Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psihijatri i zaštitari životinja šokirani novom hit-igračkom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 7:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo su bizarne igračke bez ikakve pozitivne vrijednosti, a oni koji će ih kupiti svojoj djeci - će toj djeci učiniti loše. A vi izvolite.


koliko su bizarni skelanimalsi i kakav će utjecaj imati na djecu nemam pojma. ja se na primjer sjećam svog prvog mačka Tikice i bilo bi lijepo sjećanje zamjeniti jednom pokojnom macom. samo me jedno kopka, kakvu poruku šalje određena vrsta ljudi koja se voli oblačiti u krzno ubijenih životinja. kako objasniti djetetu koje je u školi naučilo da smo se tako odjevali dok smo obitavali u pećinama i nismo imali ovakve uvjete življenja? hoće li to dijete smatrati osobu omotanu u životinjsko krzno smatrati pećinkom?

na kraju dvije stvari. ovo je medijski senzacionalizam i lažna briga. zašto se ne napiše kako žive životinje ubacuju u kotao vrele vode jer ako ih ubiju prije bacanja u kipuću vodu teže skidaju kožu. mislim kako je ipak za društvo opasnija osoba umotana u krzno mučene i ubijene životinje puno veća od jedne igračke.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 13:15 
Naslov:  Re: Psihijatri i zaštitari životinja šokirani novom hit-igračkom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo


_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
U auto koji ide na dizel - točit ćete dizel i tu nećete pametovati, ali kod odgoja djece vam je bitnije što je nešto vama kul, nego što kaže stručna osoba. Drugim riječima - više poštujete potrebe auta nego vlastitog djeteta.


U Hrvatskoj intelekt, pa tako ni intelektualne usluge, nisu na nekoj cijeni. Valjda Hrvat još uvijek ne cijeni nešto što na prvi mah ne može opipati. Osim toga, Hrvat je sam po sebi najpametniji, te mu nekakav stručnjak nema što reći, pogotovo po pitanju odgoja njegovog sina ili djeteta.

Tako su profesori u školama u strahu od Hrvata čije dijete "nije ni glupo ni agresivno", liječnici nemaju pojma jer "sve je zdravo ako se ne pretjeruje (moj džed je živio do stote, a žedro, pio i pušio ko svinja)", ekonomisti su kreteni jer "kredit za auto plaćam sa pola povlaštene invalidske mirovine - a to mi nije problem", pravnici "zajebavaju glupim papirima", a svećenici... svećenici imaju pravo.

Dakle, ako konju savjet stručnjaka ništa ne koristi, jer konj zna najbolje za svoje mlado, ne treba se oko toga previše opterećivati. Najgore što se može dogoditi jest novi konj.

Vezano za igračke - sumrak civilizacije dogodit će se kad nam prolupali Japanci i Kinezi (bez predrasuda) počnu kontrolirati i zabavu. Vidimo što se događa sa djecom otkako umjesto Loleka i Boleka gledaju Transformatore i Pokemone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slipknot03
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek; B.B.C.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2009. 10:00 
Naslov:  Re: Psihijatri i zaštitari životinja šokirani novom hit-igračkom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o boze dragiiiiiiiiii


shta stalno neko pametuje o nechemu..
joj, to nije dobro, to je loshe..

-.-'

bokte ak che neko kupit, kupit che..
emo igrachke? WTF ? how stupid are you? zashto bi to bila emo igrachka?
nauchite shta je emo.. boze dragi.. stwarno ste ograniceni..

emo pokret? ahahahah
isusa ti boga xD
nisam chuo nishta bolje od owoga xD hahaha
jel znate wi razliku izmedju EMO i SCENE?
rekao bih po komentarima da ne -.-'
malo proguglajte, bar to mozete xD


ljudi..
zatucanost, ogranichenost, glupost, pametowanja..
hmm

mnogo je toga, chak i prewishe u owom osijeku...
a i po ostatku hrwatske, rekao bih..

i da, sad me napadnite i recite da sam dijete, da neznam pisati, da sam owakaw, onakaw Very Happy
slobodno.. samo owaj puta mi se neda imati natjecanje u pishanju u dalj s wama xD


i da.. josh neshto..
shto se tiche tih sihijatara i slichnih koji gowore nebismo djecu trebali owo uchit, ono, pokaziwati. bla bla..
zato djeca i budu glupa (Y)
pusti djete nek se igra s chim oche i s chim ima..
nisu swi ljudi (u owom sluchaju djeca) izradjeni po nekakwim profilima iliti kalupima da
wech u ranoj dobi mozesh odrediti kako che se ponashati..
i goworiti to je loshe za njega..
molim was..
kako djete od 4 godine zna i kako bi moglo znati shto znachi ubiti i odakle bi uopche doshlo na ideju da detaljno prouchawa igrachku i gleda shto nije u redu s njom..
oO


o boze.. mogo bi do prekosutra, ali bit je u tome da chete i dalje ostati zatucani i primitiwni (Y)
toliko od mene Very Happy

hwala, woli was emach <3

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slipknot03 je napisao/la: ›
o boze dragiiiiiiiiii


shta stalno neko pametuje o nechemu..
joj, to nije dobro, to je loshe..

-.-'

bokte ak che neko kupit, kupit che..
emo igrachke? WTF ? how stupid are you? zashto bi to bila emo igrachka?
nauchite shta je emo.. boze dragi.. stwarno ste ograniceni..

emo pokret? ahahahah
isusa ti boga xD
nisam chuo nishta bolje od owoga xD hahaha
jel znate wi razliku izmedju EMO i SCENE?
rekao bih po komentarima da ne -.-'
malo proguglajte, bar to mozete xD


ljudi..
zatucanost, ogranichenost, glupost, pametowanja..
hmm

mnogo je toga, chak i prewishe u owom osijeku...
a i po ostatku hrwatske, rekao bih..

i da, sad me napadnite i recite da sam dijete, da neznam pisati, da sam owakaw, onakaw Very Happy
slobodno.. samo owaj puta mi se neda imati natjecanje u pishanju u dalj s wama xD


i da.. josh neshto..
shto se tiche tih sihijatara i slichnih koji gowore nebismo djecu trebali owo uchit, ono, pokaziwati. bla bla..
zato djeca i budu glupa (Y)
pusti djete nek se igra s chim oche i s chim ima..
nisu swi ljudi (u owom sluchaju djeca) izradjeni po nekakwim profilima iliti kalupima da
wech u ranoj dobi mozesh odrediti kako che se ponashati..
i goworiti to je loshe za njega..
molim was..
kako djete od 4 godine zna i kako bi moglo znati shto znachi ubiti i odakle bi uopche doshlo na ideju da detaljno prouchawa igrachku i gleda shto nije u redu s njom..
oO


o boze.. mogo bi do prekosutra, ali bit je u tome da chete i dalje ostati zatucani i primitiwni (Y)
toliko od mene Very Happy

hwala, woli was emach &lt;3

Preemotivno si ti to sve primio. Pickasto,reklo bi se... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slipknot03 je napisao/la: ›
da neznam pisati

Ovo se dalo primjetit.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: