Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja ne znam šta vi oćete točno.al nekako,ja baš nisam u toj politici,al jbm mater,kako ćeš glasat za čovjeka koji ko pokorno pseto sluša monstruma koji je tjero ljude da piju solnu kiselinu or sth i za nekog ko je hladno sklopio koaliciju s ljudima koje je kakti mrzio jučer.ma užas
mi smo zadovoljni s banderasom Smile nijedna vlast nije savršena,bože moj.

Konačno da netko vidi dalje od nosa (možda zato što nije odavde)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.05.2009. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je taj vaš Badićeras napisao u programu za slijedeće četverogodišnje razdoblje koliko je milijuna u gradskom proračunu predviđeno u stavci:rodijaci i kumovi? Mi smo vidjeli da je ako Jutarnji ne laže samo jedno gradsko poduzeće Matkovićevom bratu isplatilo 3 milijona kuna za razne metle i slična sranja. Šta piše u novoj osječkoj priči hoće li se to još malo i podebljati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako možete tako lako padat na te glupe fore kumovi,rodijaci itd...i to samo zato što je čovjek iz hercegovine..isto ko što je i đapić iz bosne.ne kužim šta vam smeta,pa pola slavonije su ljudi porijeklom iz BiH.jel to sramota biti hrvat iz BiH? s jedne strane pljujete po tome,kako nama bosanac može biti gradonačelnik tralalala,a s druge strane gotovo pola od vas glasa za čovjeka koji sluša naredbe ratnog zločinca koji je iz svoje velike ljubavi prema ovoj domovini i slavoniji naročito,pobjegao u ljubuški.sad mu je dobra bosna i hercegovina,sad tamo ima utočište,ima prijatelje,dobio je državljanstvo.a dosad je đapić bio bosanac što je redovito imalo negativnu konotaciju.
a ovo AKO JUTARNJI NE LAŽE,to neću ni komentirati...naravno da laže,naravno da su to sve naručeni tekstovi,pa gdje ti živiš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hengl je napisao/la: ›
Šta je taj vaš Badićeras napisao u programu za slijedeće četverogodišnje razdoblje koliko je milijuna u gradskom proračunu predviđeno u stavci:rodijaci i kumovi? Mi smo vidjeli da je ako Jutarnji ne laže samo jedno gradsko poduzeće Matkovićevom bratu isplatilo 3 milijona kuna za razne metle i slična sranja. Šta piše u novoj osječkoj priči hoće li se to još malo i podebljati?

Oni koji su do sada imali stavke rodjaci i kumovi, će to sada još i podebljati, a tek kad krenu oni koji
još nisu....
hengl je napisao/la: ›
Šta je taj vaš Badićeras napisao u programu za slijedeće četverogodišnje razdoblje koliko je milijuna u gradskom proračunu predviđeno u stavci:rodijaci i kumovi? Mi smo vidjeli da je ako Jutarnji ne laže samo jedno gradsko poduzeće Matkovićevom bratu isplatilo 3 milijona kuna za razne metle i slična sranja. Šta piše u novoj osječkoj priči hoće li se to još malo i podebljati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › hehe tnx šta god to značilo Sad
tema za seminarski su mi izbori,al na ovom vašem forumu sam se zadržala već 2 sata,nisam mogla odolit da se ne ulogiram Razz
u svakom slučaju,kad budem znala kaj su kikači i kak se poklanjaju i ja ću tebi dati Smile)

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja ne znam šta vi oćete točno.al nekako,ja baš nisam u toj politici,al jbm mater,kako ćeš glasat za čovjeka koji ko pokorno pseto sluša monstruma koji je tjero ljude da piju solnu kiselinu or sth i za nekog ko je hladno sklopio koaliciju s ljudima koje je kakti mrzio jučer.ma užas
mi smo zadovoljni s banderasom Smile nijedna vlast nije savršena,bože moj.

kajkavština ala bandić Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.05.2009. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće mi smetati što je Banitić Hercegovac gradonačelnik Zagreba onda kada tamo u onoj njegovoj pripizdini načelnik općine bude purger ili bude mogao biti purger. Ili kada ja budem mogla biti makar predsjednica mjesne zajednice Ćaprazlije. A naročito će mi biti drago kada bivšeg osječkog gradonačelnika i njegovog brata razdvoje u istražnom zatvoru kako se ne bi dogovarali. Pa kad bivšeg gradonačelika strpaju u istu ćeliju sa jednim Đapićevim direktorom koji se već kiselio tri mjeseca u pritvoru. E kad tu krene priča, moraće se zidat novi zatvori

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo, nisu Ćaprazlije nego Čaprazlije. Drugo, draga hengl možda bi ti baš trebala otići dolje pokušat se malo politički afirmirati,i usput vidjeti kako naš narod (hrvatski,jer ne znam koje si ti nacionalne pripadnosti) živi tamo. Ljudi koji su prvi došli tu 91. sada žive u bijedi. Ali, čekaj, pa ti ne želiš ići dolje, tebi je tamo sve primitivno i glupavo, jelda? Bandića i Đapića smo mi, birači izabrali za gradonačelnike. Bandić pobjeđuje 2 puta za redom a svoj glas mu daju Zagrepčani, i ko si ti ,hengl,da im osporavaš to pravo? To što ti očito imaš problema i ljude isključivo gledaš po tome gdje su rođeni, a ne jesu li sposobni, sakrij to, jer je upravo to odraz primitivizma i netolerancije a ne činjenica da je netko rođen u BiH.
I još nešto,malo obrazovanja ne bi škodilo. Aferu STVORE NOVINARI, a kasnije se ti možeš vaditi koliko god hoćeš, al šteta je učinjena. Nijedna afera koju su mu nasrali u ovo predizborno vrijeme mu nije dokazana. Al dovoljno je da novinari napišu da ima 3 milijuna kn imovine i svi povjeruju. Zbog čega se nije javilo tužiteljstvo,USKOK,bilo tko? Jer svaki iole razuman čovjek kuži da su to patke pred izbore.al DOBRO,naš narod je već puno puta pokazao da je ovca.posebno u slavoniji. baš me zanima kako će vam bubalo vodit grad i surađivat s čovjekom kojem najavljuje rat do istrebljenja i pali njegovu zastavu.zar se to može uopće raditi u 21.st.? užas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbg lufus još sam se trudila da ne bude preveć purgerski Razz Razz Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 13:52 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preveć se trudiš. Ako i jesi "purgerica", čudi toliko zanimanje za političku situaciju u Osijeku tj toliko drukanje za Đapića. Bolje da si u Zagrebu malo više drukala za njega jer HSP nije bajno prošao. "Vi" u Zagrebu niste ovce? Tko plaća najskuplje komunalije? Koliko je koštao onaj javni wc? Koliko je ulupano u Dinamov stadion i kako on izgleda nakon "investicija"? Tko se kurči "tramvaj paradom"? Treba još? Što se tiče afera koje su "stvorili novinari", koji je političar u Hrvatskoj ikad odgovarao za počinjena nedjela? A suradnja sa Sanaderom i nije baš neki argument, onda nam lokalni izbori ne bi ni trebali već bi najbolje bilo da se automatizmom preslika struktura vlasti s državne razine? Ali ta otrcana fora ne drži baš vodu, pitaj malo građane Vinkovaca ili Šibenika kako im je, tamo je HDZ godinama na vlasti. Obzirom da te zanima politička situacija u drugim regijama to neće bit problem ili te samo zanima Osijek?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo dva posto građana Zagreba su purgeri, ja nisam, niti sam rekla da jesam. To otkud sam, tebe se ne tiče. Baš ne kužim zbog čega si tako nabrijan zbog toga što se na ovaj forum javio netko ko nije iz Osijeka?? Ili ti možda samo smeta što živim baš u Zagrebu? Al dobro, to su ti sitni kompleksi manjih gradova, a pogotovo te osječke struje koji naginje teškom regionalizmu.
Ako bolje čitaš, vidjet ćeš da sam napisala smo mi kao narod ovce, a ne Osječani, i nemoj mi stavljat riječi u usta,,,jer nisam za neka vrijeđanja.
To što si napisao za komunalije je istina isto tako je istina da je u zg najbolji standard,veće plaće pa samim time i najskuplje komunalije. To nije baš izmišljanje tople vode nego čista logika koja je vidljiva u svim europskim zemljama.Kad smo kod komunalija, nešto sam čula da vam je Đapić smanjio cijene,al dobro, to je isto vjerojatno iz njegovog vlastitog interesa,zašto bi to bilo išta pozitivno,kad vi samo znati pljuvati po svima.
Očito "purgerima" ne smetaju parade,stadioni,javni wc-i,jer Bandić opet pobjeđuje koliko god vama to bilo žao.Očito ima razlog,očito čovjek nešto ipak i radi,osim što lupa pare na nepotrebna sranja.Ponavljam,nijedna vlast nije savršena,ili ti imaš primjer jedne savršene? Trebalo bi skupit pluseve i minuse i na temelju toga dati realnu ocjenu.
Vinkovci,Šibenik? Ne razumijem zašto ti ljudi glasaju za HDZ ako im je tako loše.Po mom mišljenju,nije im nimalo loše. Ipak,to ne možeš uspoređivati sa situacijom u Osijeku i kako možeš reći da to nije neki argument?? Pa šta ti misliš,odakle vam novci dolaze,jel ti ne kužiš da se to sve rješava lobiranjem,pa čak i moljenjem,,,neće ti nitko ništa pokloniti,al eto živi bili pa vidjeli,kako će HDSSB i Bubalo ako pobijedi funkcionirati s Vladom i kako će vama biti.To će biti zanimljivo promatrati.Iako,HDDSB zna udarit u žicu napaćenog i ratom isrcpljenog naroda.Ratni heroj a ne zločinac,inati se slavonijo itd itd,,,kome se treba inatiti? Pa ta stranka u svom programu ima "inati se slavonijo".mislim,možete se vi inatiti,al od toga nema koristi. al ima kruha i igara i narod na to nažalost pada.U svakom slučaju,sretno,nadam se da neće biti INATI SE SLAVONIJO,ODO JA U LJUBUŠKI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › vi ćete tako mirne duše poludebilima,prebjezima,otpadnicima predat vlast u ruke....jadna slavonija,sad je još i jadnija


hm ako nisi iz os, ne zivis tu, ne vidim sta te briga kome cemo mi dat vlast Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zanima me,pokušavam shvatiti mozgove koji će glasat za hddsb.tha's all

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hdssb tj.isto sranje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › ne zanima me,pokušavam shvatiti mozgove koji će glasat za hddsb.tha's all


teze je skontat one mozgove koji glasaju za hdz Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2009. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto vidiš ima nešto oko čega se slažemo
hvala Bogu pa se za grado(načelnike) glasuje odvojeno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: