Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2009. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek zvan PREKID KRIZE, a jesmo se usrećili. Je on te je poslušao kad si predložio semafor na Vinkovačkoj, i druge lege sa svojim prijedlozima na forumu...baš je on taj kome je stalo...moš mislit....al to vi ne znate...on je za vas supika...pa ok...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
I sad vam ništa drugo ne preostaje nego da ga pljujete. I gledate kako predsjeda gradskim vijećem iduće 4 godine.

Ali nije gradonačelnik... A to je silno želio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek zvan PREKID KRIZE, a jesmo se usrećili. Je on te je poslušao kad si predložio semafor na Vinkovačkoj, i druge lege sa svojim prijedlozima na forumu...baš je on taj kome je stalo...moš mislit....al to vi ne znate...on je za vas supika...pa ok...


Ima 4 godine na raspolaganju da se dokaže ili otkaže. HSP baš i ne. Glavaš vas je doveo na vlast, Glavaš vas je i skinuo. Sve se vraća, sve se plaća...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2009. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
Sta je to LUZERU.. ?? Na takve smo grane spali da lažemo ovako javno i to na ovom forumu. A ja mislio da se ovdje "normanlo" raspravlja, kad ono nitko drugi nego ti. osijek031.com smile

Oprosti, @studenac, ali meni nije baš potpuno jasan tvoj doživljaj foruma... Kao prvo - stupidno očekivanje da će sad nestati svaki glas kontra ljigavih hvalospjeva g.Bubalu, g.Kraljičku i društvu nastalih na krilima lokalnih izbora 2009. Za tvoju informaciju: oporba je normalna pojava i obično ne šuti. To katkad može biti ljekovito, kako za oporbu samu tako i za vlast.
Drugo, osebujni štih tvojih postova prenio nam je vokabular i ozračje s nogometnih tribina. Tako se valjda tamo dovikuju (podsvjesno: velika slova) jedni s drugima i kite epitetima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to...a ti me samo gledaj...ne moraš zbog toga prodati svoju stranku i koalirati s tipom koji je shebo cijeli grad...da dokažeš, šta?

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Ima 4 godine na raspolaganju da se dokaže ili otkaže. HSP baš i ne.

A, sačekat ćemo i vidjeti. 4 godine je puno vremena za osječka politička čuda...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
Ima 4 godine na raspolaganju da se dokaže ili otkaže. HSP baš i ne.

A, sačekat ćemo i vidjeti. 4 godine je puno vremena za osječka politička čuda...


Vrijeme je da se OSijek smiri Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
A vi se samo tješite da će ga birači kazniti. Za što? Za to što prekida krizu gradske vlasti??? Smiješno. Cool

Jedan dio vjerojatno hoće. Za što? Zbog laganja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2009. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to...

Lijepo zvuči, samo kada ti predsjednik stranke ne bi bio onaj koji je jer se tvoja izjava kosi sa načinom njegova vladanja proteklih 4-5 godina.
A i tebi se vidim sviđa slikati pred kamerama kad si danas popunjavao mjesto pored svih onih praznih stolica na pressici HSP-a.
Ili pucaš na nego od visokih mjesta u stranci?

Pokušao sam ga danas slušati ali nisam dugo izdržao kad je počeo nabrajati svoje greške. Nisam baš imao toliko vremena
Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
A vi se samo tješite da će ga birači kazniti. Za što? Za to što prekida krizu gradske vlasti??? Smiješno. Cool

Jedan dio vjerojatno hoće. Za što? Zbog laganja.


Jedino što ja vidim je to da ste vi kažnjeni. A Matković nagrađen. Pa vi i dalje pričajte priče Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to...

Lijepo zvuči, samo kada ti predsjednik stranke ne bi bio onaj koji je jer se tvoja izjava kosi sa načinom njegova vladanja proteklih 4-5 godina.
A i tebi se vidim sviđa slikati pred kamerama kad si danas popunjavao mjesto pored svih onih praznih stolica na pressici HSP-a.
Ili pucaš na nego od visokih mjesta u stranci?

Pokušao sam ga danas slušati ali nisam dugo izdržao kad je počeo nabrajati svoje greške. Nisam baš imao toliko vremena
Razz

He, he - misliš gledao na STV-u? A tebi povjerili da spomeneš na forumu ovu pilanu montiranu vrhunsku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino što sam ja danas iščitao iz izjava Ante Đapića je:

1. Nije i neće prežaliti što je dopustio odlazak Gordana Matkovića jer ga je ovaj jedini mogao spasiti.
2. Svjestan je da mu je to politički kraj (nikada u svojim izjavama nije toliko napadao i bio bezobrazan nazivajući Matkovića citiram "otpatkom").
3. Svjestan je i da su se HDZ-ovci pomirili sa porazom u Osijeku i odrekli grada, (izjava Sanadera kako je HDZ-u jedino bitna osječko-baranjska županija) što njemu nikako ne odgovara.
4. Nakon dugo vremena sjetio se spomenuti (naravno u negativnom kontekstu) Ružu Tomašić, Peru Kovačevića i Tončija Tadića uspoređujući ih sa Matkovićem.

Evo jedne za naše vrijedne HSP-ovce:


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj savjet: gledaj malo i druge TV postaje. Znam da je čovjek u ekstazi kad sluša sve ono što bi i sam volio čuti, ali vrijedi pokušati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... a izbor glazbe ti je očajan... Idem spavati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to...

Lijepo zvuči, samo kada ti predsjednik stranke ne bi bio onaj koji je jer se tvoja izjava kosi sa načinom njegova vladanja proteklih 4-5 godina.
A i tebi se vidim sviđa slikati pred kamerama kad si danas popunjavao mjesto pored svih onih praznih stolica na pressici HSP-a.
Ili pucaš na nego od visokih mjesta u stranci?

Pokušao sam ga danas slušati ali nisam dugo izdržao kad je počeo nabrajati svoje greške. Nisam baš imao toliko vremena
Razz
Lako je kad se jede i pije, onda se svi vole slikat....sad se treba slikat, kad je napeto...nabroji nekog od političara koje poznaješ, a da su beplatno držali tečaj informatike (ili nešto drugo) kao ja godinu dana, pa onda možemo dalje pričati...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: