problema u Osijeku unatoč posljednjim previranjima...pozdrav... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim ja da za HSP neće bit problema u Osijeku unatoč posljednjim previranjima...pozdrav... Smile


TataMata, milio bih odgovor na jedno jednostavno pitanje. Kako to da je Matković još uvijek član HSP-a? Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gordan i svi ostali članovi HSP-a koji su na nezavisnoj listi suspendirani su sukladno statutu. Odluku o prekidu članstva donosi nadležno tijelo u roku od 60 dana.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala. Malo mi je čudno da su još uvijek članovi poslije svega...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim ja da za HSP neće bit problema u Osijeku unatoč posljednjim previranjima...pozdrav... Smile


TataMata, milio bih odgovor na jedno jednostavno pitanje. Kako to da je Matković još uvijek član HSP-a? Cool
Ah, tatamata umjeren i diplomatski kao i uvijek. Budući da do drugog kruga neće proći 60 dana,neki si mudro sjede na dvije stolice, zlu ne trebalo. Da Matković još uvijek nije odstupio iz HSP-a samo je dokaz da još uvijek računa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ako znaš čitati gore piše "ROĐENA U OSIJEKU". Nije tatamata, nego jedna od polaznica njegovog tečaja besplatnog informatičkog opismenjavanja. Kako vidiš, odnosno čitaš, stvarno je dobar prof.

Ovo je bila šala. Laughing Znači nakon tečaja ide registracija na os031 i peri po onima koji nisu za HSP. Napredan tečaj nema šta.

Tatamata na svojim tečajevima nikada nije pričao o politici (barem ne u grupi koju sam ja polazila).
Nisam od onih kojima treba tečaj da bi se znali opredijeliti i politički odrediti. HSP-ovka sam od prvih izbora u samostalnoj Hrvatskoj i to nikada nisam skrivala. Smile



o ne evo nam nove Sharon...
pa dobro Tatamata gdje ih samo pronalaziš???

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ako znaš čitati gore piše "ROĐENA U OSIJEKU". Nije tatamata, nego jedna od polaznica njegovog tečaja besplatnog informatičkog opismenjavanja. Kako vidiš, odnosno čitaš, stvarno je dobar prof.

Ovo je bila šala. Laughing Znači nakon tečaja ide registracija na os031 i peri po onima koji nisu za HSP. Napredan tečaj nema šta.

Tatamata na svojim tečajevima nikada nije pričao o politici (barem ne u grupi koju sam ja polazila).
Nisam od onih kojima treba tečaj da bi se znali opredijeliti i politički odrediti. HSP-ovka sam od prvih izbora u samostalnoj Hrvatskoj i to nikada nisam skrivala. Smile

Ja se nisam nigdje ni izgubila, pa se ne trebam niti pronalaziti. Stalno sam ovdje. A što se tiče Sharon,
žena mi je uzor...

o ne evo nam nove Sharon...
pa dobro Tatamata gdje ih samo pronalaziš???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
o ne evo nam nove Sharon...
pa dobro Tatamata gdje ih samo pronalaziš???


O, ne, napadaju!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj samo malo da pronađem neku sliku sa hijenama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Čekaj samo malo da pronađem neku sliku sa hijenama...


Uf, nemoj naprezati mozak do te mjere. Ipak to traje, naći slike hijena na internetu...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo, kaka frka...take it ease and have fun...oladi malo...mogla bi te peglom Smile , pa'š onda vidit ko je ovca...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Čekaj samo malo da pronađem neku sliku sa hijenama...


Uf, nemoj naprezati mozak do te mjere. Ipak to traje, naći slike hijena na internetu...


Podržavam... !

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pegla mi je i sada pri ruci, ali imam pametnijeg posla od razbijanja praznih tikvi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Čekaj samo malo da pronađem neku sliku sa hijenama...
Samo 7 sati je prošlo i nema hijena?Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: