Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › ne zanima me,pokušavam shvatiti mozgove koji će glasat za hddsb.tha's all

Ja to bezuspješno pokušavam shvatiti već 5 godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › ne zanima me,pokušavam shvatiti mozgove koji će glasat za hddsb.tha's all


teze je skontat one mozgove koji glasaju za hdz Smile


Jednom mom kolegi je baba rekla da glasa za Ivu jer je Ivo njoj dao penziju koju ona daje njemu (kolegi) za izlaske.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › vi ćete tako mirne duše poludebilima,prebjezima,otpadnicima predat vlast u ruke....jadna slavonija,sad je još i jadnija


hm ako nisi iz os, ne zivis tu, ne vidim sta te briga kome cemo mi dat vlast Smile

Netko izvan Osijeka ne bi trebalo biti briga kome ćemo dati vlast, ali zato neko izvan Osijeka, tko se u taj grad ne može vratiti dok je živ, može vladati gradom?
Draga Ivona, ako si stvarno iz Zagreba, hvala ti što si gubila vrijeme na nas. Ono malo građana koji su izašli na izbore su rekli svoje - pobijedila je opcija koja sustavno uništavala Osijek skoro 15 godina. Što se tiče nas ostalih (ili barem mene) pobjednicima možemo samo čestitati , nadati se da će ispuniti barem 10% obećanja, a sebi poželjeti da preživimo 4 godine partijskog jednoumlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la: ›
ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › ne zanima me,pokušavam shvatiti mozgove koji će glasat za hddsb.tha's all


teze je skontat one mozgove koji glasaju za hdz Smile


Jednom mom kolegi je baba rekla da glasa za Ivu jer je Ivo njoj dao penziju koju ona daje njemu (kolegi) za izlaske.
jel taj kolega probao babi objasnit da bi joj i zoki davao penziju? Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar nikome nije cudno sto nas mili predsjednik zadnjih 5 god bjezi od Osijeka kao vrag od tamjana, a u ovo predizborno vrijeme se pojavio najmanje 5 puta i zamislite svaki puta rukom pod ruku sa sisljagicem i bubijem.......kao sto svi znamo da je predsjednik stari partizan a sisko njegov vjerni ucenik nije nam tesko zakljuciti na koji nacin ce se voditi politika u nasem gradu......moram napomenuti da je i takva vlast legitimna jer proizlazi iz volje naroda i zato cu samo napisati - E MOJ NARODE, E MOJ NARODE.......zanima me samo kako ce sve funkcionirati - MATKOVIC- ne podnosi tudi autoritet i zeli biti sef..u kratko vrijeme dva puta zabio noz u leda ( prvo HSP-u a onda i svojim biracima) ....VRDOLJAK-ni slucajno ne smijemo zaboraviti najvecu lisicu osjecke politicke scene i ono najvaznije takoder ne podnosi tudi autoritet....i na kraju GLAVAS - tu bi se mogli zadrzati danima ali ovaj puta samo kratko..svi znamo kako zavrsavaju oni koji nemisle kao on i kako se on odnosi prema onima koji ne postuju njegov autoritet....biti ce vrlo zanimljivo, tri ˝sefa˝, tri egocentrika, tri glave ˝copora˝ a tako mali teritorij.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 20:18 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vidjeli smo kako funkcionira s jednim Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.06.2009. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matković bi u vinogradarstvo, voćarstvo ili komunalu. A da nije obrnut redoslijed? U vinogradarstvu i voćarstvu nemoš ništ maznut jel je voćnjak i vinograd tvoj. A u komunali su naši novci i on i njegov brat su do savršenstva razvili kako da posluju jedan s drugim. A što ne ode malo u Osimpex? Tamo ga čeka Big Željko raširenih ruku. Može mu i brata zaposliti. Ali Željka sigurno nećete potkradati ko gradska poduzeća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo hengl....svaka cast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › Zar nikome nije cudno sto nas mili predsjednik zadnjih 5 god bjezi od Osijeka kao vrag od tamjana, a u ovo predizborno vrijeme se pojavio najmanje 5 puta i zamislite svaki puta rukom pod ruku sa sisljagicem i bubijem.......kao sto svi znamo da je predsjednik stari partizan a sisko njegov vjerni ucenik nije nam tesko zakljuciti na koji nacin ce se voditi politika u nasem gradu......moram napomenuti da je i takva vlast legitimna jer proizlazi iz volje naroda i zato cu samo napisati - E MOJ NARODE, E MOJ NARODE.......zanima me samo kako ce sve funkcionirati - MATKOVIC- ne podnosi tudi autoritet i zeli biti sef..u kratko vrijeme dva puta zabio noz u leda ( prvo HSP-u a onda i svojim biracima) ....VRDOLJAK-ni slucajno ne smijemo zaboraviti najvecu lisicu osjecke politicke scene i ono najvaznije takoder ne podnosi tudi autoritet....i na kraju GLAVAS - tu bi se mogli zadrzati danima ali ovaj puta samo kratko..svi znamo kako zavrsavaju oni koji nemisle kao on i kako se on odnosi prema onima koji ne postuju njegov autoritet....biti ce vrlo zanimljivo, tri ˝sefa˝, tri egocentrika, tri glave ˝copora˝ a tako mali teritorij.......
DomoljUb je napisao/la: ›
Zar nikome nije cudno sto nas mili predsjednik zadnjih 5 god bjezi od Osijeka kao vrag od tamjana, a u ovo predizborno vrijeme se pojavio najmanje 5 puta i zamislite svaki puta rukom pod ruku sa sisljagicem i bubijem.......kao sto svi znamo da je predsjednik stari partizan a sisko njegov vjerni ucenik nije nam tesko zakljuciti na koji nacin ce se voditi politika u nasem gradu......moram napomenuti da je i takva vlast legitimna jer proizlazi iz volje naroda i zato cu samo napisati - E MOJ NARODE, E MOJ NARODE.......zanima me samo kako ce sve funkcionirati - MATKOVIC- ne podnosi tudi autoritet i zeli biti sef..u kratko vrijeme dva puta zabio noz u leda ( prvo HSP-u a onda i svojim biracima) ....VRDOLJAK-ni slucajno ne smijemo zaboraviti najvecu lisicu osjecke politicke scene i ono najvaznije takoder ne podnosi tudi autoritet....i na kraju GLAVAS - tu bi se mogli zadrzati danima ali ovaj puta samo kratko..svi znamo kako zavrsavaju oni koji nemisle kao on i kako se on odnosi prema onima koji ne postuju njegov autoritet....biti ce vrlo zanimljivo, tri ˝sefa˝, tri egocentrika, tri glave ˝copora˝ a tako mali teritorij.......
hengl je napisao/la: ›
Matković bi u vinogradarstvo, voćarstvo ili komunalu. A da nije obrnut redoslijed? U vinogradarstvu i voćarstvu nemoš ništ maznut jel je voćnjak i vinograd tvoj. A u komunali su naši novci i on i njegov brat su do savršenstva razvili kako da posluju jedan s drugim. A što ne ode malo u Osimpex? Tamo ga čeka Big Željko raširenih ruku. Može mu i brata zaposliti. Ali Željka sigurno nećete potkradati ko gradska poduzeća.
DomoljUb je napisao/la: ›
bravo hengl....svaka cast


što je meni drago šta ima ovako upućenih na forumu koji znaju sve tko je skim, tko je koga, tko će kako.. pa što ne odete do Biloša pa mu kažete kad ga već tolko jebete tu po forumu i što ne odete do tog Bubala i Matkovića pa i njima ne kažete i ne uputite ih jebemu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nek čitaju forum, pa će im sve bit jasno Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: