Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 18:05 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada postaje jasno da je Matković "odrađen" od strane Glavaša još prije godinu li više. Da je Matković stvarno bi revoltiran "Đapićevom tiranijom" i da je istinski pravaš kakvim je pokušavao da se predstavi, sigurno se ne bi odmah trudio da uleti u tabor dojučerašnjeg neprijatelja kojega se trsio žestoko da napada. Glavaš je također Matovića optuživao za korupciju, nemoral i raznorazne sodomije. Very Happy
Maković se prodao za materijalni interes, da li je uspio da se uhljebi; vidjet će se, ali je sigurno da je izgubio svu vjerodostojnost; ako ju je ikada i imao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 20:18 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Profil Matkovićevih glasača je bio jasan od starta - to su mahom ljudi dobrih namjera, ali koji se uopće nisu potrudili saznati malo više o novoj osječkoj priči i glavnom protagonistu te šuplje priče.

I šta su sad dobili - doslovce Mačka u vreći. Matković je bio spreman da bude kandidat u koaliciji s HDZ-om, da su SDP i HNS koalirali i zvali ga da im bude kandidat - dotrčao bi, a na kraju je koalirao s koalicijom koju vodi HDSSB. Stoga je očito da je Nova osječka priča - u biti tipična priča o političkom kupleraju.

Vratimo se na Matkovićeve glasače - ljudi koji čitaju 24 sata, ali misle da razumiju što se događa u zemlji (njima u obranu - Jutarnji, odnosno Večernji tek ne pružaju pravu sliku društva) su vrlo opasni za demokratske procese. No oni su tek krajnji produkt sustavnog zaglupljivanja koje provodi hrvatska političko-medijska elita.

Eto, Sanader i ekipa spin doktora je mislila da će ih sustavno zaglupljivanje zauvijek održati na vlasti, kad on trt - smijenit će ih Kerumi, Mačci i Mikšići. Glupost oslobađa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog koalicije sa Bubalom, Matković je još popularniji kod glasača u Osijeku. A vi plačite Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sat2
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Zbog koalicije sa Bubalom, Matković je još popularniji kod glasača u Osijeku. A vi plačite Wink


Da znaš da mi dođe plakati! Predprošle nedjelje sam glasao za, a slijedeće ču morati glasati protiv! Opet od dva zla moram izabrati manje!

Preletio sam postove i vidio da se spominju ulaganja u infrastrukturu grada!
Uvijek (i dok sam sudjelovao u izborima) mi je bilo smiješno obečavanje kandidata kako će graditi i održavati ceste, vodovod, kanalizaciju..., a bogati, što češ drugo i raditi? Pa osnovna djelatnost gradske uprave je stvoriti osnovne uvjete ugodnog življenja! Što ovi nude više od osnovnog! Đapić gradi pruge (što će se voziti po tim prugama?, što povezuju te pruge? ), Bubalo nemilice potiće gospodarstvo(?)(kad se zbroje sva ulaganja o kojima on prića ispada da županija troši samo na poticanje gospodarstva i da joj je proračun barem milijardu kuna), hvali se boljom pozicijom županije, a neće reči da to nema veze sa njim već sa samostalnim ulaganjima Todorića u Baranji i gospodina iz Žita d.o.o. (ah ta statistika)!
Nitko mi ne nudi velike kulturne priredbe u Osijeku, a o kojima se nekada pričalo ... Festival lutkarskih (dječijih) kazališta, Tamburaški festival ....i mnoga druga ulaganja u kulturu (izgradnja koncertne dvorane, formiranje kvalitetnog orkestra klasične glazbe, podići kvalitetnu razinu i marketinšku pokrivenost jazz festivala...!
Više i kvalitetnije ulaganje u temeljne sportove- atletiku, plivanje, gimnastiku...
Da plaće mi se jer će o svemu što sam naveo brinuti ljudi koji nisu kompetentni i nije im stalo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pomaka na bolje ima, ali ne sustavnog barem za sada nego inicijativom pojedinaca, što isto nije loše....Formiran je Big Band....Jukić radi na Tamburaškom festivalu, biti će i KC u okviru Eurodoma, u sklopu projekta luke u DGO planira se i koncertna dvorana....može se više, ali nije da se ništa ne događa...OLJK bi mogao biti zanimljiv...gospođa Smoje se u svakom slučaju trudi i nije nezainteresirana nego naprotiv...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta je to LUZERU.. ?? Na takve smo grane spali da lažemo ovako javno i to na ovom forumu. A ja mislio da se ovdje "normanlo" raspravlja, kad ono nitko drugi nego ti. osijek031.com smile

Možda mi je vrućina od pegle pomutila mozak, ali molim nekoga da mi pojasni ono LUZERU? Što to može izgubiti netko tko je smišljao projekte iz ničega, besplatno radio više od godinu dana, nema nikakvu političku funkciju, ne sjedi u nadzornim odborima, sve što radi radi iz osobnih uvjerenja? Luzeri će biti jedino oni koji dođu na vlast i ne prepoznaju vrijednost projekata kao što su besplatno informatičko opismjenjavanje ili JA VOLIM OSIJEK u čijim su aktivnostima sudjelovali građani svih političkih opcija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2009. 18:19 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amfilohije je napisao/la (Pogledaj post): › Sada postaje jasno da je Matković "odrađen" od strane Glavaša još prije godinu li više. Da je Matković stvarno bi revoltiran "Đapićevom tiranijom" i da je istinski pravaš kakvim je pokušavao da se predstavi, sigurno se ne bi odmah trudio da uleti u tabor dojučerašnjeg neprijatelja ...


Njemu je glavas bio mozda do jucerasnji neprijatelj, ali je isto teko prekjucerasnji prijateljs i sadasnji prijatelj. Dakle, prvo prijatelj, pa neprijatelj, pa opet prijatelj.

Nesto je slicno i sa HDZom i HSPom ... bili prijatelji, pa onda zadnjih izbora malo neprijatelji, sad su opet prijatelji.

Uglavnom ... umjesto koaliranja, ja bi vise volio kolabiranje ... a predpostavljam da buducnost donosi jos raznih prijateljstava i neprijateljstava Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Sta je to LUZERU.. ?? Na takve smo grane spali da lažemo ovako javno i to na ovom forumu. A ja mislio da se ovdje "normanlo" raspravlja, kad ono nitko drugi nego ti. osijek031.com smile

Možda mi je vrućina od pegle pomutila mozak, ali molim nekoga da mi pojasni ono LUZERU? Što to može izgubiti netko tko je smišljao projekte iz ničega, besplatno radio više od godinu dana, nema nikakvu političku funkciju, ne sjedi u nadzornim odborima, sve što radi radi iz osobnih uvjerenja? Luzeri će biti jedino oni koji dođu na vlast i ne prepoznaju vrijednost projekata kao što su besplatno informatičko opismjenjavanje ili JA VOLIM OSIJEK u čijim su aktivnostima sudjelovali građani svih političkih opcija.


To se misli na gubitničku političku stranku HSP. Jer još uvijek nisu svjesni da su izgubili izbore i u gradu i u županiji.

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

između dva zla treba birati manje.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amfilohije je napisao/la: ›
Sada postaje jasno da je Matković "odrađen" od strane Glavaša još prije godinu li više. Da je Matković stvarno bi revoltiran "Đapićevom tiranijom" i da je istinski pravaš kakvim je pokušavao da se predstavi, sigurno se ne bi odmah trudio da uleti u tabor dojučerašnjeg neprijatelja kojega se trsio žestoko da napada. Glavaš je također Matovića optuživao za korupciju, nemoral i raznorazne sodomije. Very Happy
Maković se prodao za materijalni interes, da li je uspio da se uhljebi; vidjet će se, ali je sigurno da je izgubio svu vjerodostojnost; ako ju je ikada i imao.

Bravo bravo majstore

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Što to može izgubiti netko tko je smišljao projekte iz ničega, besplatno radio više od godinu dana, nema nikakvu političku funkciju, ne sjedi u nadzornim odborima, sve što radi radi iz osobnih uvjerenja? Luzeri će biti jedino oni koji dođu na vlast i ne prepoznaju vrijednost projekata kao što su besplatno informatičko opismjenjavanje ili JA VOLIM OSIJEK u čijim su aktivnostima sudjelovali građani svih političkih opcija.

TataMata, jes to ti? Nešto te previše cura hvali, baš si bajica. Cool

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amfilohije je napisao/la: ›
Sada postaje jasno da je Matković "odrađen" od strane Glavaša još prije godinu li više. Da je Matković stvarno bi revoltiran "Đapićevom tiranijom" i da je istinski pravaš kakvim je pokušavao da se predstavi, sigurno se ne bi odmah trudio da uleti u tabor dojučerašnjeg neprijatelja kojega se trsio žestoko da napada. Glavaš je također Matovića optuživao za korupciju, nemoral i raznorazne sodomije. Very Happy
Maković se prodao za materijalni interes, da li je uspio da se uhljebi; vidjet će se, ali je sigurno da je izgubio svu vjerodostojnost; ako ju je ikada i imao.

Pope pa opet Vi o politici. Nije li prezident Mesić rekao da se Crkva ne treba miješati u politiku?

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Što to može izgubiti netko tko je smišljao projekte iz ničega, besplatno radio više od godinu dana, nema nikakvu političku funkciju, ne sjedi u nadzornim odborima, sve što radi radi iz osobnih uvjerenja? Luzeri će biti jedino oni koji dođu na vlast i ne prepoznaju vrijednost projekata kao što su besplatno informatičko opismjenjavanje ili JA VOLIM OSIJEK u čijim su aktivnostima sudjelovali građani svih političkih opcija.

TataMata, jes to ti? Nešto te previše cura hvali, baš si bajica. Cool
Ako znaš čitati gore piše "ROĐENA U OSIJEKU". Nije tatamata, nego jedna od polaznica njegovog tečaja besplatnog informatičkog opismenjavanja. Kako vidiš, odnosno čitaš, stvarno je dobar prof.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ako znaš čitati gore piše "ROĐENA U OSIJEKU". Nije tatamata, nego jedna od polaznica njegovog tečaja besplatnog informatičkog opismenjavanja. Kako vidiš, odnosno čitaš, stvarno je dobar prof.

Ovo je bila šala. Laughing Znači nakon tečaja ide registracija na os031 i peri po onima koji nisu za HSP. Napredan tečaj nema šta.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ako znaš čitati gore piše "ROĐENA U OSIJEKU". Nije tatamata, nego jedna od polaznica njegovog tečaja besplatnog informatičkog opismenjavanja. Kako vidiš, odnosno čitaš, stvarno je dobar prof.

Ovo je bila šala. Laughing Znači nakon tečaja ide registracija na os031 i peri po onima koji nisu za HSP. Napredan tečaj nema šta.

Tatamata na svojim tečajevima nikada nije pričao o politici (barem ne u grupi koju sam ja polazila).
Nisam od onih kojima treba tečaj da bi se znali opredijeliti i politički odrediti. HSP-ovka sam od prvih izbora u samostalnoj Hrvatskoj i to nikada nisam skrivala. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: