Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vikend-opijanje, drogiranje i uništavanje u skateparku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Da bi to funkcioniralo trebalo bi nam 15.000 policajaca...


ima ih i vishe... eto sinoc na benzi.. dolazim... ispred..na samom ulazu na benzu.. pored pipe za fakin benzin... sjede obe prodavacice i 4 drota... s plugazma u cvaljama.

reakciju okretanja ocima na dolazeceg kupca suvisno je i spominjati..


Nekoliko je misterija vezano za hrvatsku policiju. Najprije smo čitali da imamo dvostruko više policajaca po broju stanovnika od Njemačke, a da su višestruko manje efikasni. Nedavno gledam ravnatelja i šefa sindikata policije kako kukaju da ih nema dovoljno.

Moj dojam je da ima previše policajaca, koji nekim čudom uvijek uspijevaju propustiti događaje koje treba sankcionirati. Da li su na benzinskoj, u birtiji, ili negdje drugdje, to je teško reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da su ovi što traže kamere i više murije presmiješni,pa kome to može pomoći???
netreba mi big brother u svakom gradskom parku,pa nismo mi Londonski City pa da na svakih par metara ima par kamera,a kamoli još povećanje plavaca,
iovako ih ima previše,jest da ništa pod milim bogom nerade osim što neumorno zaustavljaju vozače to je druga stvar,ups dogodi im se par puta mjesečno da uhvate neke velike narko ribe s joksom-dva ili tak nekom glupošću.
kad je u pitanju pravi kriminal nikada ih nema,tako da nam netreba još više plavaca

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nandino je napisao/la: ›
Posebno je sramotno što sam saznao kako su neki od momaka koji se preko dana u parku voze, navečer dio društva koje se ondje opija i uništava inventar


I onda su Titu prigovarali kad je nepoželjne slao na Goli otok. Mladež fascinira sve jačom retardacijom, neobrazovanošću i divljaštvom, a Goli otok danas je premalen, treba naći neko brže i efikasnije rješenje. No jedno je sigurno - ako je istinita ona "na mladima svijet ostaje" - jao svijetu.



Je, baš treba teenagere na goli otok zbog cuganja i puberteta Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›

Da bi to funkcioniralo trebalo bi nam 15.000 policajaca...

Koliko drotova ima u RH,jos bi stigli nadgledati i regulirati promet te skupljati pseci izmet. U 3 smjene.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: