Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:27 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ovu Sharon itko više ozbiljno doživljava?
=)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to...

Lijepo zvuči, samo kada ti predsjednik stranke ne bi bio onaj koji je jer se tvoja izjava kosi sa načinom njegova vladanja proteklih 4-5 godina.
A i tebi se vidim sviđa slikati pred kamerama kad si danas popunjavao mjesto pored svih onih praznih stolica na pressici HSP-a.
Ili pucaš na nego od visokih mjesta u stranci?

Pokušao sam ga danas slušati ali nisam dugo izdržao kad je počeo nabrajati svoje greške. Nisam baš imao toliko vremena
Razz
Lako je kad se jede i pije, onda se svi vole slikat....sad se treba slikat, kad je napeto...nabroji nekog od političara koje poznaješ, a da su beplatno držali tečaj informatike (ili nešto drugo) kao ja godinu dana, pa onda možemo dalje pričati...
Nisi mi odgovorio....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti nisi političar, ti si običan aktivist.
Od tečaja informatike se ne živi, ali da je lijepo - to stoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Ti nisi političar, ti si običan aktivist.
Od tečaja informatike se ne živi, ali da je lijepo - to stoji.
Hvala ti što si me prosvijetlio, političari to ne rade....samo aktivisti...., a razlika je u....pokvarenosti, borbi za osobnu korist, vlast, moć utjecaj u društvu...nešto tu ne štima...znači da bi postao političar nedostaju mi te kvalitete ili...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na dobrom si putu, ali vidim da ti većinom negativne konotacije padaju na pamet (valjda Đapićev utjecaj kad ti pokvarenost, moć i osobnu korist nazivaš kvalitetama).
Osobno, koliko sam te upoznao kroz tekstove na forumu mislim da si malo preveliki idealist.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Na dobrom si putu, ali vidim da ti većinom negativne konotacije padaju na pamet (valjda stranački utjecaj kad ti pokvarenost, moć i osobnu korist nazivaš kvalitetama).
A pozitivne bi bile...one koje sam naveo,

''Ma miki jebeš vlast, ja ću tebi i svim ostalima uvijek biti na raspolaganju da se nešto pomakne ili realizira ako je dobro za četvrt ili grad jer to hoću, za to nije potrebna nikakva vlast...politika je služenje narodu i rad za opće dobro ispred svojih interesa i to je to''...

ali ti na to nisi niti trepnuo nego si me nazvao aktivistom (što je btw OK)...jer na riječ političar ljudi negativno reagiraju...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Na dobrom si putu, ali vidim da ti većinom negativne konotacije padaju na pamet (valjda Đapićev utjecaj kad ti pokvarenost, moć i osobnu korist nazivaš kvalitetama).
Osobno, koliko sam te upoznao kroz tekstove na forumu mislim da si malo preveliki idealist.
Pa mislim da poneki idealist treba tu i tamo...a ovo prevelik (znam da imam koju kilu viška Smile ) ili radim ili ne radim...takav sam....nemaš pojma koliko idealista ima u ovom gradu, hvala svima koji sudjeluju u projektu Ja volim Osijek...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 1:06 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako nisam, rekao sam da lijepo zvuči, ali je kraj tvog stranačkog šefa koji gleda samo sebe teško izvedivo.
Rekao sam davno, za projekt Ja volim Osijek sve pohvale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Kako nisam, rekao sam da lijepo zvuci, ali je kraj tvog stranačkog šefa koji gleda samo sebe teško izvedivo.
Reći ću ti samo da se varaš i da nisi u pravu...i u HDSSB-u postoji hijerarhija koja se poštuje, zar ne...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Jel ovu Sharon itko više ozbiljno doživljava?
=)

He, he - ako je: više nitko, onda znači da je: prije netko, a možda baš ti - koliko god se fajtao sa Sharon...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 10:29 
Naslov:  Re: Gordan Matković, nezavisni kandidat pozvao svoje birače da podrže Bubala i Šišljagića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj si laskati, o tebi sam imao donekle pozitivno mišljenje jer sam smatrao kako si forumaš sa svojim stavovima s kojim se može otvoreno polemizirat, dok nisi otišla u glupost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja otišla u glupost, a neki iz gluposti nikad nisu ni izlazili... Još uvijek sam u prednosti, OsNpGr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sat2
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek zvan PREKID KRIZE, a jesmo se usrećili. Je on te je poslušao kad si predložio semafor na Vinkovačkoj, i druge lege sa svojim prijedlozima na forumu...baš je on taj kome je stalo...moš mislit....al to vi ne znate...on je za vas supika...pa ok...


Ima 4 godine na raspolaganju da se dokaže ili otkaže. HSP baš i ne. Glavaš vas je doveo na vlast, Glavaš vas je i skinuo. Sve se vraća, sve se plaća...


Konačno i definitivno! Osijek postaje (ili ostaje) LJUBUŠKI NA DRAVI. Ionako nam je budući gradonačelnik u Ljubuškom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek zvan PREKID KRIZE, a jesmo se usrećili. Je on te je poslušao kad si predložio semafor na Vinkovačkoj, i druge lege sa svojim prijedlozima na forumu...baš je on taj kome je stalo...moš mislit....al to vi ne znate...on je za vas supika...pa ok...

čekaj, jel kandidat za gradonačelnika bio đapić ili ti?
kad ti budeš kandidat glasati ću za tebe, al dok god je ON kandidat NIKADA!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek zvan PREKID KRIZE, a jesmo se usrećili. Je on te je poslušao kad si predložio semafor na Vinkovačkoj, i druge lege sa svojim prijedlozima na forumu...baš je on taj kome je stalo...moš mislit....al to vi ne znate...on je za vas supika...pa ok...

čekaj, jel kandidat za gradonačelnika bio đapić ili ti?
kad ti budeš kandidat glasati ću za tebe, al dok god je ON kandidat NIKADA!!!


Nije loša ideja ,TataMata bi imao i moj glas samo da promjeni dres...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: